Ползвали ли сте руска козметика, коя и какво мислите за нея?

  • 6 054
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
И какво се оказа, Красная линия българска!
Успешно замества сигурно предишните износи на бг козметика за СССР.
( еееей, това съкращение откога не го бях писала).
И аз мисля, че и да имат козметика едва ли точно в БГ ще я пласират... newsm78

Аз имах един шампоан Пантен от който ми скърцаше косата))
Същия ефект се получава и с кой да е тоалетен сапун. Не пробвайте,
после - големи проблеми

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
"Чистая линия", "Черный жемчуг", "Русское поле", "Сто рецептов красоты", "Секреты бабушки Агафьи", "МИА"....

Има и още, ама като не съм ползвала, няма смисъл да изброявам...


Ако влезете в  българския сайт на Красная линия, ще видите, че заводът е купен от някакъв руски концерн.... така че производството е българско, но събствениците не са.  Confused

# 17
Познавам козметика на компания Фаберлик- много е качествена и не до там скъпа. Ефектът е на лице. Особено тяхната кислородна серия. Единствено е много трудно снабдяване със нея, трябва да даваш поръчка за да тия доставят   Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 160
Една приятелка много ми хвали Фаберлик, но тя живее в Москва. Знае ли някой дали Фаберлик се продава тука? newsm78
Знаем, знаем...аз си чакам първата поръчка от тях и ще споделям.

# 19
  • Мнения: 2 697
Познавам козметика на компания Фаберлик- много е качествена и не до там скъпа. Ефектът е на лице. Особено тяхната кислородна серия. Единствено е много трудно снабдяване със нея, трябва да даваш поръчка за да тия доставят   Simple Smile

Luseliya, а как си поръчваш от България Фаберлик? И на мен ми хвалеха кислородната им серия, майка ми много се нави, но...нямам си идея как да я поръчам. Би ли дала повече информация? Hug

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
http://big.bg/userinfo.php?uid=7913

Мирра-молекулярна лечебна руска козметика-доволна съм


И аз това съм ползвала-беше много добро,но преди две години си купих козметиката от НДК от  изложението "Пътека на здравето" и не съм запазила техни координати.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 957
Ползвала съм. Не съм очарована

# 22
  • Мнения: 2 211
И аз съм доволна от МИРРА. Ползвам вече една година крема "Златно чудо". Купувам го от едно магазинче на д-р Шоу. Намира се на ъгъла на бул."Черни връх" и ул. "Вискяр планина".

# 23
  • Мнения: 645
Едно време от козметичката си си купувах руски кремове, страхотни бяха но и много скъпи, но изобщо не помпя как се казваха.  Blush

# 24
  • Мнения: 463
 а bilka руски ли са?
аз съм доволна от тях.
май са руски?

# 25
  • Мнения: 8 917
Не съм и нещо съм предубедена Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 5 647
Не. Не бих и ползвала. Не знам защо, но съм с предубеждения за нея.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 160
Познавам козметика на компания Фаберлик- много е качествена и не до там скъпа. Ефектът е на лице. Особено тяхната кислородна серия. Единствено е много трудно снабдяване със нея, трябва да даваш поръчка за да тия доставят   Simple Smile

Luseliya, а как си поръчваш от България Фаберлик? И на мен ми хвалеха кислородната им серия, майка ми много се нави, но...нямам си идея как да я поръчам. Би ли дала повече информация? Hug
Само да получа разрешение, мога да ти пратя на лично координатите на мацката, която ги разпространява

# 28
  • Мнения: 2 697
Стрейти, ще съм ти много задължена, прати ми ги, ако получиш разрешението  Wink  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 2
черный жемчуг  Hug

Общи условия

Активация на акаунт