БРЕМЕННА ЛИ СЪМ???

  • 1 724
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 578
Според мен трябва веднага да идеш на лекар. При мен беше същото и след преглед ми изписаха лекарства. Успех.

# 16
Утре ще отида на преглед, решено е. Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 150
 Посткоитален тест
« четвъртък, 14 септември 2006, 16:41 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Зравейте на всички. Прочетох доста неща и реших и аз да се включа. Не можем да си имаме бебе вече 5 год. Направиха ни всички изследвания и са наред. Две неуспешни инсеминации. От 3 месеца ходим при д-р Стаменов к-ка" Малинов". Там той ни предложи преди да започнем каквото и да било да направим този тест. Резултатът е, 6 часа след акт 80% от сперматозоидите са мъртви. Оказа се , че имаме някаква несъвместимост в шийката на матката. Там сперматозоидите умират. Вероятноста да стане по естествен начин е минимална. Има ли някой който да се е сблъсквал с такъв проблем. Моля нека да сподели.   
--------------------------------------------------------------------------------

това ти ли си или някой със стщия ник newsm78
 

# 18
  • Мнения: 456
mimi33, успех на прегледа и дано се върнеш с прекрасна новина!
И аз мисля, че си бременна и ти казвам едно тихичко честито!

  bouquet

# 19
Аз съм  Grinning, този месец трябваше да започнем с инсеминациите, обаче не ми идва и затова реших да попитам за някои неща и тук. Утре ще отида в к-ка"Малинов", имам записан час за 21.09, като правехме сметка горе долу тогава да съм в ову. Обаче нещата се промениха. Дано да ме приеме по-рано, все пак имам основателна причина за по- ранен преглед Grinning

# 20
  • Мнения: 491
mimi33 успех на прегледа и като се върнеш задължително да ни докладваш  Hug

# 21
  • Мнения: 1 701
Ами те от 500 милиона сперматозоиди само няколко хиляди оцеляват. Най-голямата част от тях умират във валгалището заради киселинната среда. Това е при АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ жени!!!

# 22
  • Мнения: 1 243
ще стискам палци да си бременна и да се похвалиш  Heart Eyes



 

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 09:05 от bis_f

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
mimi33, хайде ще се похвалиш ли?
Казвай, че всички чакаме Peace

# 24
  • Мнения: 11 004
Ами аз бях с абсолютно същите симптоми като теб - това за болките в гърдите е ясен сигнал, че може и да има нещо  Hug Хайде, стискам палци да ни зарадваш с хубава новина  Praynig

# 25
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Мими  Praynig   какво, стана пиши ?

Общи условия

Активация на акаунт