Пубертетът при момчетата - тема 9

  • 50 087
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Моят 'убавец не иска да си бръсне мъха... ама аз съм му взела тример, да прави, каквото иска. Иначе си обезкосмява тялото, лятото.

Парфюми има, но напоследък не ползва. Много ме е яд. Поне ползва дезодоранти, де. Аз много харесвам Invictus. Взех му го, като изкара космическия бал на матурите, някак и самото му име, не само аромата ми харесва... Heart

За Коледа нямам никаква идея. И двамата си имат всичко, а и не искат нищо. (PS няма да стъпи в моята къща, макар че те нямат и интерес). Аз от години не им купувам подаръци, а ги водя на пътувания в чужбина, но сега с този Ковид няма как това да стане.

Същата работа с худитата. Ама не иска да са някаки готини и цветни, каквито аз харесвам, а иска да е синьо, зелено, сиво или черно. Rolling Eyes Добре, че поне харесва синьото и зеленото, със синьо-зелени очи е и от ранна възраст съм му набила в главата, че тези цветове много му отиват.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Моят хич не се и сеща да се пръсне Rolling Eyes  Все аз напомням...трябва парфюм да му купя, да .. това ще е подаръка Simple Smile
Бръсне се отдавна с машинка...космат е много.
Акнето току го овладяхме, ама бая зор и пари...сещам се, че пак на лазер трябва да го водя.

# 707
  • Мнения: 9 152
mystic woman, лазер за акнето ли?
Какъв е вида лазер?

Моят син няма интерес към парфюмите. На мен те са ми слабост, гледам да му я прехвърлям. Слава Богу, за сега не съм му повлияла, поне с това. 😂

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
За акнето, да...незнам точно вида. В клиниката дето ходим му правят всичко.

# 709
  • Мнения: 15 459
Лейди, каква козметика си избрала за теб, да не би да е Estee Lauder?

Ползвала съм тези два продукта и съм страшно доволна - уникални са. Но съм ги купувала поотделно, а в този сайт видях, че са ги пуснали в пакет и ще ги поръчам от тук, защото са с 10 % намалени.

https://-spam296-/paket-za-lice-luks-.html

Иначе им писах вчера и казаха, че ще направят още няколко пакета на същата марка, така че най-вероятно ще има и други интересни неща от био козметиката. Не знам дали си фен на такава козметика, но аз я обожавам

# 710
  • Мнения: 10 330
Лейди, аз имам дроп-чето, ама много мазно ми идва и мирише странно. Ама ако кажеш, че има ефект - ставам редовна веднага Simple Smile Simple Smile Simple Smile
За Акнето на тийна взех ей такива таблетки https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030013670
и ей такова кремче https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010002509 (което пробвах и аз за някоя пъпка тук таме и е доста добро). Засега е прилично овладяно, въпреки че трябва да го дебна и напомням...
Космаците ги бръсне или с машинката - тук таме, ама той е светъл и няма особено, само малко под нослето Simple Smile Ако прилича на баща си, ообаче, (който също е рус), бая вълна има да порасте целотялом Joy

# 711
  • Мнения: 15 459
Лейди, аз имам дроп-чето, ама много мазно ми идва и мирише странно. Ама ако кажеш, че има ефект - ставам редовна веднага Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Слагам отговора в скрит текст, за да не оспамваме темата

Скрит текст:
Аз съм страшно доволна от него. Моята кожа си е суха по принцип и я прави уникално мека и свежа. Обаче дали на теб ще ти действа така не знам. Ще изчакам да пуснат и другите им пакети - казаха, че ще са готови до края на тази седмица с коледните пакети, всички щели да са - 10% и ще видя какво предлагат. Имало и нови продукти, та ще видя дали да не пробвам нещо ново.

Иначе имам приятелка, която пък ползва тези три продукта и е страшно доволна - всъщност тя ми показа този сайт, защото ги е намерила там в пакет, а иначе ги купуваше поотделно. Каза, че имат пакети и за чувствителна, и за мазна кожа. Двете сме големи фенове на марката Simple Smile

https://-spam296-/paket-za-litze-svezest-ot-prirodata-za-normaln … am-suha-koza.html

# 712
  • Мнения: 1 686
Моят действа с тримера навред.Парфюми харесва на ЗАРА и се пръска яко,стаята му мирише на магазин за парфюми.За Коледа си е поръчал последния модел бутонки на Найк(фен е)....
 в клипа не се разпознах в нито една част🙄...

# 713
  • Перник
  • Мнения: 4 863
На моя 14-годишен не му пука особено къде какви косми има. И парфюми не ползва. В края на миналата зима в Лидл бяха пуснали по 9,99 лв. едни доста прилични. Тогава прояви интерес, взех му, ползва го няколко дни и това беше. Между другото, миналата седмица пускаха пак същите и ние с баща му се обзаведохме Simple Smile

За Коледа смятам да му вземем слушалки, но с кабел. Той си ги поиска. Защото не им пада батерията по средата на някой час като на безжичните.

# 714
  • Мнения: 2 417
Моят има тример,но го ползва рядко-Хем сърби,хем боли.За парфюмите няма никакъв афинитет,пръска се,но защото аз подсещам.
За подаръци си е избрал разни джаджи-нова мишка,зарядни и т.н.+книга(каква точно обаче ,не е ясно😉).

# 715
  • Мнения: 1 981
Нашият подрастващ (14 г.) има прекрасен мустак, за който доскоро не даваше и дума да му кажем за бръснене, но напоследък се забелязва пропукване и явно започва да осмисля възможността да се прости с него. Даже подмята, че може да му махна космите между веждите, което даже желае да се случи преди елиминирането на мустака...
А, аз от своя страна започнах да се чудя има ли преимущества в използването на тример за първоначалното и въобще за тийнобезкосмяването на лицевата част, пред обичайните самобръсначки (баща му си ползва разновидностите на Gilette и не е запознат с машинарийките)? По-щадящо ли е или има друго по-?

Парфюм и дезодорант има, но ползва само, ако го подсетим...
За Коледа и той ще получи слушалки, безжични и засега това ми ражда главата...Ще следя за идеи и тук.

# 716
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Тримерът не бръсне, а постригва и уж е по-щадящ за бебешката им кожичка.

РАМ памет ми писа преди малко, че искал малкото (12). Големият, традиционно, нищо не иска.

# 717
  • Мнения: 11 893
Пак за подаръците- абсолютно нищо не мога да измисля, ама ни-що! Младежът има колело, смарт часовник, слушалки всякакви, хубав телефон, който претърпя драми-откраднаха го, намериха го след 2 месеца без грам драскотина, после негов съученик на два пъти го хвърля и се счупи отзад, поправихме го и пак е като нов. За рожд ден получи по идея на баща си ваучер за урок по пилотиране, още не го е ползвал. И в крайна сметка какво?. Въпросът е, че аз имам някакви задръжки по отношение на пищните подаръци, струват ми се самоцелни и неприемливи и че не е точно в това идеята на Рождество. Но нямам проблем да са каквито и да е. Сега въпросът е какъв подарък?

Последна редакция: пт, 19 ное 2021, 16:24 от Светкавица

# 718
  • Мнения: 39 232
Момчето у дома може да получи тример. Има всякакви джаджи, а и скоро ги поднови покрай рожден ден. Замислям се и за мек домашен халат. Другото- пари, че той си ги спестява.

# 719
  • Мнения: 10 330
Замислям се и за мек домашен халат.
Ужас 😁
Тва е доста немомчешко...
Бих го питала какво иска на твое място.

Общи условия

Активация на акаунт