Жена,съпруга,майка-как се справяте?

  • 5 012
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Справям се отлично,защото:
ходя на работа
уча
гледам си къщата-готвя, чистя, пера и др.
гледам си мъжа Mr. Green
грижа се и за себе си
Разбира се има хора които да ми помагат, но от първостепенно значение за мен е грижата за останалите Peace

# 16
  • Мнения: 7 474
Справям се, избор нямам, но хич не си давам зор Laughing

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Не се справям прекрасно. Не мога да се похваля, че върша всичко идеално и намирам време за всяко от изброените неща. Особенно откакто тръгнах на работа, от графата със задачите винаги има нещо "висящо"  Confused
  Подреждам графика основно спрямо детето, с готвенето се занимава мъж ми. Гледам вкъщи да е чисто, но подредено в повечето случаи не е.
  За мен съчетанието "Супер майка + супер домакиня + супер съпруга" просто не съществува!

# 18
  • Мнения: 337
Аз все още се справям чудесно, но след като родя......знам ли newsm78
Може да взимам пример от майката на Малкълм
 af  1dishes  food002 newsm71 wash hang 1ironing newsm28

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Справям се - сега не ходя на работа и имам време, после ще му мисля.

Определено детето е на първо място, моят външен вид на второ, идва ред на мъжа   smile3503  - всичко останало може да почака  wash hang 1ironing newsm28  food002

Това е  Hug Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
-грижа се за двете си деца-през деня сама,вечер с голяма помощ от таткото,бабите идват два пъти годишно,евентуално Confused,но общо взето не ни липсват
-поддържам дома си добре,но без да се вманиачавам-важното е да е чисто,но определено с децата няма как да е подредено,живеем си в детски творчески хаос Grinning
-съпруга ми се грижи за мен,аз -за него...и така
-не ходя на работа все още
-не съм първата дама на града,но все някак успявам да се грижа за вида си,без да се вманиачавам...е,искам да сваля някое килце Embarassed
-в крак съм с времето,ама не винаги Wink,иска ми се да имам повечко време ,за да се информирам,да чета и т.н.

# 21
  • Мнения: 5 103
Справям се, защото не работя Peace

# 22
  • Мнения: 1 492
Не мога да кажа, че се справям перфектно с всичко, но го правя, няма начин.

# 23
  • Мнения: 2 910
Като знам, че няма кой да ми изчисти и сготви, се справям Wink.  За себе си винаги отделям време. Засега не работя, надявам се да не е задълго, но си мисля, че пак ще се справям.

# 24
  • Мнения: 235
Тежка е царската корона , ама нали съм супер жена - българка се справям , че и зимнина правя в буркани.  Joy Joy Joy Майтапя се , не се справям ама колкото толкова . Общо взето аз съм си доволна  нали тва е важното да съм в хармония със себе си Simple Smile))

# 25
  • Мнения: 15 619
Като ги гледам така изброени  и аз започвам да се чудя, как успявам.  newsm78
Казвам му аз на моя възлюблен съпруг, че и със свещ да беше търсил, втора като мен няяяяямааааше да намери. Туй то, късметлия.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 929
Почти перфектна! Само малко сексът понамаля, но причината не е само в мен, а и у него.

# 27
  • Мнения: 8 505
Справям се както мога-понякога едно нещо остава на заден план за сметка на друго.След това компенсирам.

# 28
  • Мнения: 1 448
На първо място грижата за детето, после грижи за половинката и за мен  Flutter  засега не ходя на работа, домакинската работа край няма, затова не си давам много зор, чиниите и прането няма да ми избягат ако си постоят ден-два неизмити и неизпрани  Whistling

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не се справям.........напоследък все по- зле и по- зле...........

Общи условия

Активация на акаунт