Отговори
# 30
  • Мнения: 3 133
МимчииитУ, за първите двама се досещам, но този Феяз Шерифоулу за коя роля го номинираш? Пишете ги, моля ви, и сериалите, защото както виждате са повече от 40 и никой не ги е гледал всички. А пък ако вземем да ги номинираме за актьорски качества "по принцип", всяка година едни и същи ще трябва да класираме.

# 31
  • Мнения: 27 386
Така гласувах за един сериал само засега. 
Ще ви изненадам че не е Йешилчама Joy
Предстои и втори сезон така че искам да имам впечатления и от него.
Мисля че ще е по добър от първи сезон.
Дадох глас за Вятърничав. Щото го гледам в момента и макар и там да разтягат каста е много добър.
Тайни ,отмъщения не е за сефте. Хубаво че въпреки всичко завърши с хепи енд. Ебру Шахин се впуска пак в подобен проект нов Rolling Eyes

Вратата е дръпнала в класацията  Феновете си я поддържат.

# 32
  • Мнения: 7 864
Феми,
Ето ти още малко снимки за добро утро. 😀





И да уважим водещия във временното класиране. 😀

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 07:28 от pepel_ot_rozi

# 33
  • Мнения: 1 831
Феяз Шерифоулу го номинирам за ролята на Седат в “Момичето зад стъклото”.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 334
Снощи ми беше лошо, та не успях. Моите три номинации за актьор:

1. Танер Йолмез - "Доктор Чудо"
2. Бурак Дениз - "Марашлъ"
3. Серкай Тютюнджю - "Невинност"

Харесва ми активността в темата, раздвижихме я. Но, както и Каро каза, трябва повече от вас да пишат, имайки предвид колко гласа има в анкетата. Grinning

А, да, аз казвам за кои гласувах - "Доктор Чудо" и "Моите братя и сестри". Колебах се за "Марашлъ", но много ми харесваше в началото, после ми доскуча сериозно.

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 10:53 от *Tincheto*

# 35
  • Мнения: 10
Здравейте. Днес си направих регистрация в мамата и се записвам да ви следя. Моите избори за 3 най-добри сериала са:
1. "Неверният"
2. "Доктор Чудо"
3. "Последно лято"

# 36
  • Мнения: 27 386
Тине ,дано днес си по добре.  От времето и тежките жеги е така. 

Колко е достоверно ама го слагам инфото.
Сериала с Онур Туна се отлага за ноември.
Мед Япъм ще работи по сериала Скандал и след това прокурорския с Онур.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 334
Феми, аз съм с ниско кръвно, и тия жеги ме убиват съвсем. Sad

Онур много го чакам в хубав сериал в главна роля. Колебах се дали да го номинирам, ама реших точно заради бъдещия сериал, че може да е в класацията ми догодина. Grinning

# 38
  • Мнения: 27 386
Ах ,Тине Hug и аз съм същата с кръвното и в жегите не се трае.
Кола ,айряни и тва е .
Хапове не ми понасят някои.  
Юли новият месец да е прохладен.
Обичам лятото ,ама като миг ще мине.  

Видя ли го нашият човек на сватбата на Танер ?
Във форма е определено, но съм ядосана на журналята че не му зададоха въпроси за плановете му след Йешилчама ще почива ли дълго или се впуска в проекти. Те го занимават с глупави въпроси Imp
Поне го поздравиха за Йешилчама и за хубавите отзиви. Късометражният му филм се харесва на фестивалите.  Браво !

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 12:55 от femmi2

# 39
  • София
  • Мнения: 3 419
Здравейте, мили момичета! Много съм доволна от анкетата. GG_BG, прекрасно си се справила.
 Аз също смятам, че сериала, който съм посочила, като най- добър за мен, също е и най-любимият ми. Виждам, че анкетата набра голяма скорост и съм много доволна. Различни сме и в това няма нищо лошо, защото с мнението си обхващаме доста сериали. Например моите предпочитания са на средно ниво, а тези които водят в класацията аз даже не съм започнала да гледам. Сега ще започна да ги гледам с интерес, защото виждам, че са харесвани от повечето.
Моите номинации за актьор са:
Танер Йолмез - "Доктор Чудо"
Буура Гюлсой - ""Пробуждане: Великите селджуци"
Екин Коч           - "Пробуждане: Великите селджуци"
Скрит текст:
GG_BG, днес съм в София, но от утре лаптопа ще е с мен във вилната зона на  Панчарево, защото и там ще имам интернет и вместо да се занимавам в градината повече ще съм във фейса.
Да, миличка изгубихме нашето слънчице Силистра и вече е звездичка. Много ми е мъчно за нея и все си мисля, че ще напише нещо в някоя тема. Станахме близки от "БГ мама" повече от 6 години, споделяхме и се вълнувахме, но за жалост никой не знае кога ще отиде на по хубаво място, а тя със сигурност е там.  

Хубав ден момичета и бъдете здрави.

# 40
  • Мнения: 27 386
Като за Джулай красота,море, пейзажи.


Kissing Heart



какво фото, харизма и лице. Sleeping
Измир 33 градуса Nature Sunny
 Айча ми хареса на морската снимка първата , на селфито не е излязла добре никак.

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 23:29 от femmi2

# 41
  • Мнения: 197
Фахрие ще е партньорката на Баръш в Селджуците. Фахрие и мъжът и Бурак се спуснаха нещо на сигурно в исторически сериали.

# 42
  • Мнения: 874
Здравейте!  Hug
От изброените сериали съм гледала десетина, други съм започвала с 3-4 серии и са ми доскучавали, затова гласувах за :
- Различни светове
- Мафията не може да управлява света
- Ямата

"Доктор чудо" гледам сега по българската ТВ знам, че е римейк на корейски сериал, който съм гледала, същото важи и за "Неверния" (той пък е много  сполучлив римейк на американския "Доктор Форестър).
 Корейците правят много добри, не отегчителни сериали (дорами). Комшиите малко ме натоварват
емоционално с масалите, които разтягат и запълват 2-дву часова серия. Та така.

Актьори :
- Еркан Кюстенджил за ролята му на Вартоолу в "Ямата"
- Октай Кайнарча за ролята му на Хъзар Чакърбейли в "Мафията"
- Серкай Тютюнджу за ролята му в "Невинност"

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 20:10 от Dimeto_M

# 43
  • Мнения: 27 386

Мда залагат на сигурно ФЕ и мъжът й в историческите дизита .  Толкова я чакаха да се завърне , дано се хареса на феновете й .


 Загорели, летни и усмихнати Алп и Айча Туран .

това кафе може да си го ползваме за сутрините , защо не и сега кой, когато му се пие. Coffee

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 20:18 от femmi2

# 44
  • Мнения: 5 616
Мда залагат на сигурно ФЕ и мъжът й в историческите дизита .
Сигурно... колко да е сигурно.Thinking Smirk
Като знам как варварски постъпи същия този, дето сега подписва с Фахрие с предишния великолепен каст на Селджуците. Rage Не може да му се вярва на продуцента Емре Конук. Невротичен,  липсва му елементарно  джентълменство, не докарва нещата докрай, не държи на думата си.  Очевидно подкрепян от властта и се смята за недосегаема продуцентска звезда, на която е позволено всичко. Няма да му простя  как пропиля такива актьори като Екин Коч, Буура Гюлсой... да не продължавам.
Та и сега- ако я кара пак така, може отново да се върне назад във времето в следващия сезон на Селджуците и с тези темпове ще стигне до питекантропите. Satisfied
Много съм му ядосана, още не ми е минало.
Затова не се радвам особено на иначе прекрасно изглеждащия дует Баръш - Фахрие  С този продуцент радостта е по-добре  да е предпазлива.

Общи условия

Активация на акаунт