ДНЕС Е ТЬЖЕН ДЕН ЗА ВАРНА

  • 9 641
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ужасно! Направо съм потресена...
Нека почиват в мир!

# 61
# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 2 100
Божеееееееее, ама то секциото е било задължително, още когато са чули отслабващите тонове на бебето. Какво е това безхаберие и тази безнаказонст в държавата и докога ще търпим.
Може би не е мястото тук, но вчера подобен случай на човешка, смърт поради лекарска немарливост или нещо повече показаха в Господари на ефира. Лекар, който се изказа, че той не би разчитал на бърза помощ е бил уволнен.
До кода питам, аз ще ставаме жертва на егоизъм и безскрупулност, а уж ще влизаме в Европа и сме много горди. Всички знаят, че не
о не е наред, но това е положението.

Нямам думи да изкажа какво чувствам четейки темата
най-искрени съболезнования на цялото семейство за тежката загуба и най-вече на тази майчица загубила детето и нероденото си внуче.

# 64
  • Мнения: 1 288
Най-искрени съболезнования към семейството на Жасмина!

Момичета,виждам че има и юристи сред вас...Как би се отразила в случая една подписка от наша страна?Дори и да не се отрази на самото следствие,защо да не опитаме?С искане да има наказани,конкретно за този случай.Пределно ми е ясно,че може да го отнесе лекар,който има най-малка вина в случая.Но виновна ли е Жасмина или детето й,или всички други момичета,които си отиват по този животински начин?Мисля,че е важно да се тръби по случая и той да не се забравя,колкото и време да отнеме това. Peace

защо наистина да не направим една подписка. дори за да не позволим случая да се забрави бързо, като поредната лоша тв новина.
милите душички..........  Praynig Praynig Praynig горкият  съпруг и татко и всички близки.......

# 65
Божеееееееее, ама то секциото е било задължително, още когато са чули отслабващите тонове на бебето. Какво е това безхаберие и тази безнаказонст в държавата и докога ще търпим.


Аман от разбиращи!
Секцио при мъртъв плод НЕ се прави. Всеки лекар ще ти го каже.
Освен ако няма индикации, че ЖИВОТЪТ на майката е в опасност. А такива, за съжаление, до последно е нямало.

# 66
  • Мнения: 2 657
Тъжна история,а докато 4етях подробностите от брат й и азсе разплаках.

Нека по4иват в мир Praynig
Божеееееееее, ама то секциото е било задължително, още когато са чули отслабващите тонове на бебето. Какво е това безхаберие и тази безнаказонст в държавата и докога ще търпим.


Аман от разбиращи!

Не е тук мястото да се заяждате Peace

п.п.Не ви ли писна от заяждания Twisted Evil

# 67
  • Мнения: 603
Нека почива в мир, тя и малкото ангелче!  Praynig

# 68
  • Мнения: 4 392
Да почиват в мир- майчето и малката душичка. Praynig

# 69
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
 Cry Praynig

# 70
  • София
  • Мнения: 2 100
Секцио при отслабващи и едва доловими тонове на бебе СЕ ПРАВИ и то веднага.
За след като са изгубили бебето не искам да коментирам, кой и колко разбира.
Просто нямам думи.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 105
Нека почиват в мир! Cry Cry Cry

Питам се, защо лекарите станаха търговци и от кога човекът в тях спря да говори. Всяка година се случва подобно нещо. Майка и дете да си отидат заради това, че на "ЛЕКАРИТЕ" не им пука, как така?! Мен честно да ви кажа ме е страх да ходя на лекар...Тъжно, много тъжно... Cry

# 72
  • Мнения: 2 657
Секцио при отслабващи и едва доловими тонове на бебе СЕ ПРАВИ и то веднага.
За след като са изгубили бебето не искам да коментирам, кой и колко разбира.
Просто нямам думи.

 Peace

# 73
  • Мнения: 953
Нека почиват в мир майката и малкото ангелче.
Господ забавя, но не забравя.

# 74
  • Мнения: 2 386
Господи...не знам какво да кажа!! Дано почиват в мир и дано има възмездие за тях...

Общи условия

Активация на акаунт