Писмото на любовницата

  • 7 918
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
всяко нещо , което поставя жените в
конкурентна атмосфера за някакъв си мъж ме дразни ужасно!
сега и да не се мие, защото другата няма нищо против да  му е мръсен.
мисля, че жените сами сме си виновни, като се връзваме на подобни
състезания, къде и с кого на него ще му е по-гот.
никъде не прочетох какво Той прави за нея.
мъжът е представен в ролята на потребител.
моето мнение е, че ако не му харесва с мен
е свободен да ходи където иска и където му е по-добре.
но да не ми губи времето с  глупсоти и игрички, изневери и филми.
за мъж борби никога няма да водя.
засега моя ми стои плътно до полата - мие се редовно и дава, а не само взема от връзката ни.

# 16
  • Мнения: 920
Да, джема, сериозно го приех, защото ми се случи. След 10 г. още си задавам ? с какво тя е по-добра от мен. Чуствам се 2-ро качество.  

# 17
  • Мнения: 2 032
Скъпа любовницо,

Продължавай да масажираш егото на неумити и недоразабрани (но затова пък омъжени!) коцкари. Когато малко ти поувиснат и жартиерите, и други подробности, тези недомасажирани мъже най-вероятно ще подменят услужливата масажистка с някоя друга. А, ти когато за пореден път се събудиш сама, и когато се сетиш, че най-близкият ти досег с деца е може би ако успееш да погалиш някой малчуган на детската площадка, преди ядосаната му майка да го дръпне настрани от наплесканата като клоун лелка с провисналите жартиери, може пък и да се зачудиш дали не си пропуснала нещо в живота си.
А колкото до неумитите мъжлета: ако можеш, задръж си ги: на нас такива типажи всъщност не ни трябват.

# 18
  • Мнения: 920
Лени, когато имаш деца, ще мислиш по друг начин. Най-искрено ти го желая. Когато се развеждах, ми казваха За мъж не се плаче. Аз плачех за децата.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

И това ми хареса.  bouquet

# 20
  • Мнения: 217
Много интересно,и много вярно. Peace

# 21
  • Мнения: 6 167
...... Когато се развеждах, ми казваха За мъж не се плаче. Аз плачех за децата.

Ми значи сме на едно мнение - за мъже не плачем)))Peace


Според мен това писмо е писано от мъж  newsm78
Просто образът на съпруга/мъжа е безумен.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Само аз ли не схващам какво му е интересното на това писмо?

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Както виждаш, не си само ти.
Лени - не просто от мъж, но от мъж който търси оправдание за това че кръшка, ама много.

# 24
  • Мнения: 6 167
Както виждаш, не си само ти.
Лени - не просто от мъж, но от мъж който търси оправдание за това че кръшка, ама много.

да, твърде плоско е написано.
съпругата - с пеньоар и мирише на гювеч
любовницата - с жартиери и готова за секс.

Ако нещата изглеждаха така, и аз, като Лора явно съм се оженила за любовника си. Mr. Green

мисля , да спра да се занимавам с тази тема, разнищих я  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Супер тъпо е това писмо и не е вярно, поне не в моя случай де..

Аз се държах като 'любовница' с бившия, пък той ми изневери, щото искаше 'съпругата' от писмото. Или той е извратен или автора на въпросното писмо е в грешка...  Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Супер тъпо е това писмо и не е вярно, поне не в моя случай де..

Аз се държах като 'любовница' с бившия, пък той ми изневери, щото искаше 'съпругата' от писмото. Или той е извратен или автора на въпросното писмо е в грешка...  Mr. Green


Според мен автора жадува за паралелен свят, в който да си живурка, да ама ще има да се чуди коя му е жена и коя любовница.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
AlexaS, според мен е мъж, който не знае какво иска... Или напротив дори - иска всичко и ако може събрано на куп - хем да си с тениска и дънки /секси/, хем да си сготвила 5 блюда. Хем да си умна и независима, а да го гледаш в очите и да му казваш "Боже...". Хем да си винаги готова за секс, но да не настояваш ако той е уморен или го боли главата. Да си мръсница, но девственица.... и прочие мъжки мечти Joy

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе имах аз едни подозрения, че е писано от мъж. newsm78 Laughing

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ами няма лошо в това да изискват, така ние ще ставаме все по-хамелеони, но определено същността ни е да отговаряме на условията, от тук натам да му мислят. После нека си правят рекламите колко компактни са.

Общи условия

Активация на акаунт