Лаковe за нокти - 145

  • 28 579
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 27 648
Надя, разкошен маникюр Kissing Тези лакове намират ли се в България (или друга марка с подобен ефект)? Лесно ли се свалят?
Скрит текст:
Много мразя лакове които се разливат към кожичките, по-омразни са ми дори от лаковете с гадни четки... Bowtie

# 616
  • Мнения: 1 382
Мерси момичета, знаех си аз, че ще ме защитите, нали сме екип 😁🤗
Аз направих номера на Агентчето..доста бързо ми падна основния лак и мацнах отгоре новото ми попълнение, както и матирах стикера 😁

# 617
  • Мнения: 5 478
Наде, тези новите им plant based ли? Точно вчера гледах ревю на серията и ми мина през ума, че нещо няма да им е ок...

Долче, няма ги, уви, дори не се сещам за подобни.

# 618
  • Мнения: 797
Dolce, ако питаш за Cirque Colors- не, не се намират в България, поръчваме ги онлайн от чужбина. За Агентчето са си марка на местна почва, ако още ги продават в Nordstrom може и от там да си ги купи на място Stuck Out Tongue

Picture Polish са австралийска марка, и са с поръчки онлайн.

Да, Arabesque, отвратителни са, поне за мен. А и както казах преди, изобретателността на създателките на марката нещо куца напоследък- пускат отново спрени лакове, или модифицират леко стари. Черният от новата колекция, Rhysand, е пълно копие на друг техен лак, Darcy.

# 619
  • Мнения: 7 710
УНИКАЛЕН Cirque !

# 620
  • София
  • Мнения: 3 037
Термо китайче.
На топло


И на студено

# 621
  • Мнения: 1 996
И аз сложих новия лак, на ноктите е по-розов, отколкото в бутилката, но новата четка на тези Експресита е кошмар. Като си се лакирал 20+ години с долу горе един тип четки, и да ти сложат изведнъж изкривена, която да въртиш за всяка ръка, че и рошава на всичкото отгоре, си е голяма мъка. Няма да се купуват със сигурност, а иначе формулата е супер и съхне наистина бързо.

Скрит текст:
Скрит текст:

# 622
  • Мнения: 13 939
Ще си го прелееш в някое старо Еси и си готова 😀
Иначе не мога да схвана каква е идеята на изкривената четка 🧐

# 623
  • Мнения: 27 648
Марголота, според мен...тази четка си е направо дефектна. Не виждам никакъв замисъл да я направят такава...
Натуся, много е хубаво това китайче Blush
Момичета, и аз така подозирах- значи само ще си ги гледам на вашите нокти и ще им се радвам... Heart Eyes

# 624
  • Мнения: 13 939
Някой търсеше лакове на Пастел
https://makeup.bg/product/521791/

# 625
  • Мнения: 13 939
Имало замисъл в четката на Еси...

# 626
  • Мнения: 27 648
Ето и моята имитация на Бахама мама- понеже има различни версии онлайн, все на някоя прилича Heart :


Скрит текст:




Снимките са със светкавица, може би е една идея по-тъмен на живо. Лаковете са Импала номер 3 и ГР Глитър шайн 207. Heart За пореден път хваля страхотната четка на Импала- отваря се като ветрило когато е до основата на нокътя, позволява нанасяне много близо до кожичките. С едно движение минавам почти целия нокът, после приближавам четката до кожичките и накрая минавам леко отляво и отдясно ако е необходимо. А и консистенцията на лака е разкош! Успях някак с последния лакочистител на дъното да махна предишните лакове, просто нямах търпение да пробвам този разкошен цвят Grinning Междудругото, на живо изглежда перфектен лакът на средния пръст, но знаете как е на снимки Blush А на показалеца имам изгорено от печката  (не е размазан лак, а мехурчета Confused ).
Без светкавица:
Амини, подстрекателка си Grinning Харесаха ми поне няколко Пастел, но засега ще се въздържа...А аз мисля, че с такава четка като на Еси би ми било по-трудно нанасянето- аз обичам четката да ми е симетрична, по възможност да се отваря като ветрило и когато ми е необходима прецизност отляво или отдясно аз сама да си накланям четката както искам... Grinning Пък може и аз да съм с претенции, знам ли... Joy

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 03:49 от dolce miele

# 627
  • Мнения: 2 256
Преди 7-8 години купувах едни лакове с такава четка, не помня марка, но ми бяха изключително удобни, никога нямах отрязани линии, а прекрасно лакирани нокти.
Не бях засичала отдавна, ще ги пробвам новите Еси.
Mavala Poetic rose от мен

# 628
  • София
  • Мнения: 1 422
Трябва да сложим едно предупреждение на първа страница, че тази тема води до пристрастяване.
Като започнах да я чета имах около 20 лака и все дрогериини. Сега имам 255 лака и само 10 обикновени. Бях ги свалила под 250, но промоцията на СНБ ме върна в начална позиция.
Ето с какво съм от няколко дни, днес ще го свалям да си оправя ноктите малко.

P.S. Бенчита, я не се впрягай на такива новоизлюпени "маникюристки". Да не се окаже при нея като с приказката "гроздето е кисело".
Ариа, опитвам се да ги намаля, че ако трябва да ги пренасям и мито ще трябва да платя. Нещо обаче не ми се отдава. Всеки път като отворя таблицата е да запиша нов лак, а не да махна нещо свършило Sad

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 09:27 от Milena_318

# 629
  • Берлин
  • Мнения: 4 523
Нямам време да изчета назад, обаче видях едно коледно зелено, което ме уби. Може ли някоя добра душа да каже кой е лакът?

Общи условия

Активация на акаунт