Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 95

  • 26 198
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 27 477
Мерси за снимките Flowers Hibiscus Това е   зад кадър от Перла .   Двамата аркадаши имат чок общи неща. Ето и на Чаго от  Делибал


 Идеята за собствена Кивова марка е добра. Ако е истина , браво .

# 661
  • Мнения: 3 150
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Тази седмица ще бъде много натоварена за мен, но тази красота няма как да се отмине 😍
Много, много са хубави и двамата, много.
Къванч е във страхотна форма. Най- после хубави и качествено направени снимки. Башак съм я виждала с този костюм, харесва ми, макар че това е много далеч от моя начин на обличане. Това за собствена марка много не ми се вярва, но знае ли човек. То и за Елчин четох, че ще прави модна колекция, но и техните журналисти какво ли не пишат.
Обичам снимките на Къванч как пуши. Почти 90% от моите са такива, с цигара в ръка.
Феми, прости ми невежеството, но кой филм е Делибал.
Хубав ден 🤗🤗🤗

# 662
  • Мнения: 27 477

 Танго !
 
 Пепи ,Делибал в превод е Див мед .
Ако искаш да го гледаш провери  в нета .
 Играе пак различна роля на шизофреник  Партнира му Лидия  Тугутлу.  
 Героят му се казва  Баръш.
 луд барабанист Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 17:11 от femmi2

# 663
  • Мнения: 18 542
Привееет! Hug
Ех, че хубава изненада си ни донесла Айре Heart Eyes Kiss
Не мога да не потретя тази красота! Heart

Киво е фантастичен на тези снимки, дори черната маска много му отива! Башак също е много готина, костюма и не ми е по вкуса, но на нея с тази фигура всичко и отива.
Цитат
Къванч Татлъту и Башак Дизер бяха забелязани в търговския център Zorlu предната вечер.
Двамата обикаляха магазините и пазаруваха в магазин Beymen. Красавецът актьор Къванч Татлъту, който дълго време изучава новостите на сезона със съпругата си Башак Дизер, консултант по стил, за миг не остави половинката си по време на шопинга. Актьорът правеше своите покупки разчитайки на вкуса на жена си. Те напуснаха мола ръка за ръка.
И аз много им се радвам, от кога не бяхме ги виждали така Heart
Много не ми се вярва за създаването на собствена колекция мъжки дрехи, но ще видим Thinking
Феми Hug дори не съм го започвала Нашата история, не мога да кажа.
Най-любимите ми снимки на Киво с цигара са тези трите



Орси Hug те колко неща се изписаха само на времето ... ти вярваш ли, че Сонгюл не е искала да се целува с Киво заради цигарите ? Щото по нищо не и личеше Stuck Out Tongue Closed Eyes Или, че някой ще прави постоянно почивки заради Киво да пуши ? Че той тогава беше никой, а дори и сега не вярвам да създава някакви проблеми на снимачната площадка, като знаем колко сериозно гледа на работата си. Не вярвам на тези жълти вестници аз ...
Ире Heart Eyes зная, че не искаш да ти свършва сериала, но според мен е време да го приключат, докато не  станал скучен. Прекалиха вече с препятствията между Еда и Серкан, сега пък я отвлякоха Stuck Out Tongue Closed Eyes А честно казано изобщо не ме интересува какви са в реала Керем и Ханде, важното е, че много достоверно играят влюбени. Малко ме съмнява Керем отново да се хване с актриса, но кой знае.
Колкото до гледането, ще се разберем как ще коментираме сериите, те не ги превеждат наведнъж. Само да го пуснат, другото е лесно Smile
Голяма почивка му удари ти, наистина ще ти е доста тегаво в началото, докато влезеш в ритъм, ама това са бели кахъри. Ти се молиш  за сняг, а мен ако ме питаш хич не го искам Smile То поне да беше хубав, а той мокър и не мога да извеждам децата, няма къде да им суша дрехите после ... Надявам се бързо да се стопи Stuck Out Tongue Closed Eyes
Пепи Heart Eyes нали ?
Цитат
тази красота няма как да се отмине 😍
Див мед наистина е хубав филм.
Приятна вечер! Hug

# 664
  • Мнения: 27 477
Нашата История е социална драма , римейк .
 Харесвам Бурак  Дениз .

  Това е кадър с Йозге Йозпиринджи и Ча в Анадолски  Орли.
Скрит текст:

# 665
  • Мнения: 18 605
Пепи Hug WinkHands Plus1
Фенче Kissing Heart, споделям мнението ти за пушенето на Къванч в Перла Hands V
а на новите снимки само ни кара да гадаем как му изглежда косата и брадата Grinning
Цитат
Колкото до гледането, ще се разберем как ще коментираме сериите, те не ги превеждат наведнъж.
кои са те??
ако говориш за руски превод, той си излиза в Нетфликс.
а за бг-трябва да си поемем инициативата ние Wink...но има време да го мислим:)

Ире Kissing Heart, понякога надниквам в темата на твоя сериал и попаднах на разговор за турски любимци.
та много ме изненада приятно- дамата с най-голямо чувство за хумор като написа Blush
Любим герой
1. Кадир Адалъ - Къванч Татлъту го играе в сериала "Carpisma", като звяр е там, дори за мен това е най-добрата му роля от всички.


Феми, мерси за снимката, много е готина!

# 666
  • Мнения: 18 542
Добро утро, дружки! Hug


Днес нашето Ире празнува, така, че денят ни ще е именно найс! Hands Ok Hand
Иренце Heart Eyes Честита да си, джанъм! Heart Много, много здраве ти пожелавам най-вече! Flowers Four Leaf Clover Много любов, щастие и успехи във всичко! Kiss





Айре Heart Eyes под те имам предвид именно тези, които превеждаха до сега сериалите на Нетфликс, допускаш ли, че няма да превеждат нашия ? Но, ако кажеш да поемем инициативата, с удоволствие, знаеш!  
Нещо интересно около МАВИ
Цитат
MAVI разработи концепция за екологичен безопасен магазин и отвори първия еко магазин Mavi в търговския център Zorlu. За да се намали въздействието на магазина върху околната среда и да се намалят емисиите на въглерод в магазина, беше разработен архитектурен дизайн на магазина с по - малък енергиен разход, а също така бяха използвани материали, отговарящи на екологичните стандарти.

Изпълнителният директор на Mavi Джунейт Явуз коментира това:

"Много се радваме, че Mavi е първата марка в Турция, която отговаря на изискванията на екологичните стандарти. Благодарение на нашия отчет в програмата за климатични промени CDP, най-голямата платформа за екологична отчетност, ние получихме рейтинг B, надминавайки средния показател за глобалния сектор."


Друго за сега йок ... Приятен ден! Hug

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 10:30 от queen_fenka

# 667
  • Мнения: 18 605
Привеет!! Hug Coffee


Иренце, ЧРД мила!!
Много здраве, щастие, късмет, сбъднати мечти...ти желая от сърце!!! Blush



приготвила съм ти една изненада, но ти ще прецениш дали ще я споделиш в темата Wink

Фенче Kissing Heart
ами те сериалите за НФ не се превеждат от едни и същи хора.
общо взето феновете на главните актьори си действат по въпроса.....
за Атие-бяха Бамбито и Дъга
за Защитника-фенките на Чачо
за Различните светове-Варна се зае с превода, защото много харесва сериала.
та нашия естествено, че ние трябва да организираме нещо, а не да чакаме наготово, а че ще се включиш в превода изобщо не се съмнявам. Wink
това от Мави го видях в СМ, благодаря ти за превода!! Flowers Hibiscus
Хубава инициатива, с Къванч си приличат по екологичния им начин на мислене!!

Hands Plus1

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 11:12 от Airra

# 668
  • Мнения: 18 542
Айре Heart Eyes ами не знаех ... е, тогава е ясно, Нетфликс само да излъчат сериала, подругите да го преведат и ще сформираме екипа. Само за субките не знам, ще трябва да се усъвършенстваш до тогава, аз съм по превода  Smile Ама до тогава много време има ...

Hands Plus1
Цитат
Хубава инициатива, с Къванч си приличат по екологичния им начин на мислене!!
Супер, отново е на 1 място в Соципол, а дори не снима.
До довечера! Hug

# 669
  • Мнения: 27 477
Иреее , Честит празник !  
 Киво за теб Birthday


 Фен Hug Ще дебнем рускините  да го качът сериала  , понякога  качеството се губи на картината.
 Субтитри не знам да редя ,  разбирам руски не перфектно.
 Като е с нормално времетраене  епизодите  е по -лесно .

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 12:55 от femmi2

# 670
  • Мнения: 2 503
Момичетааа, привет! 😍

Много ме зарадвахте със страхотните и милите Ви пожелания! ❤
Благодаря на всяка една от Вас от сърце! ❤

Да се почерпите виртуално.
Скрит текст:

Бъдете здрави и щастливи всички! ❤

Айре ❤,
Страхотен колаж, благодаря! 🌺
Чакам изненадата. ☺

До скоро!

# 671
  • Мнения: 4 642
Иренце, честит рожден ден, мила! Много здраве ти желая, за да имаш много сили, за да преживяваш много хубави моменти на радост, на щастие, на успехи!


                                                     


              На всички ви пожелавам хубав ден, момичета!

# 672
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Ирка
Пожелавам ти да си здрава и всичките ти желания да се сбъдват...Мисля, че едното беше да има сняг за РД...Kissing Heart

# 673
  • AMS
  • Мнения: 6 416

Ирка, много здраве и много късмет!!!


Привет, дружки!!!
Благодаря ви за новините и за споделеното!!!


# 674
  • Мнения: 599
Честит Рожден ден, мила Ирка Heart Flowers Rose Birthday

Много здраве, щастие, късмет, любов и благополучие Flowers Four Leaf Clover Бъди обичана и обичаща, благословена и все така прекрасна Kissing Heart







Дружки, благодаря ви за всичко споделено!!! Прекрасен ден Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт