Какво мислите за боядисването на миглите?

  • 1 485
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Идеята с боядисването не е лоша, но при условие, че спиралата не ти понася, боята не е ли пъти по-дразнеща за очите newsm78. Пробвай някоя тестер на някоя хубава маркова спирала за чувствителни очи и лещи и ако не ти понесе, чак тогава се боядисвай. все пак не е зле да се консултираш с очен лекар за това

# 16
  • Мнения: 50
Аз също съм с руси мигли, които без спирала почти не се забелязват. Затова често ги боядисвам в козметичен салон, особенно през лятото, когато е топло и се ходи на море. Много е удобно. Ефекта не е както със спирала,   но иначе ние с русите мигли все едно въобще ги нямаме, а така изглеждат като естествени. Отмиват се след около 1 месец. Но аз не мия лицето с течаща вода често, а го почиствам с тоалетно мляко и т.п.  Така миглите по не се измиват. Също така всеки месяц си боядисвам и веждите. Пак в козметичен салон. Много съм доволна.

# 17
  • Мнения: 550
няма никаква "опасност" или пък "риск". аз лично съм го правила веднъж (естествено в салон), но честно казано не забелязах кой знае какъв ефект, но пък моите мигли не са хич руси. поради тази причина нямам наблюдения и кога ми се е измила боята, и изобщо нищо Simple Smile но пък си мисля, че нищо не ти пречи да пробваш, смятам че ще стои добре. успех и чакаме да споделиш резултата.

# 18
  • Мнения: 399
Няколко пъти съм си боядисвала миглите при мойта козметичка и мога да те уверя, че е напълно безобидно. Ефекта има, но определено не в като със спирала де Wink
Нищо не пречи да опиташ.

Общи условия

Активация на акаунт