Промоции на книги - тема 8

  • 46 705
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 973
Месечина виторога....на колко години е детенцето? Питам за Топ мистериите

# 241
  • Варна
  • Мнения: 25 241
На осем. Случайно намерихме клипове в ютуб и много се впечатли, та реших да му взема книгата. Може пък да успее да му грабне интереса, така или иначе го натискам да чете, а той се дърпа. Тази книга обеща да я чете Laughing

# 242
  • Мнения: 27 521
Какви са тези Топ мистерии? Simple Smile

# 243
  • Мнения: 10 802
Не съм чела книгата, но съм гледала доста клипове на въпросния автор. Има си цял ЮТюб канал с разни класации, конспирации, любопитни факти.

# 244
  • Мнения: 24 332
Какви са тези Топ мистерии? Simple Smile
Ето това е книгата. Децата масово следят автора
https://www.ozone.bg/product/top-misteriite-na-balgariya/

# 245
  • Мнения: 3 020
Моят на 8-9 успях да го запаля да чете книгите за Пърси Джаксън, даже семейно гледахме и филми по тях.

Иначе от намаленията на Orange купих всички книжки за Петсън и Финдъс за подарък на кръщелницата. Моите деца ги обожаваха, постоянно ги четяхме и разглеждахме, страхотни илюстрации има, гледам че още нови книжки са издали от поредицата.

# 246
  • Мнения: 753
И аз поръчах 5 книги от Ориндж, в имейла, който ми пратиха пише, че  до 8 работни дни ще е изпълнена поръчката. За колко време по принцип пристигат, за първи път поръчвам от тях....
Какво си взехте?

# 247
  • Мнения: 35 110
Има на предната страница

# 248
  • Мнения: 3 998
Аз съм чела Топ мистериите на България, интересна е научих нови неща  . Племенника ми е на 7г и той е много запален по Слави,когато прояви интерес ще му я дам да я прочете.
И аз съм много разочарована от Озон,умувам дали да не пусна книгите които исках от Ориндж.

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
Издателство Лист от 7 до 20 декември -40%.

Иначе и аз си получих книгата на Джулия Чайлд. Не очаквах да е толкова дебела и да има толкова много рецепти. Grinning

# 250
  • Мнения: 36 484
Аз поръчах от Прозорец - начислиха ми 5 лв за доставка. Ще поръчам и от Изток запад, но чакам книгата Митология на Едит Хамилтън да стане налична (сега е само преордер, не знам какво ще стане, ако я поръчам заедно с други книги - не искам да ми ги пращат отделно). Дано да стане до края на месеца, за да хвана отстъпката. Иначе ще трябва да чакам Озон.

# 251
  • София
  • Мнения: 6 033
Издателство Лист от 7 до 20 декември -40%.

Иначе и аз си получих книгата на Джулия Чайлд. Не очаквах да е толкова дебела и да има толкова много рецепти. Grinning
И аз току-що си я получих. Ще си я опаковам и сложа под елхата. Simple Smile Освен нея още две книжки бях поръчала и са ми сложили подарък - малка книжка с разкази, както и два ваучера за по 3 лева за следващи покупки. Доволна съм. Simple Smile

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
Изданелство Труд

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 260
И аз поръчах 5 книги от Ориндж, в имейла, който ми пратиха пише, че  до 8 работни дни ще е изпълнена поръчката. За колко време по принцип пристигат, за първи път поръчвам от тях....
Какво си взехте?
Поръчах ,, Игри на злото,, , ,,Сподавен писък,, на Анджела Марсънс, ,,Манхатънска загадка,, , ,,Хаштаг,, и ,,Ох,, на Джилиан Мор. Последната книга дали ще ми хареса незнам, тъй като не съм чела такъв тип литература.

# 254

Общи условия

Активация на акаунт