Декемврийското детенце има мама с коремче!

  • 12 336
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 657
Абе вий много къса памет имате - Алксчето1 поне 2 пъти на длъж и нашир ни е обяснявала що ше си остане само с Викито... Hug

 newsm78Явно съм била в между4асие Rolling Eyes

# 46
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Криска честит имен ден на патерица от мен.

Нищо не стана с колата. Колегата на баща ми поискал вчера повече пари и той му казал да си гледа работата. Вальо сериозно се е замислил да ми купува возило. Ще возя всички, които поискат и имат смелост за това.

Райче според мен ми личи от първия месец, но в офиса и досега някои колеги не са разбрали.

# 47
  • Мнения: 4 195
Деси личи ти, не защото знаех, просто имаш типично оформено коремче, ама знам лси, сигурно щото знам че не е от преяждане Hug

# 48
  • Мнения: 772
Kристинке, честит имен ден и от мен на патерица, но най-сърдечно, да ти е живо и здраво името, и ти и близките ти също!

Честит 15-и септември на всички, за които това е важен ден! Сещам се за Калоян на Аса, но сигурно имате и други сладки ученичета край вас!

за мамешка среща - тази събота и неделя не съм сигурна дали ще мога да се включа (всъщност мисля, че ще мога неделя привечер), ама ако искате може да измислим пак среща с децата като Южен парк поне? Алекс, ти как си с работата тези дни? искаме да видим твойта Вики най-сетне! А всъщност може и пак Казабланка, на нас ни е много удобно!

Смайли, стискам палци за все такива добри новини от докторята! Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 166
Момичета, ама наистина ли дори една от вас не е погледнала снимките ни! Много болно ми стана. Cry Мислех да не ви казвам, щото ще кажете, че съм някаква лигла, обаче аз така много се старах и исках да ги споделя с вас, да ви разказвам подробности по приключенията с първия плаж на Диля.... а  дори днес, както обещах съм донесла и с новия ми "фасон"... Сори, че ви рева, но ми е трудно да лицемернича, все едно не ми е направило впечатление. Аз и затова толкова съм неудобна на свеки. Confused
По този повод да кажа една добра новина. Снощи си харесахме апартамент под наем. 150лв на месец, двустаен, необзаведен. Това е добрата новина. Има и една "странна" - с двойно тълкуване. Апартаментът е на първия етаж по средата, във входа, в който живеем в момента, т.е. свекърва ми е на горен етаж встрани. Положението лично мен ме устройва, защото няма да местя багаж с товарни коли, познавам си хората, квартала/в който държах да остана/, пък и е в синхрон с новата ми философия по въпроса "свеки": тази, която използва вече да бъда само аз. Повече няма да й слугинствам, но за сметка на това, пак ще си я ползвам по някой път за детето. Хитро, нали? Ей такава гаднярка станах! hahaha

# 50
  • Мнения: 1 568
Честит първи учебен ден! Аз освен за Калоян се сещам и за Марси и за Райка. Те би трябвало също да празнуват. Желая спорна година!

Люси, аз разглеждах снимките обачеее очите ми все в таткото ... и предпочетох да не се обаждам пак щото не ми отива и на положението  hahaha Дилята височка ми се струва, пък и с тия шапки, роклиии ... страшна мацка! Дай да видим и твойте снимки с новата коса де!
За квартирата - верно е хитро това хем да ти е наблизо свекито, хем да сте си отделни домакинства  Wink На мен обаче тия разстояния малки ми се виждат, като се има в предвид как се изядохме докато бяхме в Испания  Confused

Маймунка, благодаря за пожеланията.  Hug
За Казабланка през уикенда ми звучи страхотно! Нека Алекс да каже как е с работата и да отиваме!
Следобяд имам среща с мацката на брат ми някъде в центъра, искате ли да направим една баба Яга към 5, но може и градинката пред театъра или нещо подобно. Дано да имате време да реагирате на предложението ми.

Значи мамиската среща остава за другата събота?

# 51
  • Мнения: 166
Докато не е късно, и аз да честитя първия учебен ден! Старателни ученичета на мамите и забавни учителки на ученичетата пожелавам!  bouquet
Смайли, много ме кефиш, бе! Hug Чак вчера се замислих, че ако ще ми изневерява мъжо, предпочитам да е с такава фурия като тебе! Не че няма да ми стане гадно, ама може и да го разбЕра! Въпреки че си мисля, че ако ми изневери, то ще е с някоя заспалщина, защото на човекът му е "Аман!" от взривни преживявания покрай мене! Снимката ще я пейстна тук, по -късно, обаче косата ми е с три тона по-тъмна, отколкото е излязла там. Явно светкавицата нещо се е намесила... newsm78 Теб кога ти е РД-то, Девичко?
Деси, съжалявам за возилото, обаче ти май и без това не му беше навита много! Давай другото да си го харесаш от сърце! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning

Валент
аз вчера се дзверих дзверих къде да пусна следващата снимка да видя - така и не разбрах  Shocked ooooh! Laughing добре че Смайли написа че ги гледала, та се върнах да разследвам  Whistling Wink е и аз ги разгледах - чак днес  ooooh! Grinning
Голяма красавица си е малката лещичка  Flutter позира от малка за снимки  Wink Party ще я правиш манекенка, то си е в кръвта й  Wink Flutter тя по майка си - стройна и слабичка върви  Whistling Grinning
Голяма свежест и весело настроение лъха от снимките, личи си че добре сте си изкарали  Wink пускай новата фризура  Flutter
А за квартирата - е направо супер, по хубаво от това май не можеше и да намерите  Party

Честит първи учебен ден и от мен на баковците !

# 53
  • Мнения: 987
Честит 15-и септември на всички, за които това е важен ден! .....


за нас е много важен ден днеска - мойта яна става днес на 6-годинки. черпя ви всички по случая.  сега се стягаме да празнуваме. отиваме след малко да вземаме тортата. и понеже тя ще е сьс снежанка и яна пожела да е облечена като снежанка , че да е в унисон с тортата  Joy

честит пьрви учебен ден на Калоян , за Марси и за Райка.  успешна и спорна учебна година   Hug
валент, и аз ги разгледах снимките веднага , ама нали се стягахме тези дни за РД и не сьм писала , че все не ми стига времето. и през цялото време се мьчих да позная кьде е това "море" , ама така и не успях ....помагни ми..... Crazy а иньче снимките са много сльнчеви и весели. лещичка , много доволна изглежда от пьрвото си море.
криси, честит имен ден сьс закьснение , много усмивки и весели моменти ти желая  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 166
Най-   
добрата
ма-ма...   Хм..даа. Лу-ли

Еееех, дано наистина така мисли!

# 55
  • Мнения: 2 567
Честит рожден ден на малката чаровница Яна! Да е жива и здрава и днес прекрасна като Снежанка!
Минимо, целувки за теб и чакаме снимки на принцесата!  Hug А сега се сетих, че мога д ай пожелая още една сестричка или братче, нали и на теб ти се бременее, хайде, казват, че 3тото дете идвало бързо след 2рото  Joy
Честит празник днес на  аса, елена/мл, райка, марси!
Люси, и аз ти разгледах снимките, Диля ми се вижда адски голяма! Все едно не ни е връстниче направо. А и как рисува сама, супер!
Пожелавам ви весел и слънчев уиекенд!  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 987
А сега се сетих, че мога д ай пожелая още една сестричка или братче, нали и на теб ти се бременее, хайде, казват, че 3тото дете идвало бързо след 2рото  Joy

шоши, аз всьщност не сьм се отказала от още едно бебче , обаче то , нама да се роди в бьлгария, затова ще изчакаме още малко за него. но иньче , благопдаря за пожеланието   Hug   много мило беше 

# 57
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДНЕ ДЕН НА ЯНА

МЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ

# 58
  • Мнения: 5 790
Люси, то и аз по таткото се поогледах и затова си замълчах, че не е прилично да заглеждам мъжовете на другарчетата.  Mr. Green А Диля е голяма сладуранка, да я нацелуваш хубаво!

# 59
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА! ЖИВИЧКА, ЗДРАВИЧКА, УМНИЧКА, ДОБРИЧКА![/color][/i]  bigdance2

Ей, шшш, ало, вий ще ми вземете лъжицата от устата, бе! Mr. Green Лакомийки мамини! Аз вече ще знам - като публикувам снимки да са сме само ние с Дилето на тях! Щот ний иначе само за фон на татето служим, пък най-вече аз! Crossing Arms
Шоши, преди половин месец, като си изкълчих карака, в болницата сестрите й дадоха най- малко 2,5годинки. Това са най-честите изрази, които чувам за нея - че изглежда по-голяма. Още от 8-мия й месец има снимка, където гледа по-умно и от мен! Shocked А на тези снимки решава дори кръстословица, моля ви се! Иначе е слабушка, но височка. В тази връзка:
Елиии, тенкс за комплиментите, душа! Ей, един човек да се сети и мен да похвали, бре! А пък Диля още в родилното я наричаха "манекенката". Grinning
Ай да не ви тормозя повече и да ви пусна образа си безподобен с шарената коса. Намалете контраста, че да разберете истинските цветове. hahaha

Тази снимка си е монтаж на предпоследна и последна поза -  при снимането са се препокрили. Сериозно обаче, общият изглед на косата е много, много по-тъмен в действителност.

Общи условия

Активация на акаунт