синът ми има вече ерекция

  • 24 783
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Препоръчвам книгата "Невероятен късметлия си, Дино" на Мелвин Бърджис. Изд. "Кръгозор". Peace
И на родителите също.

# 16
  • Мнения: 552
Малеееееееее изумена съм  #Crazy
Докъде я докарахме..............
Аз самият съм на 14 и няколко месеца...... Аз съм минал вече по този път и смея да твърдя че хормоните вече не ме тресът, а ако на вас с мъжа ви ви е трудно да говорите с него, мога да ви предложа аз да го направя, така по-лесно ще го приеме когато говори с връстник пък и ще се отпусне.За всякакви въпроси каквито и да са дори и много дребни пишете ми ....

# 17
  • Мнения: 3 116
Малеееееееее изумена съм  #Crazy
Докъде я докарахме..............
Аз самият съм на 14 и няколко месеца...... Аз съм минал вече по този път и смея да твърдя че хормоните вече не ме тресът, а ако на вас с мъжа ви ви е трудно да говорите с него, мога да ви предложа аз да го направя, така по-лесно ще го приеме когато говори с връстник пък и ще се отпусне.За всякакви въпроси каквито и да са дори и много дребни пишете ми ....

Голям сладур е този юнак  Party

# 18
  • Мнения: 1 492
Препоръчвам книги по темата и откровен разговор с младежа.
"Малките откачалки питат"-д-р Ан Макферсън и БГ варианта "Поговори с нас"-д-р Милко Сираков.
Когато прочетох тези две книги се уплаших. Ако имаш възможност ги прочети и после ги дай на сина си. Такива притеснения имат поради незнание, че мислят дори за самоубийство  ooooh!.
Цитат
Скъпа д-р Ан!
Аз съм едно много депресирано 12 год.момиче. Чувствам се адски унила и имам проблеми с родителите си.
Страшно ми се иска да се самоубия и гаджето ми е единствения човек, който ме възпира. Говорих с моя личен лекар, но той ми каза да не говоря глупости и да се справям сама. Моля те, помогни ми!!!

Цитат
Скъпа д-р Ан!
Мисля,че мастурбирам  прекалено много- до 4 пъти на ден. Притеснявам се да не ми свърши спермата.

Цитат
На 12 съм и всяка сутрин ми се надървя.Какво ми има?

# 19
Малеееееееее изумена съм  #Crazy
Докъде я докарахме..............
Аз самият съм на 14 и няколко месеца...... Аз съм минал вече по този път и смея да твърдя че хормоните вече не ме тресът, а ако на вас с мъжа ви ви е трудно да говорите с него, мога да ви предложа аз да го направя, така по-лесно ще го приеме когато говори с връстник пък и ще се отпусне.За всякакви въпроси каквито и да са дори и много дребни пишете ми ....


Добре де опитвам се да помогна защото измежду всички ви тука аз най-добре разбирам за какво става въпрос самият аз съм на тази възраст все пак а вие ми се изумявате е добре няма да помагам.Човек пък да не смее да ви подаде ръка!! #2gunfire

# 20
Малеееееееее изумена съм  #Crazy
Докъде я докарахме..............
Аз самият съм на 14 и няколко месеца...... Аз съм минал вече по този път и смея да твърдя че хормоните вече не ме тресът, а ако на вас с мъжа ви ви е трудно да говорите с него, мога да ви предложа аз да го направя, така по-лесно ще го приеме когато говори с връстник пък и ще се отпусне.За всякакви въпроси каквито и да са дори и много дребни пишете ми ....

Голям сладур е този юнак  Party



Моля  Shocked Аз-сладур  newsm78 Щом казвате.Е поне се обосновете не знам дали все пак това не е ирония

# 21
  • Мнения: 1 492
Моля  Shocked Аз-сладур  newsm78 Щом казвате.Е поне се обосновете не знам дали все пак това не е ирония
Няма ирония, приятел. Hug Радваме ти се.

# 22
  • Мнения: 552
Мило момче,
Ти вероятно си мислиш, че всичко това, което се случва с теб в момента ти е адски познато и си едва ли не експерт в областта, но като минат годините, ще си дадеш сметка, че възприятията ти на тази възраст са много по-различни от тези, придобити в резултат от житейския опит.
Не се засягай, никой не иска да те обиди, просто сме поживели повечко от теб  и поназнайваме повече нещица  Joy
И ако искаш, приеми от мен следния съвет:  Не се доверявай на 100% на усещанията и разбиранията си в момента. Твърде вероятно е да бъркаш, но би го разбрал доста по-късно.

# 23
  • Мнения: 5 877
Много си мил. Ъъъ... и аз като теб в пубертета някакси не вярвах, че и хората от поколението на родителите ми са минали по този път.  Laughing
Глупости, беше си лично мое откритие, нали така? Нямаше начин да знаят за какво става въпрос.
Затова казаха, че си сладур, защото си спомниха колко сериозни са били на твоите години... и си представиха какво ще бъде, когато децата им на свой ред се почувстват знаещи в тази област и си мислят, че родителите им са ги родили чрез пъпкуване...  Wink

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. detekt e пич и при това доста отракан. Пък е готов и на взаимопощ. Браво - дай Боже повече такива тийн-ове  Peace
2. Към авторката на Темата. Аз пО-бих се притеснила, ако синчето на 13г. не еректира.
3. Ясно е, че в един миг е нужна малка беседа м/у родителите и детето на сексуална и биологична (и/или физиологична) тематика. И както се очаква от майката да разясни на щерка си що е това менструация, тъй би следвало и таткото да каже 2-3 думи на момчето си. Не, че ще е от голямо значение, ако се сменят ролите, но разговорите по женски и по мъжки са за предпочитане.
4. Не на последно място прочитна л-ра по въпроса и за 2-те страни.

# 25
  • Мнения: 35 968
няколко пъти забелязах,че е в ерекция.Струва ми се, че се стимулира.

това не го разбрах  Crazy

а,ако детето си мастурбира, това какво ти пречи? нормално е вече на тази възраст!!!
питай баща му кога е започнал да си доставя удовоствие със съответната ръка  Joy
честито на момчето!

# 26
Мило момче,
Ти вероятно си мислиш, че всичко това, което се случва с теб в момента ти е адски познато и си едва ли не експерт в областта, но като минат годините, ще си дадеш сметка, че възприятията ти на тази възраст са много по-различни от тези, придобити в резултат от житейския опит.
Не се засягай, никой не иска да те обиди, просто сме поживели повечко от теб  и поназнайваме повече нещица  Joy
И ако искаш, приеми от мен следния съвет:  Не се доверявай на 100% на усещанията и разбиранията си в момента. Твърде вероятно е да бъркаш, но би го разбрал доста по-късно.



Хаха добре  Wink повярвайте ми друго си е когато говориш с родители.Но който се смее последен той се смее най добре.През цялото ми уважение ама или няма да иска да говори с вас (родителите му) или няма да ви каже всичко това искам да ви кажа.Да наще говориха с мен това не значи че съм им казал че съм водил полов живот нали.Да видим какво ще успеете да направите.Сега вие не се обиждайте ама родителите за някои от нас са последните с които бихме си говори ли на тази тема.А на това че да не си мисля че не сте били на моята възраст ако сте толкова уверени за какво е темата, за гимнастика на пръстите - не мисля.

# 27
  • Мнения: 2 013
Естествено, че и аз не съм говорила с родителите си на тази тема. Не можех някак си. Майка ми се е оженила девствена, а пък аз започнах полов живот още като ученичка. Но ми се ще да не е така с моите деца. Нямам драма да правят секс рано (още не са навършили 7), но имам против да не знаят как на 14-15-16 г. да се пазят от забременяване - тя, а той от това да забремени някое невръстно момиче. Затова си мисля, че трябва да има начин за разговори и споделяне.
Хм, трудно е да си родител.

# 28
  • Мнения: 2 116
Честито!  Mr. Green

# 29
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Препоръчвам още една книга "Тийнейджърски дневник 2"-Ралица Филипова.

Общи условия

Активация на акаунт