Отговори
# 60
  • Мнения: 24 467
Нито той е станал такъв от днес за утре, нито, убедена съм в това, той е ритал за дете, да не се лъжем.
Цитат
Скъсахме, малко след това разбрах за бременността и като му казах, беше категоричен да се разделяме, защото не се разбираме, той се отказва от мен, не от детето, аборт е единственият изход.
Кой прав и кой - крив - няма да обсъждам при липса на алтернативно изложение, а няма и смисъл.
При това описание на обстановката въобще не ви виждам какво правите заедно, че и дете сте произвели /почти/, ма детето, да речем - станало.
Дали сега, дали след после - при тези отношения заедно няма да живеете, така или иначе, ами си направи сметката за работа, от която да можеш да се издържаш, че и детето, ако смяташ ти да го гледаш.
Това:
Цитат
Ако трябва мога да работя и на 4 работни места ако не ми достигнат пари.
са врели-некипели на човек без опит и мисъл. И детето иска грижи, и човек има някакви граници на моженето.

# 61
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много е странно да твърдите потенциално “богато” семейство какво може да осигури, по-добро, от това което аз  Ако трябва мога да работя и на 4 работни места ако не ми достигнат пари.

Ти си машина, човече! Sweat Smile

Поне оправи ли се с фурната?

# 62
  • France
  • Мнения: 12 546
Ери, авторката да не е онази, която не знаеше как се спира фурна и мъжът ù търсеше бушона под леглото?

# 63
  • Мнения: 24 467
Божке..., ама давайте линкове към тия теми, бе хора! Не се стискайте!

# 64
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Много е странно да твърдите потенциално “богато” семейство какво може да осигури, по-добро, от това което аз  Ако трябва мога да работя и на 4 работни места ако не ми достигнат пари.
Ти си машина, човече! Sweat Smile
Поне оправи ли се с фурната?
Не, това не е тази с фурната?

Дамата е готова да работи на 4 места. Малко стряскащо, но за една супержена/супермайка, изглежда съвсем  в рамките на възможното. Предимно в комиксите.

# 65
  • Мнения: 31 669
Мда, след раждането отива на работа на четири места. Бебето ще го гледат извънземните.

# 66
  • Мнения: 3 025
То само ще се гледа бебето, докато тя работи на 4 места.
Как си го представя авторката, не знам. Голяма фантазия има.

# 67
  • Мнения: 31 669
Каква фантазия Grinning Тя няма връзка с реалността.

# 68
  • Мнения: 2 039
До гуша ми дойде от глупави жени,които не могат да преценят един мъж,но на първата година от запознанството напират да раждат.После пък реват.."какво да правя..."
Тук пътищата са два:Или си взема багажа и си гледа сама детето,или
лежи на каквото си е постлала.
Няма вълшебна думичка с която да превърне жабока в принц.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 310
До гуша ми дойде от глупави жени,които не могат да преценят един мъж,но на първата година от запознанството напират да раждат.После пък реват.."какво да правя..."
Тук пътищата са два:Или си взема багажа и си гледа сама детето,или
лежи на каквото си е постлала.
Няма вълшебна думичка с която да превърне жабока в принц.
Наивност по-вероятно и напразна надежда за промяна в острещния или обстоятелствата...за жалост нито едното не настъпва в общия случай. Ситуацията изисква наличие на вътрешна сила и съвкупност от лични качества за преминаване през самотно майчиство. Особено когато е осъзнат избор. Както е известно - изборите са отговорност, не е лесно.
А това с 4-те работни места, хайде стига глупости Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 267
Говори се за аборт, но не стана ясно дали не е минал момента за него! Иначе май това е удачен вариант, защото дори и да се разделят, ако има дете този тъпак ще я тормози до живот. Този вид мъжеподобни силно ме отвращава!

# 71
  • Мнения: 179
Значи, господинът е психически незрял за семейство(биологичната възраст не е определяща), очевидно има манталитет на стар ерген и му е трудно да свикне с новата ситуация, но щом може да прави секс и отговорност за действията си трябва да може да носи . Не те съветвам да правиш аборт, но и живота с него няма да ти е лесен . По-добре да сте разделени и да полагате грижи за детето заедно, а щастието си да потърсите с други партньори . Сега ти изглежда страшно, но не си първата, няма да си и последната в тази ситуация . Не знам на колко години си, но да се промениш заради нечий капризи винаги е лоша идея, ако е навит да се променяте и растете заедно-ок, но с ултиматуми не става .

# 72
  • Мнения: 96
Говорете, попитай го дали ще поеме отговорност за детето, нека плаща издръжка, и това е. Той в този труден за теб момент щом не може да се съобрази, какво остава като родиш, като си недоспала.... И ние с моя мъж "Късаме" почти всеки месец, ама и той си стои на г**а и аз си стоя.Старае се и аз се старая и двамата сме избухливи и просто трябва да намерим баланса. Но при вас...този човек е егосит той просто по далеч от носа си явно не вижда.

# 73
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Брей този мъж последният на земята ли е? Златен ли му е?
Имам две тежки бременности и знам какво е да трябва да лежиш и пазиш леглото, ама чак едни покупки от торбите в хладилника да не можеш да сложиш? Ръцете ли ще се счупят? Като го знаеш какъв е сприхав и искаш да си с тоя невероятен мъж, или си трайкаш и слушаш, или си прибираш парцалките и да те няма.
Не съжалявам такива жени, защото сами държите да се бутате и стоите зорлем с такива мъже.

# 74
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ти искаш ли го това бебе? Можеш ли да го отгледаш без него - сама или с помощта на родителите ти? Отношенията между вас едва ли ще стават по-хубави, колкото и да ми е неприятно да го предположа.
Щом е оставила бебето значи го иска.Що за въпроси?

Света няма да свърши,ако се разделят преди да е родила жената. Родителите ще й помагат.Този мъж не знае какво иска. Постоянно хленчи и мрънка и все другите му виновни.

Общи условия

Активация на акаунт