предстои ми раждане със секцио

  • 3 333
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Искам да Ви благодаря за отзивите. Задължително ще Ви пиша след секциото.

# 16
  • Мнения: 8 917
Бях с пълна упойка. Никакъв проблем и проделеноняма от какво да се плашиш. Предполагам искаш най-доброто за себе си и за бебчето, а от това да си спокойна по-добро няма. Отиваш, лягаш, остявяш се в ръцете на лекарите и единствено се отпускаш и си поспиваш/ако е пълна/ Peace Леко раждане   bouquet

# 17
  • Мнения: 171
И аз бях с пълна, понеже беше по спешност. Съвременните пълни упойки нямат нищо общо с тези преди 10-20 години. Бях яла 3 4аса преди упойката и пак никакви проблеми не се появиха, нито повръщане, нито главоболие...нищо. След 10-12 4аса ве4е ставах и гледах бебката.
Така 4е ако си от по-страхливите и няма да издържи6 на дрън4енето на инструментите избери пълната, а ако иска6 да 4уе6 гласа на беб4ето - спиналната.
Леко раждане   bouquet

# 18
  • Мнения: 155
не се притеснявай. Аз родих на 11.09. със секцио със спинална упойка, която е за предпочитане според мен. През цялото време сив съзнание, виждаш бебето щом го извадят, не ти се гади, не боли самата операция. Поставянето на упойката е по-скоро неприятно отколкото болезнено.
Само се подготви, че на следващия ден и нощ ще имаш болки, но с обезболяващи се изтърпяват и после си кукуряк след седмица. Просто трябва да се движиш. Въпреки болката.

# 19
  • Мнения: 1 930
Майчетата са били доста изчерпателни в отговорите си.
Аз също раждах октомври, но 24 и то миналата година. Поставиха ми спинална упойка и съм доволна Peace.
Стискам палци всичко да мине успешно!

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Мамите са ти написали всичко, успокой се и мисли за срещата с бебенцето! Леко раждане и бързо възстановяване!

# 21
  • Мнения: 832
Аз родих на 16.10 миналата година - планово секцио със спинална упойка - нищо не усещах по време на операцията. И мен преди това ме беше страх, но като мина разбрах, че изобщо не е страшно. Не е приятно, но не е и страшно.

# 22
  • Мнения: 161
Аз също родих със секцио и пълна упойка.Не се притеснявай-всичко ще бъде наред.Изследванията са рутинни.Всичко минава бързо и се забравя-остава спомена за срещата със слънчо Laughing

# 23
  • Мнения: 4 621
Аз раждах секцио със спинална упойка. Всичко мина много бързо и много добре. Не усещаш нищо, а си в съзнание и си виждаш и цункаш бебчето веднага след като се е родило. Цялата операция е не повече от половин час и всичко минава леко. Няма защо да се притесняваш.
Леко раждане ти желая  bouquet

# 24
  • Мнения: 290
Ne se pritesniavai , men me prieha po spe6nost,rajdah sekcio sas spinalna upoika i vaob6te ne e stra6no,nai hubavoto be6e 4e znaeh vav vseki edin moment 4e s beb4o vsi4ko be6e ok.Uspeh i leko rajdane.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 671
За упойката и секциото са ти казали, аз искам да ти обърна внимание върху следващите 3-4 дни. Аз не знаех, че толкова много боли и изобщо не съм го очаквала, което може би влоши още повече положението. На 4-я ден обаче всичко мина като с вълшебна пръчица, човек просто трябва да е подготвен!

Успех!

# 26
Забравих само да ти кажа за катетъра Rolling EyesАз можех да се уговоря да ми го сложат след упойката,но реших да не се правя на глезла Close и след като ми го сложиха 100 пъти съжалих ConfusedНе,че е някаква страшна болка,но определено е неприятно.Ако можеш си уреди да ти го сложат след упойката...

# 27
  • Мнения: 992
на мен ми направиха секцио със спинална упойка , до този момент не бях влизала за каквото и да е в болница камо ли да ми е правена упойка, но няма нищо страшно всичко трае 30 мин мах.
пожелавам ти успех, здрво бебе и всичко да мине без проблем  Hug

# 28
  • Мнения: 434
Леко раждане ти пожелавам! Къде ще раждаш? Където и да е помоли ги наистина да ти сложат катетъра след като ти сложат упойката
Пожелавам ти най-хубавото бебенце, а като се възстановиш се обади за разходка!!!

# 29
  • Мнения: 448
Избери си кое те притеснява повече упойката или операцията.Претърпяла съм 5 различни оперативни намеси ,1 с местна и 4 с пълна упойка.Бих избрала спиналната, защото мен лично ми е проблем пълната упойка (просто ме плаши), но ако те притеснява дрънченето на железа избери пълната, заспиваш си и това е. Но като цяло няма страшно. Успех и здраво бебче.

Общи условия

Активация на акаунт