Оставяте ли децата си сами в къщи - 2?

  • 1 658
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нищо не те бърка да извикаш за 5мин.някоя комшийка и да изтичаш

Simple Smile) е..не всеки има комшийки на разположение...
Оставяла съм ги за няколко минути..докато слезна до магазина в съседния вход.
Елина е много горда, че и имам доверие да пази Диана и много стриктно изпълнява всичко.

Правя го само, когато наистина, ама НАИСТИНА се налага...

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Оставяла съм спящо бебе - и малкия, и големия - за 10-тина минути, за да отида до магазина.
Ради също е много горд, като го оставя да пази спящия си брат по същата причина.
 Peace

# 17
  • Мнения: 6 315
Не съм го оставяла никога сам. Страх ме е.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Оставяла съм малкия да спи,за да отида до магазина под блока,но с бебефон в ръка.

А големия едва от 2 месеца го оставяме за ок.час някъде сам с приятелчета в къщи.

# 19
  • Мнения: 7 474
Оставяла съм си детето, когато спи ( и да се събуди няма как да излезне от леглото), ако не спи я връзвам в стола за хранене и пускам филмче или в кошара. Сега е голяма и пак я оставям, понеже е свикнала нямам проблем. Не мога да живея цял живот с параноя какво ще стане  Stop , то и на улицата с мен гаранция няма-да не дава Господ Praynig

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако бях на твое място сигурно и аз бих го събудила. Всъщност ми се е случвало и то именно заради кухнята, но при нас тя е на 10-тина мин. от дома. Не съм го оставяла сам и не мисля да го правя, притеснявам се.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Оставяла съм я веднъж за 3-4 минути, за да сляза до пощенската кутия. Толкова ми стигат нервите  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 8 917
Не бих я оставила Naughty

# 23
  • Мнения: 1 722
Оставям го след като заспи обедния сън - поне първия половин час спи много тежко. Отивам до магазина в края на улицата ни, но не се бавя повече от 10-ина - 15-ина минути.

# 24
  • Мнения: 6 390
дa оставяла съм я докато спи на обяд - да слеза до гаража, да отворя на пощаджийката, да изхвърля боклуци - и е такива работи за по мах.5 мин.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Само един път - наложи ми се да сляза до долу и веднага се качих обратно, не ми отне повече от пет минути. При това слязох и се качих пеша, защото понякога асансьорът ни засяда...
Спомням си обаче как приятелката на една моя колежка остави детето си, за да отиде на интервю за работа  Shocked Детето нямаше и годинка и не спеше дори, когато тя излезе  #Crazy, а нали се сещате, че докато отиде /живее в Студентски град/, докато се проведе самото интервю и докато се върне, ще минат най-малко два часа...Толкова бях изумена, че накарах колежката ми да отиде при бебето, докато майката се върне. Вярно, че беше в работно време, но имах чувството, че ще откача и не можех да стоя безучастно... #Cussing out И до ден днешен като се сетя за тази история, акълът ми не го побира... ooooh!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз съм го оставяла докато спи за да хвърля боклука или да взема нещо от колата.

# 27
  • Мнения: 3 042
Не съм ги оставяла сами никога.
Не съм ги оставяла дори и, когато бяха още съвсем малки бебета и нямаше опасност да не ги намеря в леглото като се върна.
 А пък малкият е абсурд да го оставя сам дори и да спи, защото ако се събуди не ми се мисли какво ще направи. Голям пакостник е и понякога е опасен за себе си.

# 28
  • Мнения: 11 607
Йоан като беше малък съм го оставяла до 5 мин. сам за да отида до магазина, когато се е налагало и е било неотложно!Магазина е на 20-30м. срещу нас!
В по -  ново време доброзорно докато аз съм на работа - големите деца сами се гледат,а Йоан е на детска градина. Когато го вземат него от градина докато се прибера около 1ч и нещо са сами в къщи и се гледат! Но точно защото стоят сами в къщи - децата не искат да ходя аз на работа и недоволстват срещу работата ми.

# 29
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Преди съм оставяла Рони сама за няколко минутки, сега просто не мога да си го представя....та тя е непредсказуема Wink.

Общи условия

Активация на акаунт