Гримиране - идеи и техники. Тема №81

  • 47 420
  • 733
  •   1
Отговори
# 150
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Гледам четките на Петрова и си мисля колко много се влияем една от друга по тези форуми... KVD Лайт§Шейд я имам и аз, както и тази за пудра, както и двустранната и за очи, както и тази за ФДТ.  Sigma F80 също...

Последно купувах поредния сет травъл сайз четки на Сигма и изобщо в едно мини несесерче съм си събрала такова количество (и качество) травъл сайз четки, че нормален човек може да се гримира до живот с тях - Сигми, Мак, КА, Smashbox, КВД, дори едно Hourglass мини кабуки. То седи в дамската ми чанта...

Изобщо сетовете на Сигма на разпродажба ги препоръчвам на всеки!
 

(май си пролича колко неудобно ми става като се изхвърля да хваля нещо с безобразна цена)

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 21:52 от Agent Provocateur

# 151
  • Мнения: 7 570
Сигма и аз ги харесвам, много хубави четки са. Препоръчвам ги, защото са добро качество, но моите надали щях да си ги купя сама, ако не ми бяха подарък. Аз съм от по-скромните по отношение на четки - РТ, Екотулс, Зоева. Наскоро пробвах Джесъп и съм много приятно изненадана. Доста от комплектите им са копия на тези на Зоева и са супер за смешните пари, които струват.

# 152
  • Мнения: 2 093
Приключих за тая година аз, че ще ям палитри накрая.
Petrova, от сърце ме разсмя Joy

# 153
  • Мнения: 1 103
Агент, двойната на КВД от теб май я видях преди много време. Но наистина е страхотна и изключително красива. Имам и тази за вежди, но малкото дяволче ме замери с нея и и счупи върха...Pink dress, на коледната софра ще има само Наташа за вечеря, защото пържолите няма да са ми по джоба Joy

# 154
  • Мнения: X
Ще я полеем с ФДТните, които току що поръчах. Счупих тъпомера отново.

# 155
  • Мнения: 408
Петрова, чудна маса ще да е! 😂 Кои Наташки имаш?

Хваля се бързо с удара от петъка /за който отправям милион благодарствени слова на Есмералда/ - Midnight sun на половина!

# 156
  • Мнения: X
Честита! От къде?

# 157
  • Мнения: 408
Немския Дъглас. Нямам търпение да дойде.

# 158
  • Мнения: 1 103
Sunrise, Sunset, Lila, Bronze, Mini retro, Midi bronze and glow, Love glow cheek и като дойде Триохрома тамън ще има за всички Joy Аааа, как така сега и Пат на половин цена Confused
Ния, не ти трябва и тази Joy

# 159
  • Мнения: 7 570
Грабете, момичета. Топла, топла. Друга такава оферта скоро няма да има.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 08:12 от esmeralda23

# 160
  • Мнения: X
Петровче, имам я тази, гледах за другите, гледах, гледах, намерих си код за допълнителна отстъпка в сайта на Пат и в момента чекирам аут още 2 😎.
Ще ям чушки.

# 161
  • Мнения: 1 868
Хайде и аз се качих на “корабa-майка” Grinning Първата ми голяма палитра от нея. Много добро намаление, вероятно скоро ще бъде изчерпана. Поръчах и от сайта ѝ четворката Interstellar icon плюс пудрата за под очи.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 01:38 от welcometoheaven

# 162
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
И да си дойдем на думата - ако иде реч за големите палитри в двубоя Денона вс. Макграт коя ще е победителката? Wink

Аз като скромен  еднократен купувач на 2 мини палитри от двете дами, едната от които дори подарих не мога да отговоря на този квинтесенциален въпрос!

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 05:53 от Agent Provocateur

# 163
  • Мнения: 408
И аз я мисля четворката Interstellar icon, ама какво да ги правя толкова много палитри. 🤷🏻♀

Ния, какво поръча?

Агент, нова съм в семейството Пат. Kinky все казва, че били различни “преживявания” 😂

# 164
  • Мнения: X
Различни са. Пат е по-твърда като формула, но много пигментирана и добре преливаща се. НД е по-мека, кадифена, но за блендване е малко капризна откъм база (винаги запечатана база). Също пигментирана, но в зависимост от цвета може да има и buildable formula, при Пат няма такова нещо. Откъм специални формули характерни за марките, Пат има прекрасни брокатени блясъци, които придават наистина нещо интересно на окото, не съществуват като ефект при други марки, забелязват се и са различни. Наташа има дуо/триохромни блясъци, които се преливат чудесно. Зависи кой какво търси. За по-edgy, нощен грим, някакво събитие или празник- Пат + блясък на блясъка. За моят ежедневен, вечерен, цветен грим- Наташка. И двете си приличат в това, че рядко правят попадения при минитата си.
Illzy, попрекалих, но реших, че щом съм коронясана особа, ще е рошавата гарга.
Скрит текст:

2 ружа на hourglass, tantour, козметика като от Алгенист и Мурад, 2 балсама за сваляне на грим, един парфюм, който ми е стара любов- Mutiny, sol de janeiro 1 mega tub и 1 олио, Clarins glow booster, Mothership I Subliminal, Natasha Triochrome. ФДТ: Urban Decay, 3 на Кевин, 1 на custom cover drops, stick на Худа, пудра на МУФЕ, Reboot на МУФЕ . Между тях има и подаръци за други хора, защото прекалих.

Общи условия

Активация на акаунт