Хубава или умна?

  • 5 246
  • 157
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
За тебе Брадли, за мъжо хапчето Joy

# 76
# 77
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Имаше един филм с Брадли Купър...
Limitless Wink Един от малкото такива, дето имаха добра логика и изпълнение, вместо шляпнат хубав финал просто ей така Hands Plus1

# 78
  • София
  • Мнения: 4 668
"Какво ще избереш за себе си?"

За себе си, аз си избрах "красива"...

Чак после разбрах, че въпросът е за жените Simple Smile

# 79
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Ох, пък сега не знам как се завъртя разговора между мен , ММ и щерка ни, но я питаме каква предпочита да бъде - умна или красива. Тя казва умна. А грозна или тъпа? Тя казва грозна. И ММ се обръща към мен "А ти какво предпочиташ?" Аз казвам и аз грозна. И той " Сигурна ли си? Имаш право на нов отговор". Умряхме от смях. Joy

# 80
  • Мнения: 2 585
Хубава.. жената си е жена и трябва да е красива Simple Smile ако избирам от опциите.
Иначе бих избрала да имам късмет, защото познавам много хем не хубави, хем не особено умни, обаче с голям късмет в живота. Пък аз по принцип нека да съм хубава и умна

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
Танграта, що не четеш условието? Сега със сигурност феята ще те направи "тя", пък дали хубава или умна, това ще даде бъг. Wink В приказките половината трагедии стават, защото героите не слушат какво е условието на магията.

# 82
  • Мнения: 6 701
Не се заяждам, но да попитам колко умна да съм - като Мария Кюри или като Бил Гейтс. Тя никога не е била богата вън финансов план, той е милиардер.
За красотата същото. Като кого да съм - Мона Лиза или Анджелина Джоли?

# 83
  • Мнения: 2 638
Само да не стане красива като Бил Гейтс, другото бели кахъри.

# 84
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Dincho, направо искай да си като Джесика Алба - хем акъл, хем талант, хем красота... Като са давали тез козове, не е спала жената Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 62 595
Крист, разсмя ме! Невероятно попадение!

Ееее, сега, пак какво било умна и красива! дори 3-годишните имат идея!

# 86
  • Мнения: 5 267
Между другото вчера гледах филма Under Suspicion с Моника Беллуччи. В него има една сцена, в която мъжът и казва на полицай:
Питат ме: "А какво си говориш с нея?" Да си говоря с нея? Когато искам да говоря за пари, се обаждам на счетоводителя ми. Когато искам да говоря за бизнес, се обаждам на партньора ми. С нея искам друго.

# 87
  • Мнения: 6 701
Айде сега 3-годишните знаели като се поиска уточнение....😀
Да допринасям за световната наука или да стана милиардер е питането.....
Да съм секси според сегашните стандарти или да съм с ангелска красота... 😀

# 88
  • София
  • Мнения: 4 668
Аз може и да съм умен колкото Кюри и Гейтс, но нито да имам нейният мазохизъм, или пък влечение към химията, нито пък да съм бил на правилното време и място като Гейтс.

А колкото до Мона Лиза и Анджелина Джоли, и 2те не ги намирам за красиви. Като и 2те са в крайности, които са ми антипатични. Едната е като агне, а другата, като фолк пръчка с изкуствени тунинги..
Предпочитам естествената красота. Например Ana Karla Suarez Lima. На светлинни години е над първите 2.

# 89
  • София
  • Мнения: 62 595
Питането е за хубава или умна. Каквото на човек му дойде в първите секунди на ума като картинка - това е. Имаме унифицирана представа за хубав и умен. Някаква първична идея, която не осъзнаваме, затова го казах за 3-годишните. Те не осъзнават особено какво е хубава и какво е умна, но веднага могат да посочат хубава жена или хубаво момиченце/момченце, както и умно момиченце или момченце. Какво толкова му мислиш, просто избирай. Докато ти се нафилософстваш, накрая да не стане както казва Крист - красива като Бил Гейтс! Simple Smile Или умна като... Светлана каква беше там.

Общи условия

Активация на акаунт