👶🏻💙Януарски мами 👶🏻❤️тема 4

  • 26 881
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 177
Здравейте, моля за мнение относно ръчна помпа на Медела? Някоя майка ползвала ли е такава и може ли да даде отзив?

# 31
  • Мнения: 26
Момичета, а наясно ли сте дали покрай Коледните празници пускат пак някакви намаления? Понеже съм в голяма чуденка има ли смисъл да се купува количка от сега

# 32
  • Мнения: 399
Здравейте, моля за мнение относно ръчна помпа на Медела? Някоя майка ползвала ли е такава и може ли да даде отзив?
Аз я ползвах с първото ми дете. Много съм доволна, но реално нямам база за сравнение освен с една електрическа на Cangaroo, с която не можех да се справя.

# 33
  • Мнения: 1 452
Здравейте, моля за мнение относно ръчна помпа на Медела? Някоя майка ползвала ли е такава и може ли да даде отзив?
И аз съм се насочила към нея. Миналия път ползвах на Авент и останах без ръце. Категорично съм решила да сменя марката и май по-добра алтернатива няма.

# 34
  • Мнения: 4 994
Venetta1991, аз за МД не чувах никак добри отзиви и се насочих към Шейново. От миналата година неонтологията е 3та степен, тоест като в МД. Моя приятелка, която роди в МД и то с познати лекари там, каза, че е ревала от противното отношение на всички. Друга позната са я карали сама да си мете стаята.
В Надежда е по-добре естествено, но ако държиш на частна болница. Аз се чудех между Токуда и Шейново и засега съм Шейново.

# 35
  • Мнения: 382
Вчера братовчедка ми роди в Шейново. Бяха я приели ден по-рано заради изтекли води. Доволна е от отношението на докторите преди раждането, но още по-доволна е от екипът,който я е израждал. Били са все млади и много внимателни. Единственото,което не и е харесало е теста за Ковид, който са и направили веднага като са я приели. Каза, че е страшно неприятно. Но какво да се прави,такава е ситуацията.
П.С. когато раждах първия път, забелязах също,че младите доктори,акушерки и анестезиолози наистина с държат в пъти по-добре от по-възрастните. Може би вторите до толкова са привикнали с работата,че вече им е все тая и действат на принципа -тази да мине,да дойде следващата. Винаги има изключения, разбира се.

# 36
  • Мнения: 121
Аз си взех падплънки само. От предната бременност, нищо, че нямах много кърма, имах неприятно изтичане когато бях на разходка. Цапа всички дрехи и не е нужно да казвам какъв срам ми беше първият път, защото не очаквах такова нещо. Та сега си взех най-евтините на пазара и на толкова голямо количество,  защото не се знае колко ще ми трябват.  Няма смисъл такъв продукт да е скъп, защото има много майки, които режат обикновена превръзка на две и слагат. Давам го и като жокер ако на някой се случи и е неподготвен.
Катерина, ти как си? Мисля те тези дни. Всичко наред ли е?

Благодаря за загрижеността! 💞 Добре съм, след онзи случай не съм забелязала нещо странно. Опитах се да не се паникьосвам. Бебчето е активно, мисля, че всичко е точно. Може би е било воднисто течение. Аз течение си имам от самото начало на бременността. Мен доста ме мъчат някои неразположения. Имам зверски болки в таза и отдясно в кръста, сякаш някакъв нерв е прищипан. Особено ако съм поседяла или полежала по-дълго, едва се изправям и стъпвам. Спането става все по-трудно и все по-кратко, а коремът дори не ми е много голям. Някой с подобни болежки да има?

# 37
  • Мнения: 4 994
Мънчолина, може ли да питаш кой е бил в екипа й?

# 38
  • Мнения: 20
Здравейте, някоя от вас поръчвала ли е от сайта на Дундьо? Не ми излиза да си избера размер, трябва като коментар към поръчката ли да се напише размера?
Избрах си комплектче за изписване от някаква  марка For babies, някой който има или е виждал на живо дрешки на тази фирма дали може да сподели мнение?
https://dundio.com/%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%BE-%D … 1%8F-7588921.html

Последна редакция: пт, 13 ное 2020, 18:06 от elody

# 39
  • Мнения: 745
Аз днес поръчвах, щях и нощница да взема ама точно като теб видях, че няма къде да отбележа размер. Ако поръчаш с опция да се вземе от магазина, те ти звънят до няколко часа и може да уточниш размера по телефона, ако искаш с куриер, звънни им първо да попиташ как да се ориентираш за размера.

# 40
  • Мнения: 1 452
Elody,  забелязах,  че в някои магазини комплектите за изписване нямат номер- така купих и моя всъщност.  Другите дрехи в този сайт пак ли са без размери?
Катерина, аз имах болки в кръста в дясно, ноо съпроводени с често ходене до WC,  та по този повод малко поседях в болница на АБ. Под често разибрай постоянно бях там, не честото ходене заради бременността. Та кръстиха го, че имам бъбречна колика. Но сякаш при теб не е това.

# 41
  • Мнения: 20
Благодаря Blue`Sky и julieta_sv, комплектите за изписване предполагам че са 50 или 56 размер, обаче и аз исках нощница да си поръчам, но най-вероятно утре ще звънна първо за да разбера как да си избера размера.

# 42
  • Мнения: 780
И в ХМ от днес са пуснали намаление, скромничко е, само 15 процента с код, като има и код за безплатна доставка. Днес поръчах от Хиполенд, Комсед, Вис Виталис и Хм. Ако всичко поръчано дойде ще остане легълце, матраче, протектор и комплекта за изписване. Ааа и слинг, но какъв слиг да си взема не знам, дали да е ластичен?

Последна редакция: пт, 13 ное 2020, 19:44 от I*Belive*in*Angels

# 43
  • Мнения: 131
Кате, аз също не мога да спя. През час, два се будя, на никоя страна не ми е удобно, а полежа ли повече направо започва да ме боли и трябва да се обърна, ама и с тая голяма пупа, нормално.

Аз съм взела ел помпа и изобщо не мога да я разгадая, откъм степени на вибрация и засмукване. Сега я разучавам.

# 44
  • Мнения: 382
Мънчолина, може ли да питаш кой е бил в екипа й?
Да, ще я питам и ще пиша като разбера. А иначе акушерката,която изражда мен се казваше Симеонка( фамилия не помня), тя също беше страшно внимателна и грижовна. Спомням си, че ми беше станало студено и тя ми държеше ръцете за да ми ги сгрее.

Общи условия

Активация на акаунт