Отговори
  • Мнения: 3 137
Да дадем своя глас и да изберем фаворите на българските интернет-зрители за изминалия телевизионен сезон!



Започваме с класацията за НАЙ-ДОБЪР СЕРИАЛ,
 след което ще продължим с избора на НАЙ-ДОБЪР АКТЬОР
и НАЙ-ДОБРА АКТРИСА.

Класацията обхваща всички сериали, които са излъчвани през сезона есен/зима/пролет 2020-2021г. и са превеждани на български или руски. Ако искате да дадете вота си за сериал, който отсъства от списъка – гласувате за „Други“ и пишете заглавието му в отделен пост.
Всеки има право на 3 гласа, но може да гласува и за по-малко заглавия.
Анкетата ще продължи до 10 юли включително.
Не участват сериалите, стартирали през април-май-юни 2021, от които до момента са излъчени по-малко от десетина епизода, с изключение на тези, които са финализирани. Летните сериали също не са включени – за тях ще направим отделна класация в края на сезона.


Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Очакваме и номинациите за включване в следващата класация - НАЙ-ДОБЪР АКТЬОР за сезон 2020/2021 !

В анкетата ще бъдат включени всички актьори, които номинирате с пост в темата до 10 юли включително. Необходимо е да посочите сериала, за участие в който е вашата номинация - той трябва да е от сезон 2020/2021г. и да отговаря на горните условия. Желателно е да качвате и снимка на актьора.
Класацията ще е обща за главни и второстепенни роли, за да да отличим актьорските постижения, а не позицията в сериала.




Приятни минути и добро настроение на всички в темата!
Нека уважаваме предпочитанията на събеседниците си и да не допускаме личните пристрастия да стават причина за спорове и отрицателни емоции!


Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 23:28 от GG_BG

# 1
  • Мнения: 7 866
GG, благодаря много за новата тема!
Много труд си положила, за което заслужаваш моите адмирации! ❤️ ❤️ ❤️

Връщам се да чета и да мисля, че толкова заглавия... 😀
За актьорите, ще бъде още по-трудно и се надявам да не се впуснем в спорове 😀и да си запазим хубавата атмосфера тук. ❤️

# 2
  • Мнения: 28 066
Благодаря за новата тема! Flowers Bouquet

За редакция


Скрит текст:
"фаворите".

"Не участват филмите" - сериалите.

"НАЙ-ДОБЪР АКТЬОР за филмов сезон 2020/2021" - без "филмов".

# 3
  • София
  • Мнения: 5 334
Аууу, GG_BG, много благодаря за прекрасната тема и за огромното старание. Гласувах, макар само за два, ама все пак говорим за "любими". Има много, които ми харесват, но не чак любими. Grinning

Айде, да ни е на късмет тая тема, с ром-комите! Grinning

# 4
  • Мнения: 7 866
Ооох, ГГ пред много труден избор ме постави, но нали  не е на живот и смърт, след кратко колебание натиснах "Гласувай". 😀
Много филми започнах с ентусиазъм и бих ги посочила, но накрая  избрах 3- те филма, които нито за миг не ми доскучаха и изгледах докрай (или до края на сезона).

За актьорите се оказа още по - трудно, защото имам поне 💯 кандидатури. 😀
Не разбрах колко можем да посочим, но за да не мъчим ГГ с изготвянето на  анкетата  за тях, се спирам само на трима.
Ще пропусна тези от старата гвардия, които са ми завинаги любими- Халит Е., Енгин А., Ибрахим Ч.... край нямат. 😀
Реших да се спра на тези, които съм открила или преоткрила.

1. Али Атай / Последно лято/- новото ми откритие. 😀



2. Еркан Кюстендил/Чукур/, който ме накара да заобичам героя му в Чукур и да страдам с него.  Малко патетично стана, май. 😀



3. Алперен Дуймаз
/Последно лято/- да има все пак един красавец в листата ми, но по-важното е, че видях израстването на актьора, ако въобще разбирам от тези неща. 😀




За жените по-късно, че там ще ми е по-трудно.
Нали повече припадаме по мъжката част. 😀

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 12:23 от pepel_ot_rozi

# 5
  • София
  • Мнения: 5 334
Ауууу, Пепелче, подкрепям! И за тримата подкрепям! Grinning

Аз към следобяд/вечерта ще се включа с номинации, ама кажи-речи моите номинации се знаят. Grinning

# 6
  • Мнения: 27 438
Страхотна тема се е получила.  Благодаря !:tulip:
Габи ,нали може така да се обръщам за по лесно ?

И аз да напиша като Пепелчето  независимо от пристрастия няма да има проблеми и ще ни е пак готино в темата. Разбираме се идеално.  Wink

За сериали не знам дали ще гласувам любими от посочените нямам и не гледам всичко. Може и да помисля да посоча някои.
За актьори е дълъг списъка с красиви и талантливи.

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 12:51 от femmi2

# 7
  • Мнения: 5 300
Гласувам за Родният ти дом е твоя съдба само него изгледах, като изключим сериите без Мехди, почнах Марашлъ, зарязах го на 9 еп, на Дъщерята и Почукай на вратата ми пак по същия начин, завърших с един сезон. От летните нещо никой не ми хвана окото и се чудя какво да гледам вече.

# 8
  • Мнения: 3 137
Пепелче, не само, че не е на живот и смърт работата, но за такива като теб и мен, дето много мислят и се двоумят, съм оставила възможност в анкетата вотът да се редактира. На края на анкетата пише "Изтрий"  - триеш си гласа и маркираш отново. Би трябвало да е възможно докато трае анкетата.
И Пепелче, не бързай с номинации на актрисите - ще ги пуснем в следващата тема. Мъжките ти номинации и аз ги одобрявам много! Али Атай не го бях гледала досега и много ѝ се чудех на Хазал Кая, защо го е взела този грозник, но ролята му в "Последно лято" е доказателство, че за обаянието на един мъж е много по-важно мъжкарското излъчване, отколкото красотата. Между другото, добави името на сериала до имената на актьорите, защото не на всички им е известно, за коя роля е номинацията.

# 9
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хафсанурчето и на мен ми е слабост и направо се ужасих от прочетеното! Ега ти гнусното нещо, какви са тези извратени дядовци! Дано има късмет да ѝ се случват само хубави неща вече.

За сериалите гласувах, а за актьорите посочвам Алперен за "Последно лято", Али Атай за същия сериал и Керем Бюрсин за Почукай на вратата ми. (Поне докъдето го гледах, много ми хареса как играе, интересна роля направи от нищо и никакъв сценарий.)
И, Пепелче, почнах да съжалявам, че не гледам мафиотски сериали след номинацията ти за Кюстендил и добрите ти думи за него.

# 10
  • Мнения: 5 300
Не съм видяла, че трябва да номинираме и актьор, моята номинация е за Ибрахим Челиккол за ролята на Мехди. 🌺

# 11
  • Мнения: 1 109
Благодаря за новата тема!
Интересно решение да си направим наша класация, вече гласувах за сериал. Не ми беше трудно защото наистина гледах само три сериала с любими за мен актьори. Flowers Hibiscus

А класацията за актьор и актриса все още не е активна или аз не можах да намеря?

# 12
  • Мнения: 2 579
Привет! Hug Благодаря за новата тема и анкетата. Мен ме затрудни това, че имам право само на 3 гласа. Първите 2 са ми фаворитите "Чукур" и "Чукурова", третият е "Доктор Чудо". Но има още няколко, които ми харесват- "Рамо", "Неверният", "Атийе", "Фатма", "Вавилон", "Ярък пламък", "Марашлъ" и "Домът" донякъде. Joy За актьорите ще съм още по затруднена. Няма да номинирам  титаните, които са много, но само ще добавя Бурак Дакак, който за годините си направи блестяща роля в "Чукур" и  съвсем заслужено трябва да присъства в класацията.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 429
Здравейте, мили момичета!
От доста време съм на вилата и мога да пиша само с телефона, но много ми е трудно. Допускам доста грешки. Чета ви, обаче редовно.
 GG_BG, хиляди благодарности за новата тема и за анкетата. Прекрасна е! Flowers Bouquet
Ще гласувам за "Доктор Чудо", Пробуждане на селджуците" и "Неверният". От другите предложени, също харесвам някой, но много не съм гледала. Хубав ден ви желая /доно е прохладен за вас/ и до скоро. Flowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus
Flowers Four Leaf Clover

# 14

Общи условия

Активация на акаунт