Коледни късмети 2021

  • 6 272
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 309
Здравейте. Flowers Hibiscus
Не намерих актуална тема за тази година, затова създавам нова. Simple SmileChristmas Tree

Днес съвсем случайно попаднах на една реклама за дървени коледни късмети. Flowers Evergreen TreeNature Snowman
Страшно много ми хареса и допадна идеята. Така можеш да си го сложиш на хладилника. Simple Smile
Но....Rolling Eyes
Всяка година като правя баница, вътре слагам късмети . Сега тези дървените магнити , не е добра идея да ги пъхам вътре в баницата. SmileКак да го направя интересно и да се изтеглят? Глупаво е да минавам с кутията и да карам всеки да си тегли. Rolling Eyes
Мислех си, да ги залепя на клечка за зъби, която ще е забита в парче баница и самата фигура да я увия в подаръчна хартия, за да не се вижда посланието и пак да си е късмет, но май идеята не е много добра?Thinking
Ще се радвам на други съвети и мнения! Simple Smile Flowers Hibiscus

Ето в спойлер слагам картинка.
Скрит текст:

# 1
  • Мнения: 12 622
Ако се залепи на клечка, дали ще е здраво... Може наистина да се теглят от шапка или от кутия.
Аз все пак предпочитам да си ги измисля.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 13 376
Може да ги сложиш в подходящи кутийки/пакети наредени и всеки да си избира, не ми звучи добре да са залепени на клечки.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 741
Записвам се тук, защото искам да направя коледни късмети, но много персонални или много интересни. Ще черпя въхновение

# 4
  • Германия
  • Мнения: 510
Записвам се и аз да черпя идеи.

Общи условия

Активация на акаунт