Образователен Говорилник - тема 9. Дзънннн!

  • 16 653
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
В Германия и Дания (за тях знам, но сигурно и за другите) пролетта имаше дежурни групи в детските градини, основните училища (до 4ти клас) и в другите за 5ти и 6ти клас за децата на лекари и полицаи. За мен това е естествено и напълно нормално да се направи, а не да е екстра някаква (трупане на политически дивиденти)

# 691
  • софия
  • Мнения: 4 985
Извинявайте, темата работи ли?

# 692
  • Мнения: 5 639
Ние работим😢

# 693
  • София
  • Мнения: 2 779
Извинявайте, темата работи ли?

ТУК НЕ Е ИНФОРМАЦИЯ !!!

Joy

# 694
  • софия
  • Мнения: 4 985
Извинявайте, темата работи ли?

ТУК НЕ Е ИНФОРМАЦИЯ !!!

Joy
уууууу то пък човек да не попита нещо Sad
сакън...Затуй сме на тоз хал...

# 695
  • София
  • Мнения: 7 277
Така е! ОС-ТАВ-КА Joy

Кажете, Амели - какво Ви мъчи? Blush

# 696
  • София
  • Мнения: 2 779
За Амели не знам, но аз втори път тази седмица си купувам сок от Арония и двата пъти ми мирише на джибри Joy Останалите твърдят, че нищо му няма?

# 697
  • София
  • Мнения: 7 277
За Амели не знам, но аз втори път тази седмица си купувам сок от Арония и двата пъти ми мирише на джибри Joy Останалите твърдят, че нищо му няма?
Да не подозираш коронавирус?

# 698
  • софия
  • Мнения: 4 985
LaughingLaughingLaughing
haaaahaaahahahahаххахаахахах с глас ме разсмяхте вие двете

днес се захванах със сто неща. сто и едно от тях не станаха
викам си, отивам на кръчма. Влизам. никой няма. Затуй тъй плахо питах.... ама госпожата ме отряза...
сега не знам, да поръчвам ли или още не работите...

# 699
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Поръчвай, не се срамувай, госпожа!
По път сме Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 2 779
За Амели не знам, но аз втори път тази седмица си купувам сок от Арония и двата пъти ми мирише на джибри Joy Останалите твърдят, че нищо му няма?
Да не подозираш коронавирус?

Знам ли? Или пък да имам дефицит на алкохол? Нали казват, че организмът сам си търсел каквото му е нужно Joy Та, така де, искам да кажа, че и аз поръчвам Joy

# 701
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Лейди, скоро правих редакция на една много яка дисертация. Бяха изследвали сок от арония при мишлета с остеопороза. Работи чудесно при остеопороза с дефицит на естроген. Така че давай смело. Сегааааа, ако е корона, ще загубиш мирис и вкус, но ако ти мирише на джибри, това са си мирисни халюцинации. Да не си объркала дозите на цинка и селена Joy Heart

Аз днес merlot occitanie
Хубав ден днес, излекувани корони, разбирам вожда. Да виждаш излекувани е просто фантастично.

ходих в мола, трябваше да купя някакви чорапи, не ги намерих, купих риза с щампа на съзвездия. С астрологичния ми булшит (по цитат на малкия) баш тематично за големия Simple Smile Simple Smile
в 4 часа нямаше повече от 20 души в целия мол. всички витрини с табели за намаления, стана ми някак тъпо.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 779
Уф, на мен пък днес ми трябваше нещо точно от мол и не отидох, че нали уж имало много хора сега.
А Аронията четох, че помага и против Ковид. Та...ще си я пия щом казваш. Един вид ще я броя, че ми е предписана Simple Smile

Иначе, цинка и Селена, нещо не сещам да ги пия, а може би трябва Joy

# 703
  • Мнения: 5 639
Ми тъпо си е ... в малък мол си била......

Сок от арония, мдаа, на мен сладко от диви ягоди с кисело мляко повече ми харесва.  Не си стресирайте организЪма с непознати неща. Вино, уиски, цигари, каквото си знае.

# 704
  • София
  • Мнения: 2 779
Хахаха, Нот. Joy
Ама аз сок от Арония по принцип купувам. Нещо последните 2 бутилки ме изненадаха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт