Забравяли ли сте отключено у вас?

  • 3 528
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Когато сме излизали никога, но веднъж сме спали на отключено.

# 16
  • Мнения: 8 917
Не, не се е случвало никога Rolling Eyes

# 17
# 18
веднъж ми се случи да заключа на не добре затворена врата CrazyКогато се прибрах и видях открехнатата врата едва не ми побеля косата #CrazyСлава богу Praynigникой не беше се възползвал от това,но от тогава се проверява по два пъти!

# 19
  • Мнения: 3 818
Вече няколко пъти ни се случва през нощта да забравим отключена вратата.  Rolling Eyes Добре, че не е имало инциденти. Напоследък сме по-внимателни.

Имахме един случай в Студентски град обаче, преди 3-4г. Тръгнахме си в петък към родния град и като се върнахме в неделя вечерта, що да видим- забравили сме отключено, а ключовете ни висят на вратата отвън. Обаче три дни никой не беше влизал или пипнал нещо. Тогава направо ми се върна вярата в хората Grinning

# 20
  • Мнения: 2 495
Един или два пъти ми се е случвало, и то само като малка Peace

# 21
  • Мнения: 338
Не.Винаги проверявам дали е заключено,навик.

# 22
  • Мнения: 1 492
Да, през деня е почти винаги отключено.
Нощно време сме забравяли отключено 2-3 пъти.
Ключовете на вратата за цяла нощ - само веднъж.
Крадец е влизал, докато съм сама, седнала на компютъра със слушалки. Да е жив и здрав съседа, че се разтропал и тоя се уплашил и побягнал.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Не, винаги заключвам, дори за 5 мин. Но съм забравяла отключена колата  Embarassed. Слизам сутринта, вратата не иска да се отключва. Поглежд - та тя изобщо не е била заключена.  Joy

# 24
  • Мнения: 1 558
Случвало ми се е, а колата я забравям редовно Embarassed, а единия път даже беше с отворена врата Embarassed, бях сигурна, че са ми смъкнали CD-то, на което съответно и панела бях забравила вътре, но.............в общи линии живея с в спокоен квартал.

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И ние сме забравяли отключено нощем... поне 2-3 пъти до сега се е случвало.
Уж проверявам всеки път, но се случва  Embarassed

# 26
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
мале, аз имам параноя на тази тема......... само проверявам дали не съм забравила... и все пак случвало се е през нощта да забравим отключена вратата.... и затова сега топка от вънка  Mr. Green

# 27
# 28
  • Popovo
  • Мнения: 571
През нощта сме забравяли, а през деня оставяме отключено заради децата.

# 29
  • Мнения: 1 517
Редовно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт