Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 668
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Благодаря за новата тема. Към момента не чакам нищо за мен. Последната ми покупка от Нотино комплект на Narciso Rodriguez Narciso Rouge, с подарък 10 мл Narciso Rodriguez Narciso Poudrée, подарък за РД на приятелка. Получих ги много бързо и взех от Парадайз. В пакета намерих и картонче с код за намаление от 15 лева, мога да го използвам до края на годината.

# 16
  • Мнения: 913
Здравейте, как да намеря код за отстъпка, ваучер или подобно за брасти??

# 17
  • София
  • Мнения: 17 773
Аз чакам Парфимо или Елинор да пуснат пак на добра цена Noir pour femme и приключвам за тази година. Заклевам се Joy Joy

Междувременно се колебая между няколко. За ноемврийски подарък към мен Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 333
към мен, от мен за мен пътува https://www.parfimo.bg/givenchy-l-interdit-edition-couture-2020- … um-za-jeni-50-ml/
искам и Либре, но изпуснах примамливата цена ImpImpImpImp

# 19
  • Мнения: 805
От черния петък не очаквам конкретно нищо, но ще наблюдавам: Lancome La Vie est Belle и Chanel Coco Мadmoiselle, вторият не съм го подушвала даже, следя просто защото е световен бест селър за 2020. В крайна сметка не знам какво ще купя, сигурно както в магазина се оказва новите аромати на ланкомите ми изветряха много бързо от ръката и пак си взех добрия стар Dior Pure Poison, който ми дава усещането, че около мен има облак от парфюм и оставя аромат на ръката  ми след като си измия ръцете.

# 20
  • Мнения: 3 672
Благодаря за темата Радика, от черния петък чакам доставка на Mancera Instant Crush и обмислям покупка на Elie Saab Cuir Patchouli Simple Smile

By Kilian Princess  - 140лв. - 50 мл. https://www.starcorp.bg/productbg/2689

# 21
  • София
  • Мнения: 4 438
Откъде чакаш доставката на Mancera Instant Crush?

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 5 361
Милен, би ли споделил цената, моля!

# 24
  • Мнения: 5 078
Беше 122лв. Той чака да го заредят. Т.е каквото и ние  😆

# 25
  • Мнения: 3 672
Беше 122лв. Той чака да го заредят. Т.е каквото и ние  😆

Благодаря за уточнението Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 4 438
Ох, аз разбрах, че очаква да му го доставят, а не да го заредят в магазина. Smile Помислих си, че съм го изпуснала някъде из сайтовете. Joy

# 27
  • Мнения: 5 078
Милен, разчитаме че като получател на инфо от кухните на сайтовете, ще ни свирниш о време Simple Smile една идея предварително, за да седим в режим готовност пред мониторите Joy

# 28
  • Мнения: 3 672
Милен, разчитаме че като получател на инфо от кухните на сайтовете, ще ни свирниш о време Simple Smile една идея предварително, за да седим в режим готовност пред мониторите Joy

Ама разбира се, винаги са Вас Simple Smile

Знам, че са ви под нивото, но все пак ако някой не го е видял: за утре  в емаг. https://www.emag.bg/blackfriday

# 29
  • Мнения: 2 025
Аз се чудя как така няма нови мнения цял ден, а то имало нова тема. Grinning Flowers Bouquet
Както вече писах, чакам JPG Wonder woman от Парфимо и мостри от Нотино. Надявах се поне едното да дойде днес и да ме зарадва, ама уви...
Нямам абсолютно никакви очаквания за свестен ЧП, не знам защо, предчувствие може би. Надявам се да греша, разбира се, но ще видим.
За момента най-много искам Либре интенз, Mancera Vanille exclusif и уудовата им орхидея, но само ако е на добра цена. Може и една Килианска принцеса на сляпо, ей така, за да съм в крак с форума. Joy Може и да се окаже следваща ми парфюмна любов, кой знае. Blush

Общи условия

Активация на акаунт