🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 904
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 3 633
Ама и аз искам!

# 1 666
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Маро, Марооо....някой разбра ли по време на монолога й какво каза, защо го каза, какво искаше да каже и изобщо каза ли нещо?
Че ще извади ножа. Confused

# 1 667
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 098
Аама то май никой не дава спойлери, а само искат такива. Дайте го и тук тоя спойлер в скрит текст, разбира се.

# 1 668
  • Мнения: 1 418
Аз вече не вярвам, че човек може да се излага толкова качествено, безплатно.. дано да са изкарали хубави хонорари.. Wink

# 1 669
  • Мнения: 14 830
Нека е тук спойлер в скрит текст, че станахме много желаещите. А който не иска да не отваря.

# 1 670
  • Мнения: 8 889
На Даяна това ще й бъде...Пешо ще й удари един самолет и после кой откъде е. Стана ясно, че тя при Йордан е пак, така чеее..... каква поредна футболна драма, уважаеми дами и господа!

# 1 671
  • Мнения: 3 633
А, всъщност от кой да очакваме спойлера!?

# 1 672
  • Мнения: X
Айде да си направим група всички дето искаме спойлер 😊🙃😊

Моляяяя че иначе няма да мога да заспя

# 1 673
  • Мнения: 5 180
Няма я nana. Няма спойлер.

# 1 674
  • София
  • Мнения: 2 660
Молите се за спойлер както Данчо моли Дая/Камелия 😁

# 1 675
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 213
Тя каза, че днес или утре ще го публикува. Дерзайте. Както винаги ще е тук в скрит текст, така че всеки, който иска ще има възможност да го отвори. Другите да подминават.

# 1 676
  • Мнения: X
Няма я nana. Няма спойлер.

😱😢😭😭😭😭😭

# 1 677
  • Мнения: 745
Аз чакам линк към епизода, че го изпуснах, но чета тук.
Относно отношението на Калоян и Надежда  към Милена - да си правят каквото искат. Мишките са забравили, че това е една игра и след месец / два никой няма да го е*е за тях и те ще се върнат в калта, от където са дошли. Калоян е типичната извадка за глупав и смачкат младеж. След месец ще продължи да си крачи пред президентството, да цъка във фейса за да започни някой и друг глупав бисер, ще се връща у мама и тати да хапне и пийне на готово. Кое ли девойче ще се пожертва за него... Надежда ще си замине на село, ще продължи да трови живота на семейството си, защото съм сигурна, че ги мачка яката и ще си остане нещастна злобарка.
Милена е боец, не на 100% тактична и примерена, но като юрист е акула.

# 1 678
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Тя каза, че днес или утре ще го публикува. Дерзайте. Както винаги ще е тук в скрит текст, така че всеки, който иска ще има възможност да го отвори. Другите да подминават.
Дано е днес, че сърце юнашко не трае. Хайде, който има контакт да я помоли.

# 1 679
  • Мнения: 5 180
Как се обръщат нещата. Не понасях Милена. И какво стана? Тя не е баш бяла и добра, но поне показва човещина. Това стана особено дефицитна стока.

Общи условия

Активация на акаунт