Храни от които се качва

  • 2 086
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
От кашите Слънчо се качват грамове и килограми.

Калоричността на кашите Слънчо е сащата като на всички други каши. Wink

# 16
  • Мнения: 5 103
Банан, каша  Peace

# 17
  • Мнения: 1 186
Да бе аз си я храня с милумил 3 и аз съм много доволна от него Peace
благодаря ви за укоражаването мами Hug

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Както са казали мамите каши, ако искаш можеш да пробваш да даваш грис, за него съм чувала че много помпал малките деца. Баткото като се разболееше и отслабнеше, започвах да му правя грис всеки ден, докато се нормализира  Laughing Банана, нищо че е плод, се води също много калоричен. И разбира се да не забравяме АМ  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 27 524
Защо искаш да отглеждаш буца лой?

Много си е добре детето. Синът ми е на 13 месеца, 80 см и е 9 кила, така че сте си екстра. Много по-добре слабо дете, отколкото пълно  Peace

# 20
  • Мнения: 1 186
Ама друго си е да има малко мръвчица smile3521
Но така като гледам май няма да ми се сбъдне мечтата-този месец е качила 150гр. smile3514

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 225
И ние имаме същият проблем, злояди сме Mr. Green. Малката се роди 3.900кг, сега тежи около 5.800кг., а е на четири месеца. Принудих се да я захраня с каши #Crazy. Яде по 100-120гр. АМ, даже понякога и по-малко.

# 22
  • София
  • Мнения: 663
не се притеснявяй и ние сме злояди. на 8 месеца(почти навършени) и 6 400, 68см. не яде какво ли не пробвах грис, кус-кус  и каши - ама нищо!!! newsm78

# 23
  • Мнения: 154
каши ,попара, грис..........всичко което е богато на въглехидрати

# 24
  • Мнения: 214
Грис. От него се пълнее също. Знам го от други мами. Ние още не сме го опитали. Щом сте на Милумил и каши, мисля , че това е повече от достатъчно. Моята щерка също е от злоядковците. В момента тежи 6 600 и е 67см. Яде каша още от както навърши 3 месеца. Но качва, колкото си качва. Храната в нашия случай няма значение. Такова си е детето. А ти не се притеснявай! Очевидно има и по-зле наддаващи дечица. bowuu PeaceНо са си ОК.

# 25
  • Мнения: 599
Ако детето е слабо, но изглежда жизнено, не виждам защо да се притеснявате. Нормите, които се използват в Бг, за си завишени така или иначе. В момента се ревизират. Дебелото дете е радост за родителя и грижа за педиатъра Simple Smile Ако е под долната граница за възрастта, е друг въпрос...

# 26
  • Мнения: 1 186
благодаря много Hug
ще видя как ще я  караме но иначе пък е много жилава и не се спира а пък за спане да не говорим-хич не спим.Тя сега почна да похапва и да видим какъв ще е резултата Peace

# 27
  • Мнения: 135
давай на детето каквато му се яде и не насилвай ние също сме злояди и насила сега още повече отказва храна но данай плодове зеленчуци каши грис много мляко давай,но ако се движите много естествено че няма да напълнеете.успех Wink

# 28
  • Мнения: 4 358
Ако детенце наддава всеки месец (дори само по малко) и стомахчето е добре, няма повод за притеснение!

Моята Ива на 8 месеца беше 7800 грама. Яде почти колкото мен, всеки ден давам каша, но върви по-фина.

# 29
Ние също сме малко злояди.На 8м. сме тежали 8100 и 71см.А пък като излизат зъби да не ти говоря.Между другото тя наддаде доста в 8м. и от там направихме килата.

Общи условия

Активация на акаунт