Сериал "Братя" по Нова ТВ...тема 5.

  • 25 353
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • USA
  • Мнения: 7 296
Преди няколко дни писах,че очаквам с нетърпение развръзката на Мая и Велин.
Като започна да му души дрехите и видя ароматизаторите,си викам - А,тази прозря какво се случва най-накрая и след маркирането на вишньовката бях сигурна,че ще го спипа.
ОБАЧЕ вижда,че от алкохола е пито и веднага си мисли за Вики??? L O L
Че тя,цялата тази история нали беше,за да докаже в правота съмненията й,че Велин пие отново? Явно трябва да я строши от бой,че да навърже 1+1..страхотно глупава я изкараха.
Обидно ми е,че сценаристите се гаврят така с нас.

Искам Лора и Драго да се съберат в името на любовта и детето.Да избягат с милионите,които е натрупал и да си живеят живота,далеч от всички.За мен,това е единственият приемлив край.

# 436
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Естествено че не тя е помислила, че е Вики. Първоначално направо си обвини Велин. Е да, ама не - за да отклони подозренията от себе си, той най-подло я накара да мисли, че е детето.
Не че това я показва по-малко наивна и манипулируема, де...

# 437
  • sf
  • Мнения: 10 144
Не предположи ли тя първа, че Вики пие?

# 438
  • Мнения: 4 706
Не предположи ли тя първа, че Вики пие?
НЕ.

# 439
  • sf
  • Мнения: 10 144
Да, вярно, сега го върнах.
Странно ми е, не е ли по-логично да си помислиш, че "бившият" алкохолик я пие, вместо дъщеря ти?! 🤔

# 440
  • Мнения: 4 706
Оф Мая много добре знае, че е той.... просто го пробва и търси начин да го разкрие. Но когато го направи и обвини ще стане страшно. Както вече стана ясно тя не иска да се разделят, а да оправят проблемите помежду си. Само че той не иска..

# 441
  • Мнения: 31 178
Мая ми се струва много наивна и не смятам, че пробва или подозира Велин. Безинтересни ми и не искам въобще да дават линия с тях. Велин не го търпя. Майката на братята също.

# 442
  • Мнения: 4 706
Безинтересни ми и не искам въобще да дават линия с тях. Велин не го търпя. Майката на братята също.
И на мен. Даже осъзнах, че ме стресират и не мога да спя, постоянно очаквам кога Велин ще агресира. 😐

# 443
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
И аз не смятам, че пробва Велин Мая. Поне не и на този етап. Пробване, пробване, ама да подлагаш детето си на това...

# 444
  • Мнения: 2 653
Жена, живееща с бивш алкохолик, забелязва, че някой пие от вишновката и заподозрява дъщеря си, вместо бившия алкохолик ??!!??
Не ми се ще да я изкарват толкоз заблудена тази Мая, надявам се на повече прозорливост у нея.

# 445
  • Мнения: 746
Мая най-вероятно знае, че е Велин, когато той се преструваше, че цял ден е на чайчета я целуна по бузата и тя му каза, че и мирише на алкохол. Той, естествено, отрече. Другият случай беше, когато Велин седеше на дивана, Мая отиде при него, нещо се заговориха и той стана, но залиташе и си пролича, че е пиян. Мая тогава усети, че е пил. Може би заради това започна да отбелязва на бутилката с вишновка черти. Това с обвинението, че Вики пие беше, според мен, театър от страна Мая, за да си помисли Велин, че тя не се съмнява в него.

# 446
# 447
# 448
  • Мнения: 1 165
Олеле този Калин почва да превърта...

# 449
  • София
  • Мнения: 1 338
Велин е страшен боклук. Направо тея сцени едва ги гледам. Горката Мая...

Общи условия

Активация на акаунт