Странна бременност

  • 1 759
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Не знам точно как се казва, но и от долу и корема гледаха.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Както първия тест на 23.10 ти е бил 64, така на 25.10 е бил 120....така през 2 дни се е удвоявал ...но някъде там е спряло развитието и затова на 5.11 си имала остатъчно ЧХГ. Съжалявам Cry

# 17
  • Мнения: 45
Не губя надежда, някой ден пак ще се случи знам. Просто не е било писано сега да е.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Има ли някакъв репрудкивен проблем, защо 2 г не се получава?

# 19
  • Мнения: 45
Единия ми яйчник е поликистозен. Но аз мисля че е от стрес, защото не спирам да мисля за това и всеки месец като ми дойде преживявам го много тежко. Не трябва да е като фикс идея, но понякога не мога да се контролирам.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Единия ми яйчник е поликистозен. Но аз мисля че е от стрес, защото не спирам да мисля за това и всеки месец като ми дойде преживявам го много тежко. Не трябва да е като фикс идея, но понякога не мога да се контролирам.
Това са цели две години... постоянно ли си в стрес? Ако имаш поликистоза, изследвай се за ИР, защото може това да е причината за незагнездването, може прогестерона да е нисък и въобще има много условности. Други изследвания правени ли са?

# 21
  • Мнения: 45
Не, не съм си правила никакви изследвания. Винаги съм мислела, че не му е времето сега, и когато ми е писано ще се получи. Може би, защото съм млада и затова си мислех, че е рано да тръгна по доктори и още стрес да си вкарам в живота.

# 22
  • Мнения: 595
Стресът няма нищо общо с 2 години неуспешни опити. Според мен не губи повече време и посети репродуктивен специалист.

Общи условия

Активация на акаунт