Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 672
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • София
  • Мнения: 859
Dolce днес се върнаха отново на -10 процента. Чакам Parfium да направят същото - нали са едно. Моля, ако го направят да споделите.

# 527
  • Мнения: 11 818
Бях се настроила за интересни оферти за "черен петък", но реални нямаше особено из българските сайтове. Днес се събудих на вълна лавандула (и не само, де) и Intense. Simple Smile И след едно телефонно обаждане, вече са при мен Mon Intense продукт 100 мл за 140 лв. и Libre Intense тестер 90 мл за 140 лв. Отношението, бързината и цените, както винаги са удоволствие и почти без конкуренция! Познавам ароматите и ги харесвам повече от първообразите им.

# 528
  • Мнения: 5 078
Dolce днес се върнаха отново на -10 процента. Чакам Parfium да направят същото - нали са едно. Моля, ако го направят да споделите.
А защо ти е? Мисля асортиментът е същия, а в dolce винаги цените са по-ниски.

# 529
  • Мнения: 3 997
В Дъглъс

# 530
  • Мнения: 3 994
Sonadora завиждам леко за мечето. Тествах и двата на летището миналия Октомври и въпреки че черният се води мъжки, страшно много ми хареса. Дамския също мирише на чистичко.
Приятни попадения от Мосчино ✌️

# 531
  • София
  • Мнения: 859
Dolce днес се върнаха отново на -10 процента. Чакам Parfium да направят същото - нали са едно. Моля, ако го направят да споделите.
А защо ти е? Мисля асортиментът е същия, а в dolce винаги цените са по-ниски.
Защото първо парфюмът е над 200 лв и второ, когато Dolce пуснаха още първия път 10 процента се изчерпа от сайта им, а в Parfium още го има.
Щ

# 532
  • Мнения: 436
Вчера взех дългоочакваната поръчка от Парфимо, всичко е наред, добре опакован парфюм с комплимент - червило по-старо от мен, но няма значение, те се отърваха от боклука, аз също.
Днес станах с убеждението, че нямам никакви парфюмни желания, докато не си взех поръчката от Нотино - козметика парфюми, всичко добре опаковано, доволна съм, но имах  и една поръчана мостра  на Memo French Leather.  Много красив и мек велур. Искам го сега и на момента, но цената в Нотино не ме устройва, скоро не вярвам да пуснат някакво намаление, за това ще го търся по другите сайтове.
Успешни покупки и бъдете здрави:smile:

# 533
  • Мнения: 31 128
Dolce днес се върнаха отново на -10 процента. Чакам Parfium да направят същото - нали са едно. Моля, ако го направят да споделите.
А защо ти е? Мисля асортиментът е същия, а в dolce винаги цените са по-ниски.
Защото първо парфюмът е над 200 лв и второ, когато Dolce пуснаха още първия път 10 процента се изчерпа от сайта им, а в Parfium още го има.
Щ
Те нали са едно. Няма ли го в единия, няма да го има и в другия. Вероятно не са актуализирали.

# 534
  • Мнения: 11 818
Dolce днес се върнаха отново на -10 процента. Чакам Parfium да направят същото - нали са едно. Моля, ако го направят да споделите.
А защо ти е? Мисля асортиментът е същия, а в dolce винаги цените са по-ниски.
Защото първо парфюмът е над 200 лв и второ, когато Dolce пуснаха още първия път 10 процента се изчерпа от сайта им, а в Parfium още го има.
Кой парфюм търсиш?

Аз също мисля, че щом го няма в Долче, значи го нямат въобще, съответно и в другия им сайт, просто не е актуализирана информацията.

# 535
  • Мнения: X
Dolce без грешка и бързи както винаги! (само на Спиди Черните петъци им разстройват иначе "стройната" програма, ето че на Еконт отново нищо не им причиняват тия петъци) Поръчан на 27-ми, днес вече при мен никому неизвестния https://www.fragrantica.com/perfume/La-Perla/La-Mia-Perla-45045.html
Шишето е разкошно, по него се загледах, а и отзивите приятни.
Много е студен сокът, трябва да се аклиматизира, но пръснах. Това, което усещам, а не усещам много, защото обонянието ми не се е възстановило на 100% след covid инфекцията (нямаше го 6 дни и се връща на части), та усещам нещо, което е леко, нежно и уютно, и ми харесва. Дървесно-цветни нотки, поръсени с пудра, върху велурена основа. Дървесното и велурът преобладават за моя радост. Като се стопли и като носът ми си върне всички рецептори, може и да открия още неща. За сега толкова. Доволна съм. Simple Smile Трябваше ми малка радост и доза аромат-изненада.

# 536
  • София
  • Мнения: 859
50 Shades of Purple търся Amouage interlude. Даже много искам 5 мл отливка от него, за да го разнося няколко дни и усетя дали наистина е за мен. Със съфорумка се разбрахме, но така и не ми писа повече да отида да я взема.
От Dolce получих скоро Black opium intense и от тогава съм само с него. Страхотен е и не ми идва сладък.

# 537
  • Мнения: 29
Моля,споделете ,Parfumi biz оригинални парфюми ли предлага ?

# 538
# 539
  • Мнения: 721
Здравейте, поръчах от Дъглас Flowerbomb, изглежда ми ок, но не го усещам съвсем  скоро след употреба. Пръскала съм се в магазина с мостри и са много трайни. Някой има ли обяснение ?

Общи условия

Активация на акаунт