Продуктите на Frosch Baby се грижат за нашите деца със силата на природата

  • 7 475
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 590
Преди години използвах препарата за съдове и имах добри впечатления от него. Бих опитала и други продукти на Frosch.

# 256
  • Мнения: 8
Използвам Frosch препарат за съдове  и препарат за пране  Frosh baby - много съм доволна!

# 257
  • Мнения: 68
Използвам Frosch препарат за съдове.

# 258
  • Мнения: 55
Използвам Frosch препарат за съдове.

# 259
  • Мнения: 616
Редовно използвам Frosch Baby препарат за съдове. Бих пробвала и други продукти от асортимента.

# 260
  • Мнения: 940
Харесвам препаратите и ги използвам често. Най-голям фен съм на детския препарат за петна - Frosch baby (за предпране против петна).

# 261
  • Мнения: 30
Не съм използвала препарати Frosch, но с удоволствие бих пробвала, тъй като аз самата имам алергия!

# 262
  • Мнения: 2 135
Редовно ползвам препарата за миене на съдове, а отскоро и гела за пране!

# 263
  • Мнения: 1 028
Досега съм използвала само Frosch за миене на съдове. С удоволствие бих пробвала и серията Frosch baby.

# 264
  • Мнения: 38
Ползвам течния препарат за пране и този за почистване. Страхотни продукти

# 265
  • Мнения: 231
Използвам само този  продукт на Frosch. Уникален е: Frosch Препарат за почистване на бани и тоалетни с лавандула! Всичко е чисто и свежо след него!

# 266
  • Мнения: 148
Препаратът за петна беше любимият ми през бебешкия период на детето и все още го ползваме.

# 267
  • Мнения: 524
Използвала съм два от продуктите на Frosh- веро и препарат за премахване на петна. От препарата за петна съм очарована , не е нужно дори да се търка . Само напръсквам и слагам в пералнята.

# 268
  • Мнения: 452
Не съм използвала продуктите на Frosch, но бих опитала с удоволствие.

# 269
  • Мнения: 1 456
Редовно купувам препарат за съдове - бебешки и за нас, възрастните.

Общи условия

Активация на акаунт