Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 795
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 11 826
В parfumi-shop с код NOVEMBER тестер 100 мл излиза 215 лв. - много добра цена!

Бубанка вече се скара, че не е по темата обсъждането на различните бомби и трайността им, измести се центъра от сайтовете. За да съм по нея и за статистиката откъде са купувани и как се държат, ще кажа, че имам от -spam292- Flowerbomb bloom и го усещам осезаемо поне 4-5 часа. Сигурно е индивидуално.

Петя Танева 604618, виж 1 стр. на темата.

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 16:53 от 50 Shades of Purple

# 556
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Някой ако го търси на добра цена-https://www.parfimo.bg/lancome-idole-l-intense-eau-de-parfum-za- … eni-50-ml-tester/ Муцка става с код ONLINEPROMO95, който смъква 10лв. при покупка над 95лв.Прибавих и едно лакче за 3 лв./ само да видя каква е цената/ и идва на 86лв, което за мен е страхотно попадение.

# 557
  • София
  • Мнения: 1 789
Мерси Кристалче, забих го ❤️.

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 40 847
И моят Бос от Нотино не ухае така, както трябва. За мм го взех, ама едва доловим е Confused  страх ме е да поръчам нещо и за мен.

# 559
  • Мнения: 5 083
Дъглас все още имат  -20%, ако ще сте по-сигурни в качеството.

# 560
  • София
  • Мнения: 17 852
Мен пък ме дразнят Парфимо и Мейкъп, че акл сложиш нещо в кошницата или го гледаш прекалено много, цената скача.

Вземете си бележка, това не ви е борсата. Няма да си ги купя на новата цена пък.

# 561
  • Мнения: 5 083
Мен пък ме дразнят Парфимо и Мейкъп, че акл   го гледаш прекалено много, цената скача.
А дали ако гледаш прекалено дълго неналичен продукт ще се забързат да го заредят
😁😁😁

# 562
  • София
  • Мнения: 17 852
Не, защото ония са активни и ги цъка като трафик, а тия изчерпаните според мен- не.
Това буквално, иначе те разбрах и се засмях Joy

# 563
  • Мнения: 3 740
Мен пък ме дразнят Парфимо и Мейкъп, че акл   го гледаш прекалено много, цената скача.
А дали ако гледаш прекалено дълго неналичен продукт ще се забързат да го заредят
😁😁😁
Всъщност,май да,колкото и налудничаво да звучи. Няколко пъти се записвам да следя наличност на изчерпан продукт,от не особено популярните. И малко след това получавам имайл с наличност от 1-3 бройки.

# 564
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Това не е чудно. Ако някой се е записал да следи наличност, би трябвало да заредят продукта, с надеждата, че ще го продадат. Един вид заявка.

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Дъглас все още имат  -20%, ако ще сте по-сигурни в качеството.
както се видя и това не може да ги убеди.

# 566
  • Мнения: 276
Здравейте,

Код за Parfium.bg: blackfridayfinal - намалява с 5%.
Кодът е общодостъпен и до колкото разбрах важи до днес 23:59 часа.
Приятно пазаруване!

# 567
  • виртуално
  • Мнения: 2 865

# 568
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Хм, до вчера за 2 парфюма в кошницата ми даваше право да избера между мъжка или дамска чантичка на марката, сега вижте какъв е списъка. Обаче не пише по колко мл са Мон Пари и Черния Опиум? Прекалено хубаво е да са по 30 мл, нали? 😁

# 569
  • Мнения: 4 071
Нотино нещо ги е ударил тока.
Бях си сложила в уиш листа шампоан и термо на Митик ойл и преди 2 седмици шампоана струваше 11 и нещо, миналата седмица беше 12.79, а от днес е 19.90. Термото беше 15.30, миналата седмица 16.30, а днес 31.60! Серума на Керастаз нощния подхранващ, до вчера беше 52.90 върху която се начислява - 25%, а днес е 76.90 и без отстъпка.
Не всичко е така радикално увеличено, но все пак....
Видяха какво се купува и хайде да вдигнем цената.

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 19:52 от Lale_Lili

Общи условия

Активация на акаунт