Сладолед-откога?

  • 1 432
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Не мисля, че е проблем. Всички майки, с които излизам след 1-вата годинка на децата дават сладолед, пица, ей такива неща... В умерени количества, разбира се и от дъжд на вятър. Въздържат се единствено от пържено, мазно, тлъсто... Говоря от тяхно име, защото ние сме все още далече от тези неща. Wink

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Ако не те притеснява съдържанието, давай  Grinning За първи път се запознавам със съдържанието на сладоледа. До сега си мислех, че е мляко и захар  Embarassed
Можеш да си правиш сладолед в къщи. Замразяваш плодови млекца или само плод, може и с добавена сметана Wink Но на мен лично купешките по ми допадат и затова домашни не правя на децата.

# 17
  • Мнения: 4 629
Аз давам откакто сина ми и започна да пие мляко - след 12тия месец

# 18
  • Мнения: 6 390
това лято почти всеки ден е яла беба сладолед - купуваме един за нея един за мен като се прибираме от парка Wink

# 19
  • Мнения: 27 524
О, аз давам от 8-9-ти месец някъде  Grinning Мляко, ама студено  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 392
Още не съм и давала. Ям си го тайно. Mr. Green  Но наскоро бях направила един домашен. Пасирах един пъпеш и го изсипах в специални формички, които после замразих във фризера. От този бих и дала- хем натурален, хем вкусен. За съжаление тогава беше болна, та пак си го изядох сама. Майка- егоистка. Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Вече и дадох 2-3 пъти да си близне.Така умолително ме гледа ,че...

# 22
  • Мнения: 135
ние сме на годинка вече и помалко давам ,че нали е момче и невърви само да гледа

# 23
  • Мнения: 619
Като кака му яде,му даваме да си близва.

# 24
  • Мнения: 3 360
Давала съм няколко пъти досега и мнооого и харесва!Като види кака си да хапва и започва едно"дай,дай,дай............"-безкрай.......... hahaha

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
ние сме на годинка вече и помалко давам ,че нали е момче и невърви само да гледа

Що? Какво ще му стане  newsm78

# 26
  • Мнения: 4 621
Давала съм по малко Mr. Green

# 27
  • Мнения: 46 518
Давам от това лято, миналото не се сещам дали е пробвала  newsm78
На 2г. и 1 м. е сега.

# 28
  • Мнения: 509
Някъде на годинка беше когато започнах да й давам.

Общи условия

Активация на акаунт