Зимна гобленарска тема - 145

  • 46 663
  • 758
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета.
Идвам да покажа каква я сътворих до сега и чак догодина пак  Simple Smile .
Две опашки се появиха, наоколо вече е светло сиво- синьо, но ще  има доста боцкане. Голяма смяна на цветове е и повечето мартеници. Имам чувството, че нищо не съм шила.
Скрит текст:
Пожелавам ви една щастлива Нова година. Само щастливи моменти, усмивки и добро настроение и толкова време за шиене, колкото желаете. Приятно изкарване.
При нас ще е тихо и кротко. Имаме вечерен час и забрана за всякакви фоеверки и събирания.

# 316
  • Мнения: 11 908
Здравейте, момичета! Всички шетате а?
Идвам да ви пожелая весело посрещане на Новата година!
Иии нали е четвъртък да се включа вече с етап, извадих "чаршафа"  ...не гледайте, колко е измачкан хаха, но така е като шия без гергеф Simple Smile

# 317
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 375
Simple Smile Simple Smile Simple Smile като гледам навитото, повече от половината селце трябва да е готово. Simple Smile
колко къщички останаха?

# 318
  • Мнения: X
Малко етапче и от мен

# 319
  • Мнения: 11 908
Simple Smile Simple Smile Simple Smile като гледам навитото, повече от половината селце трябва да е готово. Simple Smile
колко къщички останаха?

Да, минах половината, но съм малко след нея Simple Smile
Ето черната черта е до където съм приблизително



Tsve Ty страхотно става, много хубави цветове

# 320
  • Мнения: 7 108
mibobo, много ми е любимо това селце, страхотно се получава.

Tsve Ty, от кога чаках и от теб етап. Много е красив .
Благодаря и на двечките за красивия финал на тази година Heart Eyes

Момичета, весело посрещане на Новата година с пожелание да е коренно различна от тази във всеки положителен смисъл. Бъдете здрави, щастливи и благословени!

# 321
  • Мнения: 504
Весело посрещане на Новата година и от мен! Бъдете здрави и щастливи!  Ето го и моят почти готов гоблен, остава паспарту то.

# 322
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 375
чудесен завършек на годината. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

аз традиционно се включвам в четвъртъка без етап.
Simple Smile пожелавам си, а и на всички вас, преди всичко да сме здрави, да са здрави семействата и близките ни.
да е спорна, да е весела, да е пълна с радост годината. а ако се намери и повече време за хобито ни Wink ще е супер. Simple Smile

# 323
  • Мнения: 356
Страхотни сте, изключителни гоблени! Прилагам моето етапче, за завършек на моята година, в която открих това прекрасно хоби!
Пожелавам на всички Ви страхотна 2021 година, по-здрава и по-усмихната, споделена с любими хора и хубави емоции!

# 324
  • Мнения: 730
Весели празници и от мен! Моята пеперуда е почти готова и ако не беше гласенето на софрата за тази вечер, щях да я завърша в последния ден от годината

# 325
  • sf
  • Мнения: 10 258
Живи и здрави, момичета!
Аз съм на финала на "Лондон", остана ми бялото и ще покажа скоро.
Другата седмица ще си поръчам "Рим" и "Венеция".

# 326
  • Карлово
  • Мнения: 410
Весело посрещане на Новата година! Нека да е здрава, мирна и щедра! Прекрасни етапи! Край на годината, а за мен начало на Сан Франциско - гоблена на Tsve Ty

# 327
  • Мнения: 912
Много благодаря на тихерула за помощта. Вече си чакам така желаните гоблени.
Да се похваля с 3тият ми завършен гоблен:

# 328
  • Мнения: 581
Честита Нова Година, да е богата на здраве, любов и късмет. Нека всичко, което си пожелаете се сбъдне.
Корен, прекрасен е гоблена.
 Цвети и Тихерула браво .
Мери и Десислава напредвате.

# 329
  • sf
  • Мнения: 10 258
Ето гоо, пресен-пресен. Сега обаче нямам какво да шия, докато не дойдат новите.

Общи условия

Активация на акаунт