Мами в Италия - част 22

  • 13 496
  • 284
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
според вас има ли нещо вярно в деленето на мъжете на български мъже, италиански мъже и тн?!

# 16
  • Мнения: 2 427
Боже,Божее!Както казваше моя пра дядо,тоя свят не е тръгнал на добре,идва края!
Гледам TG2-то,сега пък измислили Лап Фитнесс,тоест,отиваш във фитнес салона и почваш да се въртиш на кола.Ах,нямам търпение да родя и да хукна да "спортувам"!
Лени,не знам какви са разликите м-у единия и другия,но да ти кажа в другия си живот определено ще си взема момче англичаче!И там има със сигурност страшно много такива които изобщо не стават но аз познавам доста англичани,които живеят в Торино и ми правят оттима импресионе ,както с образоваността и маниерите си ,така и с добрия си вкус.Може и да се лъжа,но доколкото мога да разчитам на първо впечатление,сравнявайки българи италянци и англичани,мисля че последните са малко по добри от останалите.Говоря за средностатистическия мъж.
Има един мъж тук до нас ,който продава цигари в едно табакино,не знам от къде е но със сигурност е англо говорящ и като му гледам цвета(малко е бозляв),почти могса да се закълна че е англичанин.Има невероятни обноски и елегантност които се личи че са му вродени.Естественно да не забравяме че от другата страна стои Руни newsm62

# 17
  • Мнения: 1 100
Ехоо, здравейте дами  bouquet

Привет и от нас. Не успявам да ви из4ета, но все Ще вляза в кра4ка рано или късно Crazy и Ще прегледам ваШите писания.

Благодаря на вси4ки ви за милите думи и пожелания  bouquet

Макдирок4е, 4естита ти ленти4ка мила, много здраве и безпроблемна бременност пожелавам Heart Eyes

Лени и твоя ред наближава май Crazy ( Шега, когато реШите, тогаз де Heart Eyes)

Влади, 4естит ти Теодор (междудругото много добре изглеждаШ на снимките  bouquet)

Няма да се впускам в детайли (ако настоявате пък после Ще пиШа)  Blushза раждането, да не отег4авам: рано сутринта на 2 септ. контракции (звъннах на гинек. си), която ми каза да отивам в болницата. Там от прегледа ме изпратиха директно ... в предродилна зала Embarassed (към 2 следобяд). До 7 4аса си Шавах по коридорите и после ми сложиха епидурал. (при 7 см. разкритие), от упойката..подремнах Embarassed От предродилна зала до родилна  отидох на крак към 11.30 и в 11.50 Рая се роди (Валерио беШе с мен Grinning) ВъобЩе не искам да си представям какво е раждането без упойка, като се има предвид, 4е и с епидурала не е "разходка в парка". Като за първо раждане: леко и бързо Hug Ма естествено най важен е резултатът Heart Eyes
Ето малко снимки, после оЩе http://good-times.webshots.com/album/551996634mrZvNN
Коремът по4ти из4езна, има 5 кг. за сваляне Blush

Бимби4ке, кажи как си я караШ моля, как върви корем4ето Wink

Ще взема отноШение по тук дискутираните въпроси в един следваШ момент  Wink Crazy

На вси4ки ви много целувки и Ще гледам пак да пиШа, когато мога, 4е ми липсвате Hug

4ао  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 425
Лени,само донякъде има...като традиции,обща история,наложени шаблони,но въпреки всичко си зависи от персоната...поне според мен!

# 19
  • Мнения: 6 167
деси,
радвам се, че се появи
малкото вързопче Рая е супер! а ти изглеждаш великолепно, браво!
описанието на раждането ти е такова, че никаъв страх не ми внушава
хайде, дано по-скоро успееш пак да се включиш с разказ за живота в момента

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Владе не успя да ги отвориШ ли снимките  newsm78

Кали,все забравям да ти напиШа...  ooooh! БеШе ме питала дали в момента правя неЩо за разШирените вени. Все оЩе не,не нося 4орапи,Щото ми е толпо и за момента да 4укам на дърво не ме болят и се надявам да закрепя положението до края  Praynig

Лени,според мен определено има разлика в манталитета на българския, италианския мъж и вси4ки останали представители на "силния" пол. Не знам ако трябваШе да избирам наново какъв мъж бих предпо4ела  newsm78

Денис4еее,каква е мъни4ка,слади4ка и розови4ка Рая..ооох направо се разтапям като я гледам  Blush Heart Eyes Hug Вие с татенцето изглеждате толкова Щастливи  Hug А ти сякаШ не си раждала   bouquet Радвам се,4е вси4ко е минало бързо и сравнително безболезнено и сега можеШ да се радваШ на малкото си съкровиЩе Hug Не ни забравяй,пиШи ни от време на време когато можеШ как сте   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
Страхотни снимки!!! Браво на Денис, изглежда страхотно!!!  Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 425
Денис,прекрасна е малката Рая   bouquet Дано да е спокойна и поспалива  Praynig А ти изглеждаш чудесно брава!!!

Влади,снимките на Милена се отварят като копираш адреса в нов прозорец!И при мен не тръгваше линка!

# 23
  • Мнения: 2 427
Деси,много сте хубави и тримата.Рая има много коса!Много обичам новородени с коси:)!Като гледам тези снимки се чудя кога ли ще дойде момента и аз да мина през това.А петте ти килограми са песен,ще ги смъкнеш!!!Не се притеснявай.Вярно,на снимките изглеждаш много свежа за раждала жена.Я кажи,боли ли поставянето на епидуралната?Дано ти остава повече време да пишеш че липсваш тук!
Миленчи,видях първите ,после пак прати и не можах да ги отворя последните,пак ще пробвам!
Феямче пак се загуби нещо...
Чудя се да ходя ли днес да се боядисам или да не ходя,това е въпроса...
Няма ходя! Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Влади, поставянето не боли, защото преди това ти слагат местен аналгетик. Усещаш едно леко убождане от него и това е, после нищо. Peace

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Влади я раздуй с каква боя се боядисваШ. Нали уж било вредно за бремита  newsm78

# 26
  • Мнения: 907
Аз си слагам къна, дори да не съм бременна, ник'ва боя. Къната ми покрива перфектно, особено черната.

# 27
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,
ето и малко снимки от морето, то не беше оправяне, не беше чудо. Kъде някой мръднал, къде са много тъмни, та от 100-тина снимки, само тези са горе-долу добре. Който иска, ще му пратя линк на ЛС.

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 11:16 от мамаx3(Vesna)

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз се боядисвам с някакви професионални, първо Лонда, после Лореал. Сега с тези плитки ще изкарам още месец без боядисване, ще ,и станат към 3,5-3 май... newsm78 Ама като ги махна пак ще я боядисам, че ще е грозно. Още не знам моя цвят,или нещо малко по-светло да е.
Иначе , като бях бременна първия път, имаше едно бреми, живееше в Турция и каза, че се боядисва с боя, специално за бременни, но нямам идея на коя фирма е била. Който държи, може да поразпита в салоните, може да има някъде. Аз не се вживявам, една боя няма да ме отрови повече от смога в София, дето вече е над Черни връх. Ако щете вярвайте, на път за Сф, от ихтиман се вижда черната пелена, покриваща Витоша дори, в която живеем.  Thinking Мъж ми каза, че преди поне е била под Черни връх, вече и той е под нея. #Crazy

# 29
  • Мнения: 5 475
Здравейте от мен!
Чудесни снимки на Деси и малката Рая!  Heart Eyes  bouquet
Страхотни са и малчуганите на Веси!  Hug

Лек ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт