Черна птица (Kuzgun) - bTV

  • 13 159
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 929
АНОНС КЪМ ЕП.12 - на 26 ноември

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 14:26 от diziler

# 31
  • Русе
  • Мнения: 2 201
Diziler, има един трейлър и е без превод.

# 32
  • Мнения: 10 929
Излизат субтитри, поне при мен. Виж през друг браузър

# 33
  • Мнения: 10 929
АНОНС КЪМ ЕП.13 - 27 ноември (със субтитри от ВиБокс, не са вградени)

# 34
  • Мнения: 4
Здравейте,  включвам се за сериала черна птица. Когато започнаха да го излъчват по БТВ много ме впечатлиха първите 2-3 серии и реших да го потърся със субтитри. За мен е по-лесно ако са на английски и го открих в youtube. Вече съм на 10-та турска серия и наистина е много интересен до този момент, заслужава си гледането. За тези, които ги устройва с английски субтитри - добавям линкове към двта профила, от които го гледам.

https://www.youtube.com/channel/UCi8IundIwNEbUfiP99aKrUA/videos

https://www.youtube.com/channel/UCkBdXs6-V8GH_AqBAIHKG-Q/videos

# 35
  • Мнения: 51
А, има ли ги на български някъде? Дори и с аудио записи??

# 36
  • Мнения: 509
А, има ли ги на български някъде? Дори и с аудио записи??

https://kuzgunbgsub.blogspot.com/search/label/

# 37
  • Мнения: 51
А, има ли ги на български някъде? Дори и с аудио записи??

Благодаря много.

https://kuzgunbgsub.blogspot.com/search/label/

# 38
# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 201
Благодаря, Diziler!
Мда, доколкото разбирам Дила улучи 10-ката с анализа, но не отчита едно - бащата на Кузгун е в земята, а нейния - в затвора, да, но жив. Не отчита и ада, през който е минал Кузгун и който го е определил да е такъв, какъвто е. Нейната вина и самота през тези 20 години са само щипка от самотата и борбата за оцеляване на Кузгун.
Оставам с убеждението, че Кузгун дори не знае как пакета с наркотици (причината за задържането на баща му) се е озовал у тях и за това знае само майка му. Иначе той спокойно можеше да й отвърне:" Това, което ти и баща ти причинихте на мен и моето семейство, е много повече от това, което аз ви причинявам!"
Впрочем от какво ли е починал баща му и дали не е убит?

# 40
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте, започнах да следя сериала от любопитсво, след като приключи предишния, който даваха и който бях спрял да гледам, тъй като безкрайно ме отекчи. Останах много приятно изненадан и дори го гледам напред, тъй като имам voyo и там го качват напред. Предполагам, че е много рано още да се разбере, но почвам да подозирам, че Бехрам Адавар е шивача Дервиш. Не мога да дам някаква адекватна обосновка защо, по-скоро предчуствие. Като цяло ми се струва напълно възможно - добро прикритие, директно общува с хората от масата, но никой не знае кой е всъщност и така си дърпа спокойно конците.

# 41
# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 201
Здравейте, започнах да следя сериала от любопитсво, след като приключи предишния, който даваха и който бях спрял да гледам, тъй като безкрайно ме отекчи. Останах много приятно изненадан и дори го гледам напред, тъй като имам voyo и там го качват напред. Предполагам, че е много рано още да се разбере, но почвам да подозирам, че Бехрам Адавар е шивача Дервиш. Не мога да дам някаква адекватна обосновка защо, по-скоро предчуствие. Като цяло ми се струва напълно възможно - добро прикритие, директно общува с хората от масата, но никой не знае кой е всъщност и така си дърпа спокойно конците.
Не ми се струва вероятно Дервиш да е Адавар:
1. Бащата на Кузгун е бил честен човек
2. Алогично е шефа на мафията да дължи услуга някому, пък на полицай...не се връзва. Дервиш е търсил Кузгун като дете из цял Истанбул, имал е и за задача да го измъкне от бандюгите.
Не, че е невъзможно, но чак такава заплетена интрига не очаквам.
3. Ако Дервиш е Адавар едва ли ще остави Кузгун да му разваля схемите за контрабанда, а на него Кузгун доверява всичко.

# 43
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Добре разсъждавате за дервиша, ще се изненадате, когато разберете цялата история.
Сериалът е пълен с изненади, умеят да държат в напрежение.

Благодаря за поправката, забравих, че използваха само летището на Невшехир за сериала... но всички градове там са завладяващи Simple Smile

# 44
  • Мнения: 509
Добре разсъждавате за дервиша, ще се изненадате, когато разберете цялата история.
Сериалът е пълен с изненади, умеят да държат в напрежение.

Абсолютно, един от малкото за които съжалявах, че не успя да запази рейтинг и го прекратиха.

Общи условия

Активация на акаунт