Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 95

  • 26 212
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 18 560
Привет отново! Hug
Айре Heart Eyes дааа, на работа съм чак след НГ, не мога още да повярвам Grinning Благодаря за всичко споделено! Kiss Значи, за нашия сериал ще има инфо, супер! Нали чу какво каза Инеса във видеото ? Тогава си заслужава цялото ни чакане на нашия човек. Пък после може и на техните платформи само да снима, няма да се учудя, ако не се появи повече по тв-то. Нека продължават с техните 2 часови серии и да им спират сериалите в нищото и ще има да чакат някой да се съгласи на това.
Кате Hug благодаря за почерпката! Жива и здрава да си! Flowers Four Leaf Clover Flowers Bouquet
Феми, той пък един мачо този, мерси Laughing Ама всеки с вкуса си. Моя мачо е този Heart

Ире Heart Eyes да, дано е само 3 седмици! Мъка ми е за хората, че отново остават без работа ... Добре, че моите родители работят повечето от вкъщи, имаме и доста майки по майчинство. Но, другата седмица ще реанимирам поне 3 дни, казвам ви Laughing

Много харесах Атийе аз, дано и на теб ти хареса. Чакам с нетърпение 3 сезон!
Да, добре, че си имаме Башак да ни споделя по нещо от време на време Heart Че иначе ще чакаме само на МАВИ Stuck Out Tongue Closed Eyes Очаквам страхотни топли снимки от тях.
Хубава вечер! Hug

# 121
  • Мнения: 3 181
Привет,момичета 🤗🤗🤗
Няма да повярвате, но от вчера аз пак съм на работа. Както се бях настроили да почивам още един месец, вчера всички класове минаха онлайн, а аз бях обещала ако сме ДО да се върна, та вчера втора, днес първа и така до Коледа.
Кате,  бъди жива и здрава 🤗
Наистина добре, че е Башак и добре, че са отишли пак на морето. Все се надявам, че пълното затваряне ще се избегне навсякъде и снимки ще има.
Аз също не съм гледала испанския сериал, но моята дъщеря му е голям фен. Защо пък да не си помечтаем ? До колкото разбрах в някой от сезоните е участвал някакъв турски артист.
Мисля, че Къванч едва ли ще го видим в тв сериал вече. Той още след Джесур в интервюта говори, че мисли повече да не се снима в сериали . Сблъсък може би го е снимал само заради договора му с старата компания.
В края на краищата е важно някъде да снима за мене е все тая. А косата му направо все едно е на друг човек. Някъде имаше снимка от моделските му години , с толкова дълга и леко начупена коса.
Дива....къде се загуби.
Фени, Ире на вас приятна почивка.
Лека момичета.

# 122
  • Мнения: 18 560
Привет, дружки! Hug
Едно малко позакъсняло кафенце от мен Grinning



Пепи Heart Eyes е, какво ще правиш в у - ще , когато всички са онлайн ? И защо ти спират отпуската, щом я имаш ?
Дааа, косата му е вече достатъчно дълга, за да носи опашле, което много му отива

Колко са млади тук с Гайе - мениджърката му ...

Хубав ден! Hug

# 123
  • Мнения: 18 631
Привеет Flowers Blossom
и от мен кафенце, да има....

и малко от екстериора на КБТ



Фенче Kissing Heart
Цитат
Нали чу какво каза Инеса във видеото ?
да чух, обясни защо сериала на Ойкю не е имал почти никаква реклама.
за нашия въобще не се съмнявам, че ще има инфо и ПР кампания! да доживеем до тогава:))

Пепи Hug
след КСШ беше казал, че ще се снима в още един сериал, имаше договор със Стар. но след ДК дойде скоро и Сблъсък-за чийто сценарий се говореше, че се пише за него.
не се знае дали ще се снима за в бъдеще в тв сериали.
зависи от историята, която ще му предложат.......
Мен ме кефи Джансу Дере, която си е издействала новия й сериал да е по час и 40 мин, ами много добре се получава-стегнато, динамично действие без пълнежи, продължителни ала боливудски погледи и т.н.Simple Smile

.....................
Цитат
Пара Кыванч Татлытуг-Башак Дизер переживает тяжелые времена из-за одержимого фаната.

Согласно последним новостям, Кыванч Татлытуг и его жена Башак Дизер не простили человека, который угрожал смертью и оскорблял их. После отказа Татлытуга пойти на компромисс, прокурор потребовал приговорить Синана Алтынташа к сроку до 4,5 лет.
Синана А. будут судить в уголовном суде первой инстанции.


хубав ден!

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 12:07 от Airra

# 124
  • Мнения: 18 560
Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss
Друго имах предвид от думите на Инеса - че снимайки се в сериал на Нетфликс, който ще се гледа от милиони, Киво ще има шанса да му предложат участие в международни проекти, за това казах, че си заслужава дългото чакане. А инфо очаквам в най-скоро време, ама да видим Laughing


Не знам дали ще снима вече в сериали по тв - то, важното е да продължи да снима където и да е, както каза Пепи Heart Eyes И да прави филми! Heart
Хайде, до скоро Hug

# 125
  • Мнения: 27 551
Aйре , проучи моля те в туитър и  ИГ кво прават нашите .
 В мрежите гръмна че Киво и ЧУ са в Бодрум заедно с жените си.

Релкс на макс . Сори ,че мрънкам но почва да ми писва Imp За единия аркадаш  бетер слухове.

 това е разкошно пу !:heart_eyes:

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 15:16 от femmi2

# 126
  • Мнения: 18 631
Феми, да пишат че са пак заедно в Бодрум, Дуда е постнала само едно море
Скрит текст:
в ИГ и ТТ няма нищо друго,,,,но ти недей да очакваш снимки, видно е , че се крият Head Band
и със сигурност много липсват на феновете си....Sad
ето ти и едно ново клипче с любима итал. песен:)
https://www.youtube.com/watch?v=CQPLy60X5_s&feature=emb_logo


Фенче Kissing Heart
е те може да му предложат, ама нашия колко ще се съгласи:))
знаем, че и преди е имал предложения от големи режисьори Wink

и днес имаме патрона от Башак:)))


Socipol Puan
25/11/2020 [ Kişi ] Top 50

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 14:40 от Airra

# 127
  • Мнения: 3 181
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Е и днес не сме съвсем без нищо. Отдалече, пак в гръб, но поне Башак ни информира къде са. Аз въобще не бях забелязала, че има и други хора на снимката от вчера 😀 но явно всеки си търси неговия човек. Харесва ми тази дружба между Къванч и Ча , но сигурно е подсилено и от разбирателството между техните половинки.
Айра, в това видео на тиймс ми стана интересно информацията за Айча , че в IDdm нямало инфо за контакти с мениджъра й, което показвало несериозно отношение и едва ли не това и изиграло лоша шега. За Къванч има ли инфо ?
Фени, при нас стана малко по-сложно. В понеделник трябваше да се върнат само 6-те класове присъствено, а останалите онлайн  . Но повечето родители не бяха пуснали децата и на практика повече деца продължиха онлайн. Затова във вторник се взе решение всички да са онлайн. А аз бях обещала, че ако сме ДО няма проблем да се върна и така.
Хубава вечер, момичета 🤗🤗🤗
Ето за тези снимки ви споменах вчера, дълги, руси

# 128
  • Мнения: 27 551

ммм  с такава визия  го предпочитам  . Stuck Out Tongue Winking Eye
 Двамата авери са наговорили да пускат бради и коси

 
КивЧаг Heart Eyes
 Айре , Мерси за клипа и снимката от морето Flowers Tulip
 Стил Джон Сноу ме кефи с кожусите JoySunglassesSunglasses
 може да ни изненадат и помислят за нас.
Да се снимат с някоя риба само така ще ги видим Joy
Или да се телепортираме  ,хубаво го написа за вълшебния начин.Сигурно си готват риба,  пият по някое питие.  Може и да са скучновати ,щото това ловене и киснене с въдица ...  Не бих издържала дълго ,хеле пък на палатки,на каравана с удобоства ша си помислим и жертваме.Joy

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 22:41 от femmi2

# 129
  • Мнения: 18 560
Привет, дружки! Hug
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Башачка пак ни е отпуснала нещичко, макар и в гръб, браво на нея, знае как  чакат феновете нещо от любимият и Heart

Пепи Heart Eyes да, разбрах те, че си обещала, но не разбрах какво правиш сама в училище. Поне така те разбрах, че ходиш на смени. Инфо за Киво в ИМДб има разбира се, ето неговата страница там
https://www.imdb.com/name/nm1833525/
Феми Hug, преведох го куплета, а гледам, че си го изтрила, ама карай Smile
" В тишината има повече полза
отколкото в шума на света
Повече мъдрост, повече истини
отколкото в хорските сърца
За всички беди и проблеми има таблетка една
А нарича се тя ... ТИШИНА "
Ти от къде реши, че Киво ще е брадясал в новия сериал ? Thinking Няма начин, втори Джесур няма как да играе.
Айрето Heart Eyes ме зариби с Неверния, вече съм на 5 серия, та отивам да си я догледам , лека вечер! Hug

# 130
  • Мнения: 27 551
Благодаря за превода hugs:
Изтрих го,че го сложих спонтанно, но се радвам че сте го забелязали.
Харесва ми стихчето.

Айре , ти понеже си гледала Нов Живот как е сценария ? Същата сценаристка ще пише за Нетфликс Пера Палас на Хазал Кая.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 22:47 от femmi2

# 131
  • Мнения: 18 631
Пепи Hug
Цитат
Харесва ми тази дружба между Къванч и Ча , но сигурно е подсилено и от разбирателството между техните половинки.
мда, точно казано!
проверих в профила му, няма начин да няма инфо за агента му.....

Феми Hug
хм едва ли се скъсват да ловят риба, по скоро са там на спокойствие покрай любимото море, без навалици от хора, по- безопасно заради ковида.
Чачо ме впечатли с участието си в Мениджърите, след като са такива приятели с любимеца ми, го харесвам повече, признавам Wink и той май е една добра душа, земен като Къванч...а и двамата имат чувство за хумор, сигурно е доста весело покрай тях Grinning

Фенче Kissing Heart, ооо зарибих те значи..и на мен ми е доста интересен, скоро ще започне и войната м/у Волкан и Ася. Grin Джансу е страхотна в тая роля!! харесва ми и/както споменах по-рано/че сериите са по-кратки!

Феми, сценария на НЖ за мен е супер! Сц-ката е добра!

лека. Nature Stars

# 132
  • Мнения: 18 560
Добро утро! Hug


Айре Heart Eyes да, интересен е наистина. Джансу си я харесвам още от Езел, добра актриса е и има някаква аристократичност в нея, която много ми допада.
Скрит текст:
Предполагам, че Ася няма да издържи още дълго да мълчи, още повече, че и синът и вече е наясно какво става. Голяма грешка, че допусна онзи грозник Мерт до себе си, мисля, че той няма да се откаже лесно ... Много ненормалници и дойдоха на главата, да видим как ще се справи с всички.
Златния ни патрон, как ми липсва само да го гледам на екрана ... Дано скоро повторят Сблъсък или друг сериал с него по тв- то, докато го чакаме като Арман.


Хубав ден! Hug

# 133
  • Мнения: 18 631
Хубав петък!!! Nature Sunny


Фенче Kissing Heart, в края на 6 еп. ще гръмне бомбата Grin, сцената е един път!! страхотна режисура има сериала..и това допринася да ни държи толкова интереса.
охх и на мен ми липсва патрона....то даже и на нормална снимка от реала не може да се надяваме Disappointed Relieved
мислех, че ще пуснат Сблъсък след Вътре, но явно ще си почакаме за него.....
не, че не може да си го гледаме в нета, но аз предпочитам на голям екран Wink

Башак е пуснала кратки видеа от някакъв уелнес център в Бодрум
в неин стил-здравословна храна, йога Wink
https://www.instagram.com/stories/basakdizer/2451475883282957920/

сигурно дава на Киво от тия добавки Grinning

Скрит текст:
Имате спортна събота? Нека бъде наше мнение!
100% билкови чисти протеинови смеси ви осигуряват подкрепата, от която се нуждаете както в спорта, така и във всеки момент от живота си!
Със своето богато съдържание благодарение на суперхрани и грахов протеин, той помага за възстановяване и развитие на мускулите, повишаване на концентрацията, задоволяване на ежедневните нужди от витамини и минерали и укрепване на храносмилателната система 💚

от една от турските фенки
"Вярвам в тяхното превъзходство"
Къванч и реж-а @tolgakaracelik

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 14:59 от Airra

# 134
  • Мнения: 18 560
Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss
Никога не ми омръзва да гледам това лице, за това много ми липсва, когато няма нещо ново Heart Да се надяваме, че скоро ще ни зарадва! Hands Pray И аз вярвам, че сериалът ще е супер с тези двамата в комбина. Нямам търпение да разбера останалия каст.

Аз започвам да гледам 6 серия, после ще пиша впечатления. Вече съм айляк и ще имам време да наваксам с всички други зарязани сериали, кеф! Smile Пламъци също е страхотен, жалко, че никой не се нае да го превежда на бг.
Цитат
Ипек Taтлъту ще открие актьорска агенция Шива съвсем скоро в Истанбул. Сестра и Мелиса сподели новината на своя ИГ, а и майка им Нуртен, абонирана за акаунта на агенцията.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 20:32 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт