Календар по Нова телевизия

  • 1 589
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
Голяма трагедия! Лека им пръст!

А за нашето АГ не се учудвам. Лежала съм там за гинекологична операция и не смятам да стъпвам повече.
Според мен трябва да кажат имената на въпросните лекари!

# 16
Какви са тези хора с бели престилки.Докога ще ставаме жертва на безхаберие!!!Съжалявам!!!!!!

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ужасно!
 Flowers Rose Flowers Rose Бог да ги прости  Praynig горката млада жена и нероденото и детенце  Flowers Rose Flowers Rose
 ...не съм слушала новините снощи,разбира се ,каквото и да кажат,който и да е виновен/то обикновено виновни няма/ факта ,че една млада жена вече я няма неможе да се поправи Sad
Нали се ходи всяка седмица на консултации,та това е цял месец,през който нали се слушат тоновете...нямам думи

# 18
# 19
  • Мнения: 337
Да почиват в мир! Flowers Rose

А тези "лекари" - в затвора - това си е убийство.......

 Praynig да не дава Господ!

# 20
  • Мнения: 1 313
голяма трагедия Praynig

# 21
  • Мнения: 1 202
Направо нямам думи за безразличието на тези лекари . Twisted Evil
Да почиват в мир майката и бебето. Flowers Rose

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Голяма трагедия, наистина! Милата женица!!!
 Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 2 723
Баси... думи нямам Cry

# 24
  • Мнения: 3 248
Трагедия! Sick

# 25
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Наистина си е голяма трагедия! Жената е млад адвокат 32г. А лекарят следил бременността е д-р Прототопов. Както винаги виновни няма! Жената не се чувства добре и я водят в болницата-бебето няма тонове! Дежурният лекар казва,че е необходимо някакво хапче,което се поставя вагинално за предизвикване на раждането,но те го нямат. Съпругът на жената е също адвокат с не малко връзки и по най-бързия начин е намерено всичко необходимо. Точно в този момент обаче се сменят смените на лекарите и всичко се отлага. Лекарството е поставено сутринта,но раждане не започва. При вечерната смяна на лекарите застъпва Прототопов и заявява,че не му се занимава с предизвикване на раждане по нощите. Чак на третата сутрин слагат система,околоплодните води изтичат,но жената умира. Това е бегъл преразказ на статията във весник Черно море. Не коментирам защото на Прототопов дължа живота на 14-годишната си дъщеря-нямаше да я има ако той на времето не беше спасил и мен и нея.Някак си не ми се връзва представата,която имам за него със случилото се,но знае ли човек? Хората се променят и хипократовата клетва явно вече е голяяяяяяяяяма поза. Странното е,че дори и да си достатъчно добре финансово-няма гаранция,че няма да те убият доктори.

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нямам думи... Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт