"Нали вече имаш едно?!?"

  • 2 442
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
ама че просташко изпълнение!  #2gunfire
това е абсолютна липса на възпитание  Close не е той/тя човекът, който да ти казва колко деца да имаш. и самият факт, че се е отнесъл толкова грубо с човек, който му е поискал съвет говори да му теглиш една...
а ти си си напълно наред според мен - като му бръкнат на човек в раната как да не му стане криво   Sad
пожелавам ти в най-скоро време да видиш двете чертички и така да сложиш край на тези си притеснения   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Докато четях поста ти, все едно за моята джипка четях.
Повече от 6 месеца не можах да взема направление за гинеколог. Дори бях пратена в онко диспансера...

Както и да е, ти си си съвсем наред. Вземи си направление за гинеколог. Измисли си течение, силно и миризливо... или нещо друго. Вече гинеколога ще ти назначи нужните изследвания!

Успех и дано видиш скоро двете чертички!

# 17
  • Мнения: 7 112
Лекарите се отличават с "безграничната си тактичност". Според мен е искал да те успокои, но е избол очи вместо да изпише вежди. Следващият път вместо да ревеш след излизане от кабинета му "вкарай" няколко реплики за подход и за това, че хората не ги търсят по свое желение.   bouquet 

# 18
  • Мнения: 417
Явно има хора които си мислят,че да имаш  повече от 1 дете е лудост. Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 1 043
Здравейте момичета, с риск да си искарам кавгата, но поне ще ми мине яда.....
Та от вас много неща знам за което благодаря и в опитите си за бебе - 9 месеца, все още не сме правили никакви изследвания, защото знам че не е (все още) толкова тревожно. Но така или иначе търпението ми се позагубва и реших да споделя пред GP -то . И репликата беше " Че защо ти е нали имаш вече едно дете , я не си търси болести."
Това ме накара да изляза и да се разрева като магаре.
Може пък аз да не съм наред? smile3518


 #Shocked #Shocked #Shocked
Малеее, то не е нормално човек да каже такова нещо, камо ли пък лекар, при когото си отишла за помощ.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
А него какво го бърка ти колко деца имаш newsm78.Защо не му тегли една м...на?Смени го Peace

# 21
  • Мнения: 3 010
Що не и кажеш да си гледа работата на таяяяя   #Cussing out Ние имаме много познати сем. с 3 деца и кво сега................  Wink

# 22
  • Мнения: 2 120
Живота и решенията ти, още повече за бебе НЕ зависят от личния лекар. Той няма какво да си вре носа там, където двама души създават нов живот с желание  и любов. Това не е отчитане на план като при комунизма. Не се връзвай. Успех. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 004
На мен това ми го казват собствените майка и сестра, пък за GP-то ли  Rolling Eyes
Изобщо не обръщам внимание. Аз си решавам какво да правя с живота си.

# 24
  • Мнения: 1 202
Едно джипи ли ще решава ти колко деца ще имаш ? Не се ядосвай на това равнодушие а действайте с таткото. luvbed

# 25
  • Мнения: 4 555
Те са много стиснати за направления, според мен това е проблема. Казал/а го е, защото не иска да се занимава сега пък и с лекуване на някакви си незабременяващи... Ужасни са понякога #Cussing out

# 26
  • Smallville
  • Мнения: 994
Отвратително отношение #Cussing outАз бих го сменила веднага #2gunfireТо на такива като нас имам предвид опитващи,само това трябва,и аз много бих се разстроила  Cry Забрави го бързо и успех  bouquet

# 27
  • Мнения: 674
Направо са отвратителни тия доктори да го сменяш тоя #2gunfire
Хайде не се притеснявай и успех  bouquet

# 28
  • Мнения: 920
Аз лично го разбирам не в смисъл Защо искаш второ?, а че след като имаш 1, малко вероятно е да имаш проблеми със забременяването. 9 м. не е толкова дълъг срок. И ние 2то го правихме толкова. Разбирам, че си изнервена, и аз бях изпаднала в паника. Следиш ли си Т, овулация.Естествено, нищо не пречи да отидеш на гинеколог.

# 29
  • Мнения: 1 612
Аз лично го разбирам не в смисъл Защо искаш второ?, а че след като имаш 1, малко вероятно е да имаш проблеми със забременяването. 9 м. не е толкова дълъг срок. И ние 2то го правихме толкова. Разбирам, че си изнервена, и аз бях изпаднала в паника. Следиш ли си Т, овулация.Естествено, нищо не пречи да отидеш на гинеколог.

Това, че имаш едно дете не означава, че можеш да имаш и друго. Предполагам знаете, че има понятие вторичен стерилитет!
Разбира се пожелавам това на никой да не се случва, но ако до 1 година опити не стане е добре да се посети специалист по стерилитет

Общи условия

Активация на акаунт