Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 852
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 084
Аз започнах сериозно да се забавлявам с някои сайтове  Simple Smile

# 571
  • Мнения: 1 412
В makeup за парфюми - оригинални ли са със сигурност?
И ФДТ някои (например true match na L’Oréal), ми се струва нереално евтин, 10лв?

# 572
  • Мнения: 5 084
В makeup за парфюми - оригинални ли са със сигурност?

Кой би могъл да Ви отговори на въпроса - на Вашия и всички предходни? Някакси как се очаква да гарантираме ние потребителите качеството на стоки, собственост на търговеца? Ако искате рискувайте, ако не - не.

# 573
  • виртуално
  • Мнения: 2 868
Някой ако го търси на добра цена-https://www.parfimo.bg/lancome-idole-l-intense-eau-de-parfum-za- … eni-50-ml-tester/ Муцка става с код ONLINEPROMO95, който смъква 10лв. при покупка над 95лв.Прибавих и едно лакче за 3 лв./ само да видя каква е цената/ и идва на 86лв, което за мен е страхотно попадение.

сега е 91 и не издържах
поръчах заедно с едно Salvador Dali Lovely Kiss Eau de Toilette за жени 15 ml ТЕСТЕР за 4лв

# 574
  • Мнения: X
Редовно купувам от Мakeup точно този фдт, защото ползвам само него и когато моят цвят е намален, си поръчвам по два. Нямам никакви оплаквания. Сайтът е редовен, коректен и с много добри цени на някои продукти.

# 575
  • Мнения: 20 198
Makeup.bg е редовен сайт – поръчвам и парфюми, и козметика (фон дьо тени), сапуни, шампоани. Нямам проблем с оригиналност. Цените не им се чудете толкова. Това е за бг пазара, така е и при дрехите, отворете HM Франция или Германия и тук.

# 576
  • Мнения: 4 106
Значи в Нотино когато добавиш 4 продукта с коледен символ (топка за елха), получаваш и 10% отстъпка.

# 577
  • София
  • Мнения: 4 484
Взех си поръчката от ausliebezumduft от Спиди сега. Доволна съм. Heart Eyes

# 578
  • София
  • Мнения: 1 983
Скрит текст:
Взех си поръчката от ausliebezumduft от Спиди сега. Доволна съм. Heart Eyes



magicjo - Честито! Готви се за наистина безброй комплименти всеки път, когато носиш Instant Crush Wink

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 10:43 от Deetron

# 579
  • София
  • Мнения: 4 484
Благодаря, Deetron! Търсих си проба благодарение на твоя отзив за него. Много ме заинтригува тогава. Чудесни са описанията, които ни поднасяш. Не спирай да го правиш! Flowers Hibiscus
Instant Crush го харесах от първо пръс от пробата. Heart Eyes Изчака ми се чакалото да го заредят в българските сайтове и го поръчах с намалението от немците. Wink

# 580
  • Мнения: 642
Mugler Aura edt на добра цена в makeup - 65,18лв тестер 90мл. https://makeup.bg/product/423674/

# 581
  • Мнения: 6 930
Magicjo, честити!, 😍 Ти кога поръча, че чакам и аз, а нещо ни вест, ни кост цяла седмица...

# 582
  • София
  • Мнения: 4 484
Благодаря! Hug Поръчах късно вечерта миналата събота - 21.11. В понеделник ги изпратиха. В четвъртък бяха тук. В петък пренасочих пратката до офис на Спиди, тъй като са натоварени и не можеха да кажат дата на доставка до адрес. Много бързо пристигнаха този път и съм приятно изненадана. Simple Smile

# 583
  • Мнения: 3 714
Magicjo, ама не е честно за едни коледата да идва по-рано а други да я чакаме с дни Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Много се радвам за новите придобивки, да ги пръскаш с много настроение и здраве!
Към мен уж нещо се задава, надявам се до края на седмицата да е вече тук.

Deetron , заради теб съм си захвърлил шишенцето на BR540 и чакам Parfimo да пуснат Instant Crush на 116 лв. да взема едно и да го изфръскам цялото Simple Smile

# 584
  • Мнения: 4 106
И Парфимо ги е ударил тока. Следя един тестер от известно време. Обикновенно е около 66 лева. Сега е 82. Друг парфюм продукт 30 мл, обикновенно е 26-27 лева, сега е 38.
Пак черен петък по български, и хората се лъжат за съжаление, че има някакви промоции.

Общи условия

Активация на акаунт