Образователен Говорилник - тема 9. Дзънннн!

  • 16 610
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 269
Няма с месеци, до утре на обяд, обещавам, ама хубаво да разчепкате темата с еректилните работи. Утре ще ви чета 😆

# 16
  • София
  • Мнения: 17 142
Санака, тя и Виаграта баш така се появи на бял свят-през страничните ефекти.За друго е правено това лекарство, обаче изведнъж ги зарива лавина с доклади за страничен ефект ерекция. Представям си дейта анализаторите Joy Ударили са г*за в тавана Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 11 856
Абе, то има странични ефекти и странични ефекти. Едно е да се опъпчиш, друго е да получиш инфаркт. А то, стигнал ли си до Виагра, вероятно и със сърцето не си съвсем наред. А, приоритизирай, де! Laughing

# 18
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Свенлив Мецан Simple Smile Wink
Ами нали и редуктил така - уж за депресия, пък свалили кила...
Май и доста други лекарства. По ковид темата - славата на азитрото в тази епидемия също е заради страничен ефект Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 269
Аш, ти си един сладкиш!!!

Абсолютен сладкиш. И аз много я харесвам. Каквото пише, имам предвид, да не си помислите нещо - никога не съм я виждал на живо.

# 20
  • Мнения: 19 272
Дано да е ефективна ваксината. Трябва да измислят ка ще стават транспортът и съхранението при минус 80 градуса .

# 21
  • София
  • Мнения: 5 248
То и Пеницилина е страничен ефект, в този ред на мисли Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 2 139
Идвам и аз в новата тема. Аш, благодаря!

Ние тази вечер бяхме споходени от неприятно съобщение във Вайбър групата на класа, последвано от съобщение в Школо - в класа има дете с положителен тест и от утре минават на ОЕСР до края на седмицата. Така се надявах да устискат още малко поне, но не би. Ама важното е да сме здрави, пък другото ще мине.

На мен ми дойде много съмнително как одобриха ваксината два дни след обявяването на изборните резултати, но може и да се поддавам на конспиративните теории вече.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 757
Благодаря за темата и аз, Аш! Heart

В първия момент и аз се зачудих каква е връзката между Пфайзер и еректилните проблеми, ама после се усетих, че вероятно не знам, защото просто никога не съм имала еректилни проблеми Joy

Като се замисля, наистина доста неща са открити докато са търсели друго (секундното лепило, захаринът също се сещам). Та, питам се дали Пфайзер са се сетили да тестват Виаграта си дали действа против Ковид? Joy Направо да пускат и лекарство и да мирясаме. Е, ако не върши работа, винаги ни остава вариантът със стритите тухли Grinning

# 24
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Благодаря за темата Аш.

Имах приятелка вземаше по 7 хапченца виагра на ден. При нея видях това чудо.

# 25
  • Мнения: 5 817
Значи, моят мъж след като мина 40 -така се чАлнА. И взе да чете за всякакви конспиративни теории. Още преди месец каза, че минат ли изборите в USA ще обявят ваксина. И сега цяла вечер ми набива канчето, защото аз като един здраво стъпил на земята телец го подигравах нон стоп.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 139
Значи, моят мъж след като мина 40 -така се чАлнА. И взе да чете за всякакви конспиративни теории. Още преди месец каза, че минат ли изборите в USA ще обявят ваксина. И сега цяла вечер ми набива канчето, защото аз като един здраво стъпил на земята телец го подигравах нон стоп.
Моят още не е минал 40-те, но иначе всичко описано е 1:1 като при нас. Чак до там, че и нашата вечер мина под същия надслов.

# 27
  • Мнения: 19 272
Все пак трябва да я видим в действие ваксината, защото руснаците отдавна обявиха такава, че и дъщерята на Путин уж се ваксинира, пък после се разтече работата.
А за изборите в Щатите от Тръмп, та на глог добре обобщава ситуацията.
Да видим какви ще ги свършим на нашите избори след няколко месеца.

# 28
  • Мнения: 5 817
Абе вие виждахте ли се наживо преди екшъна с вируса? Такива любовни обяснения си правите. Simple Smile

# 29
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Абе вие виждахте ли се наживо преди екшъна с вируса? Такива любовни обяснения си правите. Simple Smile
Не за жалост Wink

Общи условия

Активация на акаунт