Отмяната / The Undoing

  • 10 902
  • 299
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 901
На мен много ми е странен съпругът на Елена. Прекалено смирен. Все пак са убили съпругата му и детето, което той гледа не е негово. Аз така и не разбрах какво е неговото алиби?

Че е гледал бебето, но то спяло и няма как да го разпитат. Wink

# 136
  • Мнения: 14 489
Относно пета серия, излиза, че има вероятност убитата да не е Елена. Възможно е да има някаква конспирация между Джонатан, Елена и съпругът, и убийството да е постановка, или всичко е във фантазията на Грейс. При всички положения смятам, че историята ще е с неочакван край Simple Smile
За тези, които споменаха ДНК експертиза на убитата да кажа, че когато е направено разпознаване, не се прави днк изследването. Поне в БГ е така, знам го със сигурност.

Те са правили днк на следите от убиеца -  коса, нокти, сперма, слюнка и т.н., а не днк на убитата за да установяват коя е.


И според мен е Грейс.

# 137
  • Мнения: 2 658
Промо за финалния епизод 6 - "Кървавата истина"👀
Ох, аз толкова харесвам Никол Кидман, ще ме хване яд, ако се окаже, че тя е убиеца.
https://youtu.be/HuaoJdF8aUg

# 138
  • Мнения: 901
Не ми пречи Грейс да е убийцата, но такова убийство по жесток начин и детето на жената да намери тялото, е това беше ужасното. Ако наистина жената е мъртва и Грейс я е убила и се опитва да натопи мъжа си се надявам да не й се получи, но все си мисля, че всичко ще се окаже фантазия. Ще видим. Wink

# 139
  • Мнения: 3 589
Много ви моля след шеста серия да коментирате развръзката само в спойлери. 😗

# 140
  • Мнения: 901
Много ясно. Иначе се губи тръпката да гледаш. Smile

# 141
  • Мнения: 3 589
Просто ние гледаме сериите чак през уикенда.
Знам, че мога просто да не влизам в темата, ама ми е любопитно да събера гледни точки и да си гадая 😀

# 142
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Ако наистина жената е мъртва и Грейс я е убила и се опитва да натопи мъжа си се надявам да не й се получи, но все си мисля, че всичко ще се окаже фантазия. Ще видим. Wink

Ако Грейс е убийцата и се опитва да натопи съпруга си, значи помни всичко. Защо тогава така се изненада, когато намери чука?
А малкият страхотно изигра сцената, как се оцъкли само!
Аз залагам на Джонатан (нали така се казваше съпругът).

# 143
  • Мнения: 901
Може и тя да не знае какво прави и да забравя. Детето знае повече, отколкото трябва. Май прикрива някого. Wink Надявам се да са измислили хубав финал. Дано не се разочароваме.

# 144
  • Мнения: 1 992
Вече мислех, че скоро няма да попадна на хубава мистерия. Може пък синът да е убил Елена? Понеже показа, че иска родителите му да се съберат. Не се засегна особено, когато видя баща си с друга жена. Или да прикрива един от родителите?

# 145
  • Мнения: 901
Е, как това детенце само ще направи всичко това и няма да се побърка? Че и да не могат още да го хванат. Твърде фантастично е.

# 146
  • Мнения: 1 992
Аз обаче очаквах в тая каша да и проличи, че е психиатър...нищо такова не усетих.
Да, по едно време дори забравих какво работи. Същото беше и в Шерлок, на Уотсън хич не му личеше, че е доктор, в много малко моменти показваха уменията му.

# 147
  • Мнения: 11 818
Не е детето, според мен. Погледът му нищо не означава. Може баща му да е скрил чука в калъфа. Още първата серия акцентираха върху това, когато вървяха заедно и обсъждаха уроците.

# 148
  • Мнения: 3 589
Мисля, че синът го е направил, за да спаси семейството си - отстранява пречката. В началото имах съмнения - писах тук - доколко е възможно дете да има физическа сила да размаже така човек. С този голям чук вече нямам съмнения, че е възможно.
Джонатан го заварва на мястото и го покрива и поема вината вместо него.

# 149
  • Мнения: 1 992
Мисля, че синът го е направил, за да спаси семейството си - отстранява пречката. В началото имах съмнения - писах тук - доколко е възможно дете да има физическа сила да размаже така човек. С този голям чук вече нямам съмнения, че е възможно.
Джонатан го заварва на мястото и го покрива и поема вината вместо него.
Вероятно синът е скрил чука, за да прикрие баща си, все си мисля, че Джонатан си остава убиецът.

Общи условия

Активация на акаунт