Защо се знае толкова малко за личния живот на Слави Трифонов ?

  • 5 799
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Всичко от биографията му е било публикувано и не е тайна.

Ако запитването е за това с кого и кога си ляга... това е друг въпрос  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 167
pokraj темата за мъжките коси ( къси или дълги) се опитах да намеря снимка на Слави
от времето на КуКу, когато беше кльощав червей с полуоплешевяла глава и дъъълга опашка, за да покажа на една млада потребителка, която странно защо не го помнела такъв.
Не можах да намеря.
Или аз не мога да търся като хората, или тия снимки са покрити.
Иначе личният му живот и на мен не ми е много интересен.
Мисля, че той направи голяма кариера, наистина.
не е лесно от солета , продаваща мартенички в подлеза на ЦУМ
да станеш сравнително много добре изглеждащ мъж,
и  да държиш шоу толкова години.
мисля, че това без тираничност от негова страна не става ( и по отношение на себе си и на екипа си).

# 17
  • Мнения: 3 423
То май нищо интересно не му се случва в личния живот, не се жени, не се развежда, деца няма, не изневерява  newsm78 - живот ли е това newsm78

Ето защо и за мен не си цапат перото лешоядите.

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
не е лесно от солета , продаваща мартенички в подлеза на ЦУМ
да станеш сравнително много добре изглеждащ мъж,
и  да държиш шоу толкова години.

hahaha

# 19
  • Мнения: 3 164
абе доста неща се знаят за него, той ако не говори, то бившите му гаджета го правят и заради него Mr. Greenето една Ваня Щерева-спал е на черджето пред вратата й, с  Ан-джи са се въргаляли в общи чаршафи, с Маги(манекенка от Варна), дори тя живя с него около година Thinking, какво друго- майка му Здравка и баща му Тодор се грижат за къщата и двора на селото им(бивше Учиндол, сегашно хмм newsm78) има сестра лекарка , разведена с един син........и т.н.

# 20
  • Мнения: 27 524
темата за мъжките коси ( къси или дълги) се опитах да намеря снимка на Слави
от времето на КуКу, когато беше кльощав червей с полуоплешевяла глава и дъъълга опашка, за да покажа на една млада потребителка, която странно защо не го помнела такъв.
Не можах да намеря.

# 21
# 22
  • Мнения: 677
Щото няма такъв  Twisted Evil
Че по кое време на деня го очаквате да се появи..

# 23
  • Мнения: 639
Какъв личен живот? Остава ли му време на човека?
Като се замисля и аз като него. Mr. GreenНикакъв личен живот.Никакво лично време.   Sad
Само семейно. Wink

# 24
  • Мнения: 3 268
Слави е изключително егоцентричен и преди всичко влюбен в себе си.Гони го яко божествения комплекс, а на последък е станал работохолик,който мисли само за бизнес ипари.Знам го от човек,с когото са близки.Почти няма личен живот и ако питате мен,не бих искала да съм на негово място. Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 223
Слави е изключително егоцентричен и преди всичко влюбен в себе си.Гони го яко божествения комплекс, а на последък е станал работохолик,който мисли само за бизнес ипари.Знам го от човек,с когото са близки.Почти няма личен живот и ако питате мен,не бих искала да съм на негово място. Crazy

Много е лесно да се лепва етикет на някой когото не познаваш!Незнаем какво става в душата и сърцето му и каква е причината затова,така че нека си пестим прилагателните!Че е работохолик и професионалист си е едно на ръка,може би има неща ,за които той самият иска да забрави и които му пречат за воденето на нормален личен живот, и успява чрез работа си! Flutter

# 26
  • Мнения: 490
Слави е изключително егоцентричен и преди всичко влюбен в себе си.Гони го яко божествения комплекс, а на последък е станал работохолик,който мисли само за бизнес ипари.Знам го от човек,с когото са близки.Почти няма личен живот и ако питате мен,не бих искала да съм на негово място. Crazy

Много е лесно да се лепва етикет на някой когото не познаваш!Незнаем какво става в душата и сърцето му и каква е причината затова,така че нека си пестим прилагателните!Че е работохолик и професионалист си е едно на ръка,може би има неща ,за които той самият иска да забрави и които му пречат за воденето на нормален личен живот, и успява чрез работа си! Flutter



Виждаме ,че искаш да кажеш нещо ама с намеци не става само Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 223
Виждаме ,че искаш да кажеш нещо ама с намеци не става само



Неискам да кажа нищо ,просто изказвам мнение  Wink

# 28
  • Мнения: 238
Аз пък имам чуството, че знам за Слави достатъчно много - от книгата "За стърчането", от вестници, от разни ТВ изяви. На мен ми е интересен като личност и мисля, че имам логично обяснение защо той е това, което е /във всички аспекти/.

# 29
  • Мнения: 27 524
Виждаме ,че искаш да кажеш нещо ама с намеци не става само Peace

Как си, бе, Пухи? В тревожните теми за теб хич те няма и всяваш паники, а за Слави си на линия.  Wink Значи ли това, че си по-добре?

Общи условия

Активация на акаунт