ЮНИ 2004 г. - 11

  • 17 230
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 537
И моята посяга.Ония ден блъсна едно дете в детския кът.А не беше такава. Confused

# 211
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Да но мен ме притеснява повече факта ,че се държи тъка с дете с което се познава,и иска да е с него  Thinking

# 212
  • Мнения: 3 537
Да но мен ме притеснява повече факта ,че се държи тъка с дете с което се познава,и иска да е с него  Thinking
Анелия също го познава и иска да играе с него,но въпреки това го блъска.Но аз съм на мнение,че много съм я разглезила. Rolling EyesЗапочна и да се тръшка,като иска нещо. Confused

# 213
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Дали има връзка с лигавенето,не знам  Thinking ,по-скоро е нещо друго ма не мога да преценя точно от какво е

# 214
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моята също прави нещо такова, особено след като разбра, че е по-голяма от другото дете (с 6 месеца  Laughing), макар че е по-дребничка. Но чак след като го опозна. Докато беше "ново", се срамуваше-страхуваше. Сега се опитва да дирижира положението и се случва да го блъсне или друго нещо. Но предполагам, че копира от батко си, който пък си мисли че играе с децата от градината (когато играе с нея) и се ядосва като не го разбере или не може да направи нещо - следват писъци, щипания, хапания, шамари, удар с играчки (от страна на малката, защото е по-слабата страна и си помага с някоя играчка).
Но навън избягва децата - когато някое се запъти към нея, хуква обратно. Предполагам, че се срамува, може и да се страхува. Става въпрос за непознати деца.

# 215
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Момичета, весели празници!!!
   

# 216
  • Мнения: 3 537
Къде се изгубихте всички? Wink
Наближават пак рожденните ни дни.Пак ще има купон. LaughingСега ще кача малко нови снимчици.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=123955&photo=3

# 217
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
На мен ми стана неудобно само аз да пиша.... и спрях. Вярно е за рождените дни, ама аз през май имам и друг рожденик, та по-напред за него съм се размислила...

# 218
  • Мнения: 3 537
Ние от 1 юни тръгваме на градина,край с яслата. LaughingИ там ще празнува рожденният си ден.С новите другарчета.Тя е родена на 16 юни.Торта не ни дават да внесем,но сладки и сокчета можело.Важното е купонът да върви. Grinning

# 219
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Велина не можа да извади късмет с градината миналата година и сега от 1 септември направо на градина. Нашата градина не е ОДЗ, ама имат групичка за 2-годишни, нея не можа да я огрее.
Е почти заедно ще празнуваме - ние на 15 юни

# 220
  • Мнения: 3 537
Честит рожден ден на Синевата!  bouquet
Много щастие и здраве и по-честичко да пише тук! Wink

# 221
  • Мнения: 1 237

 newsm59Синевата,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm59

Желая ти щастие и най-вече здраве!
 

# 222
  • София
  • Мнения: 2 958
Синевата, Честит Рожден Ден!
Желая ти всичко най-хубаво!


# 223
  • Мнения: 277
О, момичета, трогнахте ме и няма как да не напиша  Wink, въпреки че времето пак ме притиска. Благодаря ви от сърце за пожеланията!
На днешния ден получихме ключовете от апартамента, който купихме съвсем скоро след много перипетии, така че за мен днес е даже двоен празник  Grinning
Сега минават нашите рождени дни (мъжът ми е рожденник в понеделник  Simple Smile) и започваме да мислим за ремонт на апратамента и за рождения ден на Алексчето. След една седмица свекърва ми искат да го взимат във Варна, на мен нещо хич не ми се ще, а знам, че е добре да се отдели, така че.... ще стискам зъби  Wink 
 

# 224
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Преди известно време попитах, пък никой не ми отговори; ако не знаете Mama Mishi си има момиченце Деница, родено на 25.03.2007

Да и е жива и здрава, много радост да и носят с батко Додо.

Общи условия

Активация на акаунт