Промоции на книги - тема 8

  • 46 737
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 29 497
Оф, само аз ли не съм я получила. Ни вест, ни кост.

Спиди имат голямо забавяне в доставките. Пратка от 27.11 още я няма и днес им звънях. Обещаха поне до края на седмицата да се постараят да я доставят.

# 226
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
И аз не съм я получила. В понеделник направих поръчка.

# 227
  • Мнения: 753
Здравейте , търся Кървави книги том 1 Клайв Баркър. Моля за съдействие, ако някой знае къде да я намеря или ако я има да ми пише.

# 228
  • Мнения: 36 541
Някой знае ли колко излиза доставката от сайта на Прозорец - искам да поръчам, но се чудя да не излезе прекалено скъпа (преди в темата се коментираше, че в някои сайтове доставките са по-скъпи от стандартното)?

# 229
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Книгата ми е в офис на Спиди. Интересното е,че не са ми начислили доставка. Thinking

# 230
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Сиела ще участват в панаира на книгага - 30% на всички книги от издателството /Сиела/ и Deja book.
Промоцията е валидна от 1 до 21 декември.
Това важи ли за книжарниците?

# 231
# 232
  • Мнения: 3 025
Очаква ли се Озон да има някакво цялостно намаление? Харесала съм си няколко книги, но да поръчвам по една от 2-3 издателства и да се разкарвам няколко пъти до офис на доставчик не ми е много точно. Видях, че миналата година съм направила голяма поръчка на 10.12. и повечето бяха с намаление, но дали и сега ще бъде същото?

# 233
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
С „Колибри“ в Страната на чудесата - 20%, 35%, 50%, 60% намаление

# 234
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Ориндж имат допълнително 5% намаление, освен 15-те, обявени в сайта. Трябва да се въведе код КНИЖЕНФЕСТ, важи за всички издателства, въпреки, че в мейла, който получих пишеше някакво конкретно. Току-що пуснах две книги от Сиела, Софтпрес и Бард. ПиснА ми да чакам Озон, там нищо няма.

# 235
  • Мнения: 36 541
Да не ги отменят? Всеки ден ми пускат имейл за различно издателство (5-те процента).

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 260
И аз поръчах 5 книги от Ориндж, в имейла, който ми пратиха пише, че  до 8 работни дни ще е изпълнена поръчката. За колко време по принцип пристигат, за първи път поръчвам от тях....

# 237
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Ами и аз видях, че всеки ден е различно издателство, но пробвах и взе, че ми намали. Финализирах поръчката, не мисля, че отсега нататък може да ми променят цените, няма да е коректно...
8 дни пише и на моя мейл, обикновено са по-бързи, но не съм поръчвала по това време на годината.

# 238
  • Мнения: 11 818
Пишете какво купувате.. И за подаръци, и за вас. Two Hearts Нещо списъците ми и идеите понамаляха..

И аз май ще поръчам от Orange, книги, които чаках да купя от Ozone. Месечинка виторога, благодаря, че сподели и на мен ми го хваща.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Аз поръчах Грехът на Лилит и Струни на Радко Пенев, Осем перфектни убийства на Питър Суонсън и Стари кости на Престън и Чайлд.
От Озон взех Писък в Сохо и Топ мистериите на света за малкия, защото е фен на Слави. Там са с по-добра отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт