Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 741
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 31 212
Здравейте, поръчах от Дъглас Flowerbomb, изглежда ми ок, но не го усещам съвсем  скоро след употреба. Пръскала съм се в магазина с мостри и са много трайни. Някой има ли обяснение ?
Не.
 Супер траен ми е.
В Дъглас ментета няма.
До кожа е.

# 541
  • Мнения: 11 818
В тези смутни времена май е и до обоняние! Mask Head Band Simple Smile

Xвъpчило, освен това вече си е зима и температурните разлики също оказват влияние. Може би парфюмът е бил тестван непосредствено след прибирането му вкъщи?! Трябва да се остави известно време "да си почине" от транспорта, стопли..

# 542
  • Мнения: 723
Благодаря ви!
Днес ще тествам отново и дано се задържи на моята кожа  Simple Smile

# 543
  • Мнения: 74
Хвърчило, преди време аз и още няколко момичета споделихме, че също при нас е супер нетраен. За мен е разкошен аромат, но след 5 мин. го няма - в нито един сезон, жалко. Пръсках и на роднини - същата работа. Така че, оригинал си си купила, в това не се съмнявай. Чела съм и ревюта - при някои дами бил истинска бомба - явно е до кожа.

# 544
  • Мнения: 9
Някой поръчвал ли е тестерите Girl of now-Elie Saab и Versace crystal noir от parfimo.bg били споделил мнение? Дали са оригинални ? Защото преди не съм поръчвала парфюми от тях Simple Smile

# 545
  • Мнения: 3 691
Някой поръчвал ли е тестерите Girl of now-Elie Saab и Versace crystal noir от parfimo.bg били споделил мнение? Дали са оригинални ? Защото преди не съм поръчвала парфюми от тях Simple Smile

Аз поръчвах преди два месеца - Girl of now-Elie Saab :  https://www.parfimo.bg/elie-saab-girl-of-now-eau-de-parfum-za-jeni - без забележки, идва с капачака и тестерска кутия. Хубав парфюм.

# 546
  • Мнения: 805
Хвърчило, аз също писах преди няколко дни. Моят Flowerbomb е закупен от Нотино и мислех, че е от сайта. Точно като напръскаш и ароматът изчезва, колкото е приятен, толкова е нетраен. Не знам самите брандове ли си пестят от съставки, 3-то качество за Източна Европа  или какво  става. Но и аз съм много разочарована. Вода в шише Grinning. To сигурно репликата на Рефан е по-трайна. Grinning Чудя се дали Flowerbomb nectar е в същото положение.  
Иначе гледах прогнозите за 2021г се очертава  No1 да бъде Byredo Gypsy Water, 2 място за 24 Faubourg, 3-то за Flowerbomb, 4-то Coco Mademoiselle. Flowerbomb продължава да стои нагоре по класациите - малко ми идва като новите дрехи на царя. Никой не забелязва, че царят е гол.

# 547
  • София
  • Мнения: 5 364
Някой да има обаждане от парфюми шоп за нова доставка на Принцес на Килиън?
Не трябваше ли да се обадят към края на месеца?

# 548
  • Мнения: 5 080
Началото на декември по спомени. Защото в подробния разговор (аз съм си Мара Подробната) ми казаха, че през декември ще имат код с по-голям % намаление и използвайки го+ безплатната доставка над 100лв ще се получи цена малко над обявената за тестера.
Разбирам го до към 12.12  Simple Smile

В perfume-bg.eu са заредили Sensual instinct 11бр  по 135.90 и Ristretto intense cafe 4 бр по 149.50.

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 12:09 от Фръц!

# 549
  • Мнения: 723
Fiona 1 и princess_07  успокоихте ме, че не съм сама Simple Smile
Съмнението ми се породи, защото съм си пръскала от тестер на китката в магазина и му се радвах доста дълго.

# 550
  • Мнения: 6 930
Имам Flowerbomb Midnight и при мен е много траен. От Парфимо беше, комплект.

# 551
# 552
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравейте, поръчах от Дъглас Flowerbomb, изглежда ми ок, но не го усещам съвсем  скоро след употреба. Пръскала съм се в магазина с мостри и са много трайни. Някой има ли обяснение ?
И при мен така се държа моят. Подарих го на племенницата ми, при нея си имаше шлейф.

# 553
  • Мнения: 1 725
Здравейте, извинявам се, че нахлува рязко в темата но до днес има черен петък в parfimo.bg, а до сега никога не съм поръчала парфюм от там. Та налага ми се да купя за подарък Келвин Клейн Еуфория чистата, дали някой го е взимал от там и дали е оригинален.

# 554
  • Мнения: 5 080
Пледполагам, че ще е оригинална. Аз съм я купувала от парфимо преди мноооого години.

Общи условия

Активация на акаунт