Само за мамите с момченца....

  • 5 729
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 289
Хе хе Малчо много си скромна Laughing.
По темата-както тя почувства че е най-добре така.Нямам претенции да ми вика мамо,майко,майче или мамицата ти Mr. Green,но определено се дразня,когато свекървите казват на снахите си как да ги наричат-мисля че е грубичко.Мойта например каза да й викам бабо Rolling Eyes,щот е дърта.

# 91
  • Мнения: 119
все ми е две Wink

само да не ме нарича вещица, свекървище, лудото ленче/луда станка, дърт вампир, ама ей и подобни Mr. Green

# 92
  • Мнения: 990
Нека ме наричат както решат ,в никой случай няма да държа да е "майко"  Peace

# 93
  • Мнения: 357
Аз също не държа на "майко", защото всеки си има само една майка и не смятам, че ще мога да бъда като майка за бъдещата си снаха. Ще се радвам, ако успеем да създадем приятелски отношения и мисля, че обръщение по име ще е най-подходящо. Само, че като се знам каква съм проклетия, трудничко ще й е на бъдещата снаха със такава свекърва + това обичам и да мърморяяя, ле-леее сигуно ще ми викат дърт вампир Joy Joy Joy

# 94
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Въобще не искам да ми казва "майко". По име - става, само да не се обръща към мен с "Ей"..Simple SmileWink

# 95
  • Мнения: 7 430
Не мисля, че ще ме поласкае ако ми казва Майко. Така, че предпочитам по име.

 Peace

Може и ДидКА бисКвИТКа да ми казват Mr. Green

# 96
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Както искат така да ми викат. Нямам никави претенции. Mr. Green

# 97
  • Мнения: 2 657
Нямам претенции Laughing
както искат-така Peace

# 98
  • Мнения: 9 932
Дай боже ще съм двойна свекърва - така че едната може да ми казва "майко", а другата "госпожо". Както се разберат. Joy

# 99
  • София
  • Мнения: 499
Естествено , че по име!!!  В 21 век сме все пак!!  Twisted Evil

# 100
  • Мнения: 3 447
Ха, откъде-накъде ще ме майкосва... Смятам, че можеш да обичаш и уважаваш някого и без да се превъзнасяш лицемерно, че ти е като родна дъщеря/майка. Та на въпроса - по име.

# 101
  • Мнения: 2 663
Само по име, естествено

# 102
  • Мнения: 352


 Peace

Мисля, че това с мамосването скоро ще отпадне като цяло!

# 103
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
О, аз съм традиционалистка-като в старата народна песен. Първата година снахата мълчи, втората-може да отговаря на въпроси, на третата-вече може да пита. Тогава да ми казва кака Калина  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 227
мАмИНКА  :pa :applaud:rty: 

Общи условия

Активация на акаунт