💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 12 /15.11. - 22.11.2020/

  • 66 536
  • 2 203
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 1 447
На мен миналия сезон ми беше такъв нетърпим цирк към края, че финалните няколко епизода + финала изобщо не си направих труда да ги гледам.
Този сезон съм се примирила, че това е един сериал и гледам с друга нагласа.
Който той.

# 2 146
  • Мнения: 2 647
Аз също не се вълнувам кой знае колко от финала тази година. Гледам по навик. Вече нямам никакви фаворити. По-скоро има участници, за които няма да ми стане неприятно, ако спечелят.

# 2 147
  • София
  • Мнения: 5 712
Не виждам база за сравнение между Стоян и Александър от миналия сезон и победите на Катя - срещу Алекс, който сам си пречеше да стои прав и другата ѝ победа - срещу вятъра, докато Ники лежа.
Всъщност Катя щеше да победи Ники дори и без той да лежи! Той точно поради тази причина легна!
 
Знаеше, че няма никакъв шанс, след като не знае в коя посока се развиват гайките , след като вместо да се сети как да действа с ключа от блъскане с ръце вкарани до лактите, буквално го разбрица...  след като осъзна колко много изостана... а като загря и, че накрая го чака и пъзел още повече се паникьса и напълно осъзна своята безпомощност иии.... легна. За етюда с истерията и виковете няма да отварям и дума! Wink
Общо взето хитро се измъкна от целия резил с полу-резил, но ходът му се оказа печеливш - я, колко хора вярват, че ако не беше легнал щеше да победи Катя!   Да, бе, да! 

# 2 148
  • Мнения: 2 647
Николай имаше шансове ако си беше играл играта. Никой не може да предвиди, всичко се случва. Сам си го направи.

# 2 149
  • София
  • Мнения: 12 720
Юлиян беше един емоционално увреден човек, с добра физическа подготовка, но слабо представяне на определени компоненти и наклон към шмекеруване. Чисто като физически възможности наистина нямаше конкуренция, но то и извадката не беше силна. Това дали той е най-заслужилият е доста субективно, понеже играта е комплексна и освен битките, има и социален и стратегически елемент.

# 2 150
  • Мнения: 90
Факт е обаче, че две седмици преди финала няма голямо вълнение за това, кой ще бъде победител. И това е заради продукцията, заради множеството им гафове и циркове.

Аз лично имам фаворити, харесвам формата като такъв. Но ми липса заряда, който го имаше миналия сезон по това време. А заряд нямам, не защото има сценарий, а защото е нескопосано превъплатен в сериала този сценарий.
Точно по това време едиствените силни играчи, които бяха останали бяха Пламен, Юлиян и В.Панчев. Другите се бяха Добрали.
И откъде идваха вълненията - За или против Юлиян...
Отново се наблягаше на караници /най-вероятно също режисирани/, Юлиян, близначки, неочаквани обрати, пандори, ютии и т.н.

# 2 151
  • София
  • Мнения: 27 226
Юлиян ще се коментира и след 20 г. Simple Smile

# 2 152
  • Испания
  • Мнения: 37 503
О, да! Нали той е основал спорта у нас.

# 2 153
  • Мнения: 102
Юлиян ще се коментира и след 20 г. Simple Smile
Защото е направил впечатление. Защо не се коментират другите? Показателно.

# 2 154
  • Мнения: 2 647
Юлиян ще се коментира и след 20 г. Simple Smile

Заслужил си го е. Очаквах да има поне един-двама на неговото ниво този сезон, но уви.

# 2 155
  • Мнения: 9 700
Жалко,че няма статистика с индивидуално класиране по точки за първи сезон, щеше да ми е много любопитно да я погледна.

Затова и сега правя такава, защото независимо кой победи във формата ще може да се каже кой е бил най-добър на арената в битките цялостно. Затова и се върнах и вкарах всички индивидуални/групово-индиидуални игри от първата фаза.

Така поне ще имаме някаква база за оценка на сезона, а също ще можем да сравняваме с играчите от следващия сезон нещата Simple Smile

# 2 156
  • София
  • Мнения: 1 891
Юлиян ще се коментира и след 20 г. Simple Smile
Защото е направил впечатление. Защо не се коментират другите? Показателно.
Не е така-Анка се коментира в пъти повече!

# 2 157
  • София
  • Мнения: 12 720
Юлиян ще се коментира и след 20 г. Simple Smile
Защото е направил впечатление. Защо не се коментират другите? Показателно.

Зависи с какво е направил впечатление. Популярен не значи качествен. И Джъстин Бийбър е популярен и коментиран Wink А Юлето не го помнят заради битките, колкото и да ги изтъкват, а заради селското поведение. Нещо като Кулагин от ВИП Брадър.

# 2 158
  • Мнения: 102
Юлиян ще се коментира и след 20 г. Simple Smile
Защото е направил впечатление. Защо не се коментират другите? Показателно.
Не е така-Анка се коментира в пъти повече!
Да, по различни причини.

# 2 159
  • Мнения: 9 700
В момента Тодор и Ваня заедно са "спечелили" точки колкото сбора от точките на Лазаринов,Милен,Джери,Чудо,Боби и Вайс.

Общи условия

Активация на акаунт