Отговори
# 60
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Да се влюбя е била най-голямата ми грешка в доста от моите отношения с мъжете Wink
Aма туй твойто е одрало кожата на Уентуърт, кой му пука за стари грешки  Mr. Green ...

# 61
  • Мнения: 304
Най-голямата ми гре6ка току що влезе през вратата ... мом4е по малко от мене ... най ве4е на акъл  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 62
Продължавам да съм омъжена,но това май е въпрос на време(и то малко).

# 63
  • Мнения: 569
 Ами бях малка/15г./ и имах едно гадже дето нямаше пари и аз патката му плащах сметките само и само за да излезем и да седнем някъде с другите от компанията ни. Не става въпрос за големи сметки,а просто за едно-две кафета и няколко соди на ден,но все пак беше тъпо,много тъпо от моя страна.
Иначе съм правила къде къде по- големи глупости, но като че ли не искам да си спомням за това.

# 64
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 891
Да отида да живея при него на 15 ден от запознанството ни. smile3538После на 4 месец се изнесох обратно. newsm44

# 65
  • Мнения: 17
 Всичките ми глупости все заради мъже са били. Май не мога да се сетя за глупост, която да НЕ Е била свързана с мъж.

# 66
  • Мнения: 1 462
Най-голямата ми гре6ка току що влезе през вратата ... мом4е по малко от мене ... най ве4е на акъл  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Звучи поправимо.  Чия е вратата?

# 67
  • Мнения: 1 318
Глупостите не са спирали... Имах връзка с един мъж и понеже нещо не вървяха нещата, му отмъстих като тръгнах с брат му... Нямаше смисъл, ама кой да мисли тогава newsm78
Подарявала съм скъпи подаръци на неподходящи хора... давала съм повече, отколкото заслужават Thinking

# 68
  • Мнения: 463
да страдам не от наранени чувства, а от наранено самолюбие

# 69
  • Мнения: 4 473
Всяка постъпка лишена от здрав разум по-късно я третирам като глупава. А такива много. Последната бе най-болезнена.

# 70
  • София
  • Мнения: 978
Отидох до Англия за да се опитам да си върна любовта на човек, който изобщо, ама изобщо не заслужава любов.

# 71
  • Мнения: 353
Губех си времето в нета и се запознах с бг във френския легион...Напълни ми почтата с рамбовски снимки и романтични писма   bouquetдо степен, че ми завря душата и след неговата отпуска и няколкото срещи реших ,че това е мъжа на живота ми и стегнах куфарите за ФР Heart Eyes..Така попаднах в ада на детегледачеството(пояснявам,че тои не помогна за нищо)Видяхме се след като пристигнах и прекарахме два чудесни дни заедно...Целувки под Аифеловата кула и подобни лигавщини...После тои изчезна и месеци наред ми се жалвасе по тел колко му липсвам при тая безкрайна мисия...Докато историята не се разнищи,благадорение на общи познати..Момчето имало хронична морска болест-по едно гадже във всеки град...Поне междувременно изкарах приемните изпити за университета и си останах в Париж

# 72
  • Мнения: 794
1. Да се влюбя в мъж и да го поставя на първо место във всичко, а той мен не...

това съответно ме нарани ужасно ужасно много .

Конкретни случки - аз го чакам, а той си развява байряка  с бившата в Италия и на Ривиерата, а аз издивявам... след това месеци (до края на връзката ни почти) пазеше нейните чуства, на проятелите си, на колегите, само не и моите...

Когато му изрснаха рога, аз станах каква ли не, обиждаше ме, заплашваше ме и дори афектира работата ми много сериозно....

 Confused  Confused  Close  Close #2gunfire  #2gunfire

Mr. Green



2. От друга гледна точка най-долямата глупост във всичките ми връзки е факта, че съм имала безрезервно доверие на партньорите си. Накрая няма смисъл да ви обяснявам кой бе пре ..... цакан   bowuu

# 73
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Спах на гара, отдалечена на 400 км. от родното ми място ..... бях сама  newsm43 бях на 15  smile3517 беше студено и мнооооого тъмно  #Puppy dog

# 74
  • Мнения: 15 619
Явно съм мноооогооо умна, щото не съм правила глупости заради мъж досега.  Mr. Green
Може би ми предстои..., то човек от нищо не е застрахован. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт