Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Ако не беше началника на влака да дойде да се кара с нас, сигурно още щяхме да си висим там Joy

# 31
аз постоянно върша глупости Rolling Eyes може би най-голямата е,че много страдах и все още продължавам да стрдам за един човек,който изгуби 6 години от прекрасната ми младост!!!аз взимам златен медал за " влюбен глупак на 21-ви век"! ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 616
Търпях почти 3 години един деспотичен и безцеремонен мъж. Трябваше да се почувствам максимално унизена, за да сложа край. Дребните глупости, които не са имали последствия, не ги броя! Wink

# 33
  • Мнения: 53
Преследвах го в продължение на почти 3 години, като правех всичко за да го спечеля...
И успях. Но,  както често се случва след време - акълът ми дойде и разбрах, че не си е заслужавало мъките Simple Smile

Хубавото е че навреме се поучих от грешките си и вече не допускам да изпадна пак в същата ситуация  Grinning

# 34
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Ако не беше началника на влака да дойде да се кара с нас, сигурно още щяхме да си висим там Joy

 Joy Добър човек е бил този началник-влак, спестил ви е разширените вени. Wink

# 35
  • Мнения: 251
Ами, съчиних си един роман дето въобще го е нямало - само секс имаше /да не сме капо!/
smile3511 Малеееееее, същата работа съм била и аз. Сега направо ми е смешно какви глупости съм вършила, а той въобще не си заслужаваше. Сега като го видя и си викам - къде ми е бил акъла,  smile3538какъв е тоя бе... smile3515

# 36
  • Мнения: 493
С този мъж, за който ще пиша нямах връзка. Точно това беше глупостта, която направих - досрамя ме да му покажа, че го харесвам. Голям захлупил бях Blush  После разбрах, че и аз съм му била тръпка. И така - разминахме се.

# 37
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Избягах от първата си целувка.  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 164
имаше едно момче,с  което се харесвахме и в продължение на 2г аз му бягах ooooh!, а бях много влюбена в него, но въпреки това не си легнах с него-още ме е яд Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 4 555
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
Леле, за мен ти печелиш първо място! Това е направо...   #Shocked

# 40
  • Мнения: 235

Леле, за мен ти печелиш първо място! Това е направо...   #Shocked
[/quote]
А бяхме млади и безрасъдни   Joy Joy Joy....... Ееееех ....

# 41
  • Мнения: 1 462
Не съм имал връзки с мъже.

# 42
  • Мнения: 1 517
Така да хлътна, че няколко часа след запознанството да си легна с него (ДЕВСТВЕНА!!! ) и после да му подаря 3 грама златен пръстен!!!
Егати тъпанарката, малееее, кат са сетя и ми иде да са гръмна.

# 43
  • Мнения: 95
Преди години с едно гадже(да поясня-видна столична мутра)  бяхме на почивка в Сандански горе в резиденцията. Ние-цяла компания. И през нощта се скарахме с въпросния. Той заспа, а аз от яд място не мога да си намеря. И в 8ч.реших, че ще си ходя. Отивам на рецепцията и като във психотрилърите-поръчвам си такси и се оглеждам някое от приятелчетата му да не ме види. И после-рейса за София.
Това във времето дето нямаше масово ГСМ-и. Та въпросния беше обърнал целия град да ме търси, полудял от притеснение. А аз си спя в къщи. Луди години...

# 44
  • Мнения: X
1.Три години чаках нещо да се случи...имам предвид  да се развие връзката,ама тя така беше зациклила...
2.Отидох до София на именния си ден,`щото той/друг/ не можа да дойде/ангажирах сестра ми с децата да ме закара/сакън,да не би да не се видим..а той даже се издразни,че му се натресох...
3.Изтървах много свястно момче,`щото се правех на недостъпна...да не си помисли нещо лошо...
и...май много глупости се сещам да съм правила... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт