Къде за първи път си легнахте

  • 8 483
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В неговата квартира, на дивана.

# 166
  • Мнения: 6 461
В тях..... Mr. Green

# 167
  • Мнения: 70
В НЕГОВИЯТ ДОМ И МОЙ НАСТОЯЩ

# 168
  • Мнения: 498
В колата

# 169
  • Мнения: 214
На мой терен,живеех самостоятелно с дъщеря си.
А той още си беше при маминка 2етажа над мен.

# 170
  • Мнения: 1 233
На мой терен, бях студентка в Свищов и живеех там сама в къщата на баба и дядо. Ей, голям купон беше, как не падна тая къща от купони незнам... newsm62

# 171
  • София
  • Мнения: 3 249
оле майчице! само като се сетя... Embarassed
Зад съседния блок, под козиракта на един заключен вход...
на въздух както се казва Mr. Green ,се разгорещиха страстите
Ама легнахте ли? Joy

Не ми се вярва!  Crazy Ама по-интересно ми е по кое време на денонощието и дали не са същисали някоя нищо неподозираща съседка, която в тоя момент си е разхождала кучето.  Laughing

# 172
  • Мнения: 634
У нас, след като се бяхме върнали от един антонов ден, на една бутилка червено вино Crazy 17.1.-празнуваме си всяка година Blush Rolling Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 4 493
Малиииии   ми то ме е срам да го кажа newsm78
На годежа ни у тях--бяхме ходили само 2 месеца --ама аз не даваааххх.Та с една дума след женитбата ни ooooh!
Представете си колко съм била задръстена--отгоре на всичко бях и девствена #Crazy
Малииииии, ама ти си за оплакване

# 174
  • София
  • Мнения: 255
Ами малко ме е срам да си призная Flushed На работното му място,в извън работно време -
в Центъра по Заразни и Паразитни Болести  Embarassed

# 175
  • Мнения: 9 865
В хотел, бяхме там послучай коледното фирмено парти... беше невероятно парти де... Wink
особено за нас!

# 176
  • София
  • Мнения: 5 606
Ами първия път сравнение с повечето от вас май не ни е особено забавен - в нас на спалнята, но втория...автосекс на път за морето...в тъмни доби... Embarassed Ех младост! Wink

# 177
  • Варна
  • Мнения: 567
В неговата стая в Студентски град.

# 178
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
в моята стая в общежитието в Бургас при спяща (уж) Mr. Green съквартирантка

# 179
  • Мнения: 803
У тях Grinning

Виж, 2рият път е по-интересен - родителите ми и аз щяхме да се нанасяме в един мезонет, който още се строеше. По това време липсваше терен за сексуалните ни мераци с половинката и един ден ни писна, взехме един надуваем матрак от нас, хванахме едно такси и право в недостроения мезонет; надухме матрака, метнахме го на пода и така - беше весело. Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт